Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: 1 2 [3]
Autorius Tema: Top 10
Keleivis
Sapnų guru
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Top 10
laikas: 2013-11-01 16:01

Hm. O jeigu neišeina? 😀 Šeip juokauju, aišku, kad išeina. Ačiū už atsakymą, tik gaila, kad neparašyta, kas būna, jeigu pasilieka 🙂

liolekas
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-11-02 12:47

kad nežinau kas būna... ten neparašyta... bet manau nieko gero 😉

Ss'u (ir kitų dalykėlių) patirts ~ 2m.

supratau, kad SS nėra tik tavo vaizduotės dalis, nesu toks savanaudis, kad tuos pasaulius priskirčiau savam protu. Tai kažkas giliau, daugiau ir nuostabiau ko galimybių ribų dar neatradome.

Svarbiausia - tikėti! (Bet technikos irgi praverčia 🙂 )

Kiek SS: daug
Litchuanija, Wilnius. O, Wiešpatie.

Keleivis
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2013-11-03 14:39

Greičiausiai. Dar girdėjau, kad negalima mirusiam žmogui sapne ko nors atiduoti nusivesti, nes tas žmogus mirs ar kažkas panašaus. Žodžiu aišku.

kliukas
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-12-15 10:29

Tai nebus top 10, tačiau vistiek metu čia, nes tai kaip ir pasiūlymas ką nuveikti sapnuojant. Taigi.
Vakar klausant Robert Waggoner interviu į galvą šovė įdomi idėja. Jis užsiminė apie merginą, kuri norėjo įveikti nerimą, todėl savo sapne garsiai šaukė pasamonei jog ateinančią savaitę nenori jausti nerimo. Taip ir įvyko, ji taip kartojo sau labai dažnai ir, pasak Waggoner'io, jai apvyko tai išsigydyti. Na o aš asmeniškai savo sapnus ir valdau garsiai kąnors sau sakydamas. Todėl pagalvojau, ar negali būti taip kad hipnotizacija, padedanti žmoniems atsikratyti įdų, baimių ir panašių dalykų neprivalo būti sugeneruota psichologo. Mano gilaus įsitikinimo, bei Wagonerio teorijos pagrindu norėčiau jums pasiūlyti pamėginti atrasti savo įdą, baimę, nerimą ar kažkokį nepageidautiną psichologinį minusą ir savo įtaiga jį pašalinti, sapne garsiai rėkiant sau jog nebenorit su tuo susidurti savaitę(ir taip toliau). Gal būt net padės jums mesti rūkyti ;D

Tikiuosi supratot mano mintį ir labai prašau, jei kam nors kas nors pavyks, papasakokit man asmeniškai, nes bendrų postų galiu ir nepastebėti. 😉 O pats jau šianakt mėginau pašalinti savo baimę, tačiau dar nesuprntu iš ko ji kyla, kaip ją įvardyti ir šiaip turėjau tam tikrų problemų (nėjo garsiai rėkti dėl ausinių ausyse, o jas išsiėmus pamiršau savo tikslą :D)

Gothic-
Spirits
Naujokas
Siųsti žinutę
laikas: 2016-08-09 10:03

WoW čia žmonės gana kūrybingi

Aš praktikavau LD prieš tris metus, bet tėvai labai tam prieštaravo, net sunaikino "Sapnoraštį", po to aš dar kiek laiko patyriau super dalykų, bet... Palikau tai užmarštyje.

Na, 10 dalykų, kuriuos turiu padaryt in my LD from now, tai būtų:
1. Just have a LD,
2. Teach myself to fly again,
3. Torture my enemies,
4. Sing some songs with Xandria,
5. Kiss the most beautiful goth girl in cemmetery at halloween,
6. To talk with my dead family members,
7. To drive a black '99 Chevrolet Corvette,
8. To run over my papa with it,
9. To go to my secret place of meditation, talk with Oracula, solve some problems,
10. To teleport to the plains where lives Angel of Death, I must to talk with her, ask, who's gonna' die now because I saw a raven yesterday and two days ago, and it actually says'crook crook' now while I'm typin'

And many, many more...

AndrelisLT-
U
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2016-08-09 21:03

Citata: Gothic Spirits @ 2016-08-09 10:03
WoW čia žmonės gana kūrybingi

Aš praktikavau LD prieš tris metus, bet tėvai labai tam prieštaravo, net sunaikino "Sapnoraštį", po to aš dar kiek laiko patyriau super dalykų, bet... Palikau tai užmarštyje.

Na, 10 dalykų, kuriuos turiu padaryt in my LD from now, tai būtų:
1. Just have a LD,
2. Teach myself to fly again,
3. Torture my enemies,
4. Sing some songs with Xandria,
5. Kiss the most beautiful goth girl in cemmetery at halloween,
6. To talk with my dead family members,
7. To drive a black '99 Chevrolet Corvette,
8. To run over my papa with it,
9. To go to my secret place of meditation, talk with Oracula, solve some problems,
10. To teleport to the plains where lives Angel of Death, I must to talk with her, ask, who's gonna' die now because I saw a raven yesterday and two days ago, and it actually says'crook crook' now while I'm typin'

And many, many more...

WoW nice 😀 gal turi skype ar kažka, kad būtų galima susisiekti su tavim? Pabendraut visai norėčiau

Puslapiai: 1 2 [3]
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.06 sekundes.
Eiti į viršų