Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: 1 [2]
Autorius Tema: Sapnai kuriu jus negali uzmirsti.
zygimantas
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Sapnai kuriu jus negali uzmirsti.
laikas: 2012-12-28 02:12

man buvo isimintiniausias sapnas visai nesiniai kai tik pradejau dometis sapmais, nuvaziavau su tevais i palanga poilsinei tada su 3 draugais isgridom per radija sakant kad atskrenda neatpazinti objektai link palangos mes su draugais pagalvojom einam paziuret nuejom paziuret o ten trys laivai i medzius nuskrido pasikabino as sakau einam arciau nuejau arciau ir islipo trys pana toks vidutinis ciuvas ir toks didelis ir jie su kardais didelis su kirviu pana su tokiu ir ranku pjuklais ar kuo o vidurinis be nieko mes pradejom begt jie paskui veliau uzkliuvau uz draugo kojos ir nubegau kitu keliu jie mane pagavo (tam momente ismokau isgyventi mirti sapne) taiki jis uzsimojo man kirviu o as atsipalaidavau ir atsikeliau prie poilsines bego i mus zombiai o as po suoliuku radau miniguna tuos visus zombius pradejau taskyt tada susidragavau su ju vadu, jie ten uzvalde kitus, mes ten veliau ejom ziuret saules, ir taip toliau, o kitas tai as turejau avataro galiu galejau vandeni valdyt ir vel buvom isviso 5 pries kitus 5 ir kiekvienas galejo valdyt ten tik po viena stichije nu vienu zodziu tas irgi palangoje vyko, ten ismete mane i jura as vandens gales pasitelkes isplaukiau tada pamaciau vyra kuris uz odos pakabintas ant kabliu pagalvojau kaip slykstu ir toliau nuejau ten vienu zodziu as juos iveikiau

Phoenix
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-12-28 18:03

Sapno žanras: komedija. IMDB raiting: 10/10 😀

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Misijos:
1. Sapnuoti samoningai { √}
2. Padaryti realybes testus {√}
3. Ismokti skristi { √}
4. Pasigaminti daikta {√}
5. Ismokti telekineze {√}
6. Pakeisti aplinka { }
7. Pasikeisti isvaizda. { }
8. Apgauti savo samone { }
9. Paklausti savo sapno veikeju ka as tikro labiausiai megstu { }
10. Patekti i roju. { }

Sapnavau SS: [13]
----------------------------------------------------------------------------------------------------

Phoenix
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-12-28 18:03

Sapno žanras: komedija. IMDB raiting: 10/10 😀

Misijos:
1. Sapnuoti samoningai { √}
2. Padaryti realybes testus {√}
3. Ismokti skristi { √}
4. Pasigaminti daikta {√}
5. Ismokti telekineze {√}
6. Pakeisti aplinka { }
7. Pasikeisti isvaizda. { }
8. Apgauti savo samone { }
9. Paklausti savo sapno veikeju ka as tikro labiausiai megstu { }
10. Patekti i roju. { }

Sapnavau SS: [13]

Sapnas
Naujokas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-03-17 21:52

Aprasyciau ir savus bet tokiu pas mane yra tikrai daug 😀

P.S. Paskaiciavau tai 7 atrodo 😀

Puslapiai: 1 [2]
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.074 sekundes.
Eiti į viršų