Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: [1]
Autorius Tema: Binauralinės bangos
T9mas
Naujokas
Siųsti žinutę
Pranešimas Binauralinės bangos
laikas: 2012-04-08 23:56

Sveiki, būtų įdomu išgirsti jūsų nuomonę o dar geriau patirtį apie binauralines bangas 🙂
Man asmeniškai su jomis teko susidurti iš vieno Lt trackerio parsisiuntus tokį rinkinuką kaip "I-Doser", skaitant komentarus buvo labai daug dvejonių ar verta siųstis, gaišti laiką. Galop nusprendžiau išmėginti. Keletą pirmų sykių jokio realaus efekto nepastebėjau, tačiau ilgainiui teko "apturėti" labai fantastišką patirtį: pagal visas instrukcijas klausausi vieno įrašo ir pats net nepajutau, kaip atsidūriau niekur. Negalėčiau įvardinti ar buvo šviesu, ar tamsu, nors buvau atsimerkęs; negalėčiau įvardinti ar stovėjau, ar gulėjau, ar klūpėjau, ar apskritai turėjau kūną; buvo šilta ar šalta irgi klausimas be atsakymo; kiek laiko buvau kur buvau, o gal apskritai buvau nustojęs egzistuoti, taip pat negaliu atsakyti. Su viena pažįstama besidalindamas šia savo patirtimi priėjome išvados, kad tai ką patyriau binauralinių bangų pagalba buvo būsena artima nirvanai 🙂

donis
Naujokas
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Binauralinės bangos
laikas: 2012-04-09 00:53

Svx. Koki klausei irasa? Beto klausei mp3 formatu ar per programa? Beto kokias ausines naudojai? As galiu pasakyt ne syki klausiau mp3 formatu, bet nk nepajauciau nuo tu bangu. Tipu vieniems jauciasi kitiems ne, net nzn. Emiau ir istryniau. Siaip ausines turiu visai dzin tokias. Gal tik viena karta kai klausiau lucid dream pries miega tai neblogu sapnu atrodo prisapnavau ir atsiminiau, bet daugiau nk, bet ir cia klausimas ar tai turejo itakos.

Piaw
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-04-09 09:27

Binautralines bangos, senas reikalas, daug kartu bandytas. Rekomenduojama klausyti ne mp3 o wav, nes wav failas daugiau aisku uzima, bet kokybe tikrai jauciasi, priklausomai nuo ausiniu, patvarumo, garso kokybes ir t.t. O I-doser lucid dream, manau tave paveike ne pats garsas, o galvojimas, kad tas garsas tau pades. ;]

Dream Motor:
WILD: 14 times!
DILD: 4 times !
WBTB+WILD: 1 time!
[b]DEILD: 8 times!

All SS: 27!

LD per night [5]

T9mas
Naujokas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-04-09 10:45

2 Donis: jei teisingai atsimenu klausiau Bufo Toad. FLAC formatu. Ausinės buvo Creative HQ-1400.

Šiaip nžn kaip kitiems, bet bent aš efektą iš I-Doser gaunu būtent jo klausimo metu. Neatsimenu ką klausiau, bet efektas irgi toks visai stiprus buvo: pradėjau matyt įvairias mitines būtybes 😀

Kol kas iš I-Doser nesu klausęs LD, tad jo vertinti negaliu.

Puslapiai: [1]
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.16 sekundes.
Eiti į viršų