Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: [1] 2
Autorius Tema: Mokslinis tyrimas: sąmoningų sapnų ypatumai. Kviečiame sudalyvauti!
Tadas
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
Pranešimas Mokslinis tyrimas: sąmoningų sapnų ypatumai. Kviečiame sudalyvauti!
laikas: 2012-04-16 15:26

Mes, Vokietijos Heidelbergo Universiteto mokslininkai šiuo metu vykdome tyrimą, kuriame nagrinėjami įvairūs sąmoningų sapnų ypatumai ir labai ieškome sąmoningų sapnuotojų, galinčių jame sudalyvauti. Tyrimas vykdomas dvejomis kalbomis – anglų ir vokiečių – tad, jeigu kalbate viena iš šių kalbų (arba abejomis!), labai kviečiame jame sudalyvauti ir prisidėti prie itin svarbios sąmoningų sapnų mokslo raidos.

Dalyvavimas tyrime labai paprastas. Kai kitą kartą turėsite sąmoningą sapną, pabudę iš jo jį iškart užrašykite ir tą pačią dieną užpildykite trumpą internetinį klausimyną. Klausimyną galima pildyti dvejomis kalbomis – anglų ir vokiečių. Jeigu kalbate abejomis kalbomis, klausimyną galite užpildyti du kartus: vienam sąmoningam sapnui – anglų kalba, kitam – vokiečių kalba.

Angliška klausimyno versija: http://lucid.lt/limesurvey/index.php?sid=32976&lang=en

Vokiška klausimyno versija: http://lucid.lt/limesurvey/index.php?sid=32976&lang=de

Jūsų pagalba yra labai svarbi! Ačiū 🙂

Kontaktams:
Tadas Stumbrys
Heidelbergo Universitetas (Vokietija)
E-mail: tadas.stumbrys@issw.uni-heidelberg.de

Bendzemina-
s
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Mokslinis tyrimas: sąmoningų sapnų ypatumai. Kviečiame sudalyvauti!
laikas: 2012-04-16 22:43

Aprašysiu įvykį kai sapnavau su viena akim 😀

Bendzemina-
s
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Mokslinis tyrimas: sąmoningų sapnų ypatumai. Kviečiame sudalyvauti!
laikas: 2012-04-16 22:48

Bet čia žiūriu, galima bet kokius sapnus rašyt. Reikės pabandyti 🙂

Tadas
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-04-17 00:30

Siūlyčiau įsiskaityti 😉 Klausimynas skirtas tik sąmoningiems sapnams ir sapną užrašyti bei į klausimus atsakyti reikia tą pačią dieną po jo susapnavimo 🙂

eleggua
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-04-25 14:31

O galima bus paskui darbą paskaityti? 🙂

Image

Tadas
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-04-25 20:21

Be abejo, tik kol straipsnis bus išpublikuotas gali nemažai laiko praeiti (kokie metai ar pan) 😉

eleggua
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-05-11 20:35

Anketoje yra vienas klausimas apie remembering intentions. Na... jei aš neturėjau ketinimų atlikti kažkokius veiksmus sapne, tai aš pažymiu, kad neprisiminiau ketinimų, nes kitos alternatyvos kaip ir nėra. Manau, ne aš viena tokia. Tai nesutrukdys Jums paskui vertinti sąmoningumą?...

Image

raimissan
Naujokas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-05-15 22:06

sveikas Tadai. Matau esi ekspertas savo srityje tai noriu paklaust dėl kokių priežasčių aš neprisimenu sapnu arba nesapnuoju(jei taip galima pavadint), čia ta būsena atsikėlus ryte ir pirma mintis būna "blem vėl nieko nesapnavau..."

Piaw
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-05-16 10:27

Tiesiog reikia lavinti RC-(Reality check'us). Rasyti dienorascius, uzsibresk tiksla is vakaro, nuteik save kad tai atsiminsi. As kai pradejau LD dometis irgi neprisimindavau, bet va po biski po biski, o dabar ciut ne kiekviena diena prisimenu savo sapnus ne visada jie buna SS, bet atsimenu ir ne viena o kokius 3++.

Dream Motor:
WILD: 14 times!
DILD: 4 times !
WBTB+WILD: 1 time!
[b]DEILD: 8 times!

All SS: 27!

LD per night [5]

Tadas
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-05-28 04:55

Citata: eleggua @ 2012-05-11 20:35
Anketoje yra vienas klausimas apie remembering intentions. Na... jei aš neturėjau ketinimų atlikti kažkokius veiksmus sapne, tai aš pažymiu, kad neprisiminiau ketinimų, nes kitos alternatyvos kaip ir nėra. Manau, ne aš viena tokia. Tai nesutrukdys Jums paskui vertinti sąmoningumą?...

Ačiū labai už gerą pastebėjimą. Vertinant reiks į tai atsižvelgti 😉

Puslapiai: [1] 2
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.216 sekundes.
Eiti į viršų