Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: 1 [2] 3
Autorius Tema: Top 10
wasd
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Top 10
laikas: 2012-12-25 22:07

Ai jo ir pats svarbiausias! APIPLEST PARDUOTUVE!!! Cia jau mano pats mylimiausias dalykas ss. Pabandzius nebegali sustot XD

Phoenix
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-12-25 22:46

Mano dešimtukas:
1. Naudoti sapnus kaip Nikola Tesla naudojo išradimams kurti.
2. Sukurti savo aplinką.
3. Patekti iš LD į OBE. 😀
4. Suvaidinti kokį nors filmą.
5. Susikurti draugus.
6. Pažiūrėti komediją su būda, alachu ir jėzumi. 😀
7. Pačiam pabūti dievu.
8. Palaidyti žaibus iš rankų į Tomą Henksą. 😀
9. Gyventi kaip normalu gyvenymą. 😀
10. Parašyti TOP 10 ką norėtum nuveikti sapne. 😀

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Misijos:
1. Sapnuoti samoningai { √}
2. Padaryti realybes testus {√}
3. Ismokti skristi { √}
4. Pasigaminti daikta {√}
5. Ismokti telekineze {√}
6. Pakeisti aplinka { }
7. Pasikeisti isvaizda. { }
8. Apgauti savo samone { }
9. Paklausti savo sapno veikeju ka as tikro labiausiai megstu { }
10. Patekti i roju. { }

Sapnavau SS: [13]
----------------------------------------------------------------------------------------------------

Keleivis
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2012-12-25 23:40

Ir ką išradai? 😀

Dwar
Naujokas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-12-25 23:58

Paskaičiau visų TOP 10 ir taip užsinorėjo pasigaut 4 sąmoningo sapno sluoksnį... Eina sau, aš dar tik labai neryškius turėjęs, gal 2 sluoksnio. 😀

Phoenix
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-12-26 04:01

Citata: Keleivis @ 2012-12-25 23:40
Ir ką išradai? 😀

Aš dar mažai samoningų sapnų turėjęs, bet kadangi išradėjo srity koncentruojos tai padariau šitą dalyką top 1. 😉

Misijos:
1. Sapnuoti samoningai { √}
2. Padaryti realybes testus {√}
3. Ismokti skristi { √}
4. Pasigaminti daikta {√}
5. Ismokti telekineze {√}
6. Pakeisti aplinka { }
7. Pasikeisti isvaizda. { }
8. Apgauti savo samone { }
9. Paklausti savo sapno veikeju ka as tikro labiausiai megstu { }
10. Patekti i roju. { }

Sapnavau SS: [13]

Naktualybe
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-03-21 22:38

Na, sugalvosiu ir aš tuomet, ką norėčiau SS nuveikt, ir čia užsirašysiu, kad nepamirščiau 😀

1. Paskraidyti po kosmosą, pajaust ten esančių objektų didybę :D;
2. Padainuot/parašyt dainą/būti žvaigždė ir koncertuot milžiniškai miniai (labai mėgstu dainuot);
3. Išmokti eiti kiaurai bet kokius daiktus. Kartą pavyko perkišti ranką per medienos plokštę, bet tik kartą...;
4. Pastatyt savo miestą, sukurt savo pasaulėlį;
5. Sukurti būtybę kokią nors...;
6. Parūkyt žolytės :D;
7. Laisvai skraidyti, atlikti visokius akrobatinius triukus ore;
8. Paskaityti knygą ar kąnors (gal pasamonė mestels kokių originalių minčių, kurias atsinešiu į realybę ir panaudosiu?..);
9. Kąnors labai skrupulingo padaryti, pvz., nerti, megzti, lipdyti kokį maketą iš degtukų ir pan.;
10. Prisidaryt savyje skylučių, tada gerti vandenį ir žiūrėt, kaip iš manęs viskas bėga srovelėmis. 😀

LSDreamer
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-03-21 22:56

Cia tikrai ne is eiles, bet cia 10 geriausiu dalyku, ka esu isbandes:

Vis nauju techniku vystimas su sapnu gidu pagalba (kartais kai jie pasneka tai...)
Analizuoti sapnu erdves (sapnu kartografija, demesio atkreipimas i detales)
Aptureti grandiozini epa, kuris susideda is daug daug SS ir persipina su gyvenimu
SS Kuryba (piesti, groti, dainuoti ypac!)
Gili meditacija (sudetinga, bet nerealus potyris!)
Svaigalu poveikiu atkurimas (reikalingas potyris is realybes)
Episkos mustynes (Matrix style! Dragon Ball style! Ninja Style!)
Skraidymas, greitis ir kliuciu isvengimas (niekada nepabosta 😀 )
Lytinai santykiai esant savimi su betkuria pasitaikusiu ar konkreciai trokstama mergina
Patirti ka reiskiasi buti moterimi lytiniu santykiu metu

