Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: 1 [2]
Autorius Tema: Šiek tiek istorijos
Keleivis
Sapnų guru
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Šiek tiek istorijos
laikas: 2012-09-08 20:25

Aš Andzej8, Kiannos ir donio nesuprantu. nezinau stengiasi mus apšviesti, o jie sako, jog mes ir patys galim vikipedijoj susirasti informaciją, jog ji mums nereikalinga ir panašiai. Mano nuomone, tai yra visiškas absurdas 😀 Juk nezinau jau ilgą laiką praktikuoja sąmoningą sapnavimą. Manau, kad beveik viskas,ką jis parašo, yra naudinga kiekvienam sapnuotojui ir jo patarimai bei istorija apie SS pradžių pradžias nenueis šuniui ant uodegos tiek naujokui, tiek patyrusiems šioje srityje 🙂

nezinau
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-09-09 01:14

Wikipedijai neužduosi klausimo 🙂 Žinoma visi galime pagooglinti, bet jei kas jau turi įdomios informacijos - dalinkimes ja.

Kiana
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-09-09 14:12

Citata: Keleivis @ 2012-09-08 20:25
Aš Andzej8, Kiannos ir donio nesuprantu. nezinau stengiasi mus apšviesti, o jie sako, jog mes ir patys galim vikipedijoj susirasti informaciją, jog ji mums nereikalinga ir panašiai. Mano nuomone, tai yra visiškas absurdas 😀 Juk nezinau jau ilgą laiką praktikuoja sąmoningą sapnavimą. Manau, kad beveik viskas,ką jis parašo, yra naudinga kiekvienam sapnuotojui ir jo patarimai bei istorija apie SS pradžių pradžias nenueis šuniui ant uodegos tiek naujokui, tiek patyrusiems šioje srityje 🙂

Šiaip nereikėtų apsiriboti kiekvieno sutikto 'guru' žodžiais, bet ieškoti, domėtis ir analizuoti patiems. Ką pasakoja nezinau yra teisinga, bet tai neatstos to, ką gali surasti pats.
O man buvo keista dėl to, kam reikia iš naujo kurti jau buvusias temas ir kopinti iš savo blogo informaciją, kuri jau yra šiame puslapyje.

Always listen to your heart because even though it's on your left side, it's always right.

nezinau
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-09-09 14:32

Manai, jog kiti forumo dalyviai negalvoja ar nemoka analizuoti?

Nesuprantu kuo užkliuvo mano blog'as. Ne visi skaito šį forumą, kaip ir ne visi skaito blog'us. Pvz. SS technikų aprašymus surinkau specialiai šiam forumui, po to nukopijavau į savo blogą. Šioje temoje - atvirkščiai, įdėjau citatą iš blogo ir nuorodą į jį, kad nekopijuoti viso teksto, kas nenori - neskaito, kas turi kitos informacijos - dalinasi. Kas nori paburbėti - taip pat rado galimybę 🙂

Jei priekaištauji, jog aš kalbu apie tą patį, kaip čia, tai noriu atkreipti tavo dėmesį, jog pasiūliau padiskutuoti ne apie sugebėjimą moksliškai įrodyti sąmoningų sapnų egzistavimą, o apie sapnavimo technikų vystymąsi.

Puslapiai: 1 [2]
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.111 sekundes.
Eiti į viršų