Bet geriausia visada bus eiti i tas vietas kurie tave gasdina. Nes ten tokie nuotykiai laukia! 😉 Kazkada pradejau plaukti juroje ir neriau zemyn. Zemyn. Zemyn. Tamsyn. Tamsyn. Kazkad labai didelio jauciu dugne slypi. Kazkas monstrisko. Oj kokie dalykai prasidejo. Buvo baisu, bet ziauriai stiprus ir sustiprinantis isgyvenimas. Visada eikite ten, kur baisu. Ne del to kad butume mazochistai, bet ten slypi kazkokie svarbus potyriai ir neatristi psichikos mazgai. O SS be linksmybiu dar yra galingas irankis savo dvasiai taurinti 🙂 o kokie gi pasiekimai be isbandymu?

Image

Sapnavimo patirtis: 4-5 metai

silvukasss
Naujokas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-10-31 16:23

Gal galetumet padaryti sarasa, nuo legviausiu iki sunkiausiu? 🙂 (pradedantiesiems :))

Keleivis
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2013-10-31 22:53

Labai įdomu skaityti jūsų top'us. Ir aš kelis parašysiu. Kai kuriuos jau įvykdžiau, kai kuriuos ruošiuosi vykdyti, o kitus dabar sugalvosiu, ką norėčiau norėčiau patirti. Pabandysiu parašyti top'iškai (paskutinis bus pats norimiausias):

10. Miego paralyžius yra lyg ir dalis SS, nes REM miego stadijos metu esame paralyžiuoti miego paralyžiumi, tad nebloga užduotis būtų pasistengti ištarti bent vieną žodį esant miego paralyžiuje;
9. Susitarti su pasąmone, kad ji man padėtų tikrame gyvenime;
8. Sapne būti visiškai sąmoningu ir nieko neveikti, tiesiog džiaugtis šia akimirka, stebėti aplinką;
7. Susitikti su Dievu ir padiskutuoti apie problemas, bei kaip nugalėti blogį;
6. Ištrinti kai kuriuos prisiminimus (jeigu įmanoma sukurti, tai kodėl turėtų būti neįmanoma ištrinti?);
5. Ką nors sukurti, kaip Mandalėjavas savo cheminę lentelę;
4. Mylėtis su bet kuria;
3. Susitikti mirusią močiutę ir paklausti kaip ji gyveno, kaip laikosi dabar, nes dar negimęs buvau, kai ji išėjo;
2. Pagauti scout'ą ir patekti į kitą sapno lygį.
1. Pažiūrėti baimei tiesiai į akis;

Atrinkau gan skrupulingai, tad viskas taip, kaip man atrodo. Dar norėčiau paklausti dėl mirusių žmonių. Už kelių val. vėlinės, tad šiek tiek šiurpoka, visgi ar gali būti pavojus kai susitinki su mirusiu žmogumi, nes dar niekada nesapnavau, kad sutinku, netgi per SS. Galbūt kam nors toks klausimas gali kelti juoką, bet aš į tokius dalykus žiūriu rimtai.

liolekas
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-11-01 11:14

Aš sugalvojau tik 5 taigi mano (ne)top o šiaip 5:

5. nukristi nuo dangoraižio atbulomis ir pamatyti kaip viskas pajuoduoja...ir vėl po dalelę atsiranda iš naujo (tai vadinama tonalio arba suvokimo sustabdymu) *įvykdytas*
4.Per samoningus sapnus pastebėti ar "surinkti" nekintamą vietovę. (t.y. objektai kurios gali rasti tose pačiose pozicijose ir tose pačiose vietose) *įvygdytas*
3. Išsimaudyti DIDELĖJE pinigų vonioje.
2. pagyventi dieną 5* hotelyje dubajuje su all inclusive
1. patekti į kito žmogaus sapną.

Beje, Keleivi, dėl mirusių galiu pasakyt ką rašė vienoje knygoje: Su jais gali kalbėtis, pasinaudoti susivokimui sapne ir dėl to tavęs dvasios nepersekios 😉 bet svarbu jiems neleisti pasilikti tavo sapne nes jie taip ir padarys daugiau jokių toj knygoj paaiškinimų neradau tai tikriausiai reiškia kad pakalbėjus reik juos išspirti lauk.

Ss'u (ir kitų dalykėlių) patirts ~ 2m.

supratau, kad SS nėra tik tavo vaizduotės dalis, nesu toks savanaudis, kad tuos pasaulius priskirčiau savam protu. Tai kažkas giliau, daugiau ir nuostabiau ko galimybių ribų dar neatradome.

Svarbiausia - tikėti! (Bet technikos irgi praverčia 🙂 )

Kiek SS: daug
Litchuanija, Wilnius. O, Wiešpatie.

Puslapiai: 1 [2] 3
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.17 sekundes.
Eiti į viršų