Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: [1] 2
Autorius Tema: Sapnai kuriu jus negali uzmirsti.
Piaw
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
Pranešimas Sapnai kuriu jus negali uzmirsti.
laikas: 2012-02-28 23:30

Taigi sveiki, kadangi nemaciau dar tokios temos nutariau ja sukurti. 🙂 Manau, kiekvienas turite sapnus kuriu jus negali uzmirsti, kurie jums neiskrenta is galvos, kurie jums patys y galva ateina, to patys nepajausdami.
Pats turiu tokiu, todel pasidalinsiu su jumis. 🙂
Pirmasis sapnas kurio negaliu pamirsti, buvau labai mazas berods 6-7metu gal net dar jaunesnis. Veiksmas prasidejo, pas mus namie, y duris kazkas pasibelde, duris atidare mama, staiga isoko kazkoks senis mums su broliu liepe pasislepti po stalu, mes pasislepeme, taciau as ziurejau kas vyko toliau, o toliau jis juos abu papjove.
Antrasis sapnas, man buvo gal 8-9metai, ta diena su draugu stovejome vakare prie namu, kalbejomes, svaigom ir panasei. Gryzes nuejau miegoti. Sapnuoju, jog as toje pacioje vietoje stoviu vienas,staiga is dangaus matosi kazkoks objektas, nusileido prie pat manes, limuzinas su amerikos veliava, tai buvo matyt NSO, islipo mazi zmogeliukai, kurie man kazka pasake, as isigandau, jie pradejo kazka ten daryt nelabai pamenu, bet gryzes namo pamaciau prie lango stovincia savo Mociute kuri buvo panasi y mano teva, o tevo tipo nebera, na as dabar istikruju nebeturiu tevo, bet tada tai atrode keista. 🙂

Dream Motor:
WILD: 14 times!
DILD: 4 times !
WBTB+WILD: 1 time!
[b]DEILD: 8 times!

All SS: 27!

LD per night [5]

666illusio-
n999
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Sapnai kuriu jus negali uzmirsti.
laikas: 2012-02-29 00:00

Nu ok, varom. Aš labai gerai prisimenu savo pirmąjį kosmara. Ji sapnavau laaaaaaaaaaaaaaaasaaaaaaaaaaabai seniai, kai buvau kokiu 3-4 ir dar miegojau tėvu lovoj. Zdz, tai sapnavau, kad mama naktį atsikelus išlipo is lovos, apsirenge juodai (ji visad taip rengiasi), uzsimove pirstines odines juodas, jai ilgi nagai išaugo, ir po truputi ragana pavirto. O tuo metu aš viską stebejau is lovos. Nu ir ji pavirtus ragana išskrido pro langą. Tada man buvo nezmoniskai baisu (nu žinot mažame vaikui).

mazea123
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-03-01 19:46

As sapna sita sapnavau kai dar ejau i darzeli.. apie 6 metus buvo tik man, bet viska taip gerai prisimenu.....Zodziu vaiksciojau ledu,aplink plytejo vien ledynai,visur balta balta,o ant zemes kur tik gali matyt vaiksto balti balandziai (as kiek pamenu irgi buvau apsirengus baltai)..:)) Dabar pamastau,ka galetu reiksti sis sapnas. Tarp kitko balandziai,kaip ir ereliai simbolizuoja dvasia 🙂

BRokas
Naujokas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-03-21 21:27

Baisiausias sapnas (pats isimintiniausias) - tai buvo taip. Griztu is kazkur namo,(gyvenu daugiabutyje) ir berakinant duris uz saves ant sienos pamaciau sesely (kazkas stovejo uz sienos tyliai) ir staiga issoko kaimynas,(draugo senelis) ir as jam sakau blemba kaip issgasdinot , ir mes juokiames ir taip kazkaip pro tureklus pasiziuriu i apacia ir matau kad apatiniam auskte vagys stovi su kaukem ir tyli , as taip ramiai issitraukiau raktus ir link savo duru ejau kad atsirakint , o kaimmynas visas issigandes sake neik neik nepalik manes ir baigiasi sapnas ..

gretadieli-
c
Naujokas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-11-18 21:39

5-6 metukų sapnavau didžiulę juodą erdvę be pabaigos, kurios maždaug kairiajame kampe stovėjo tokia gan didelė batų dėžė-komoda, kuri mūsų namuose tada stovėdavo. Nuo jos sklinda ryški, bet kartu ir blausi smaragdinė šviesa, susiliejanti su tamsa. Ir iš už komodos kampo miręs prosenelis išlindęs taip, tarsi pritūpęs, ir lyg ir kviečia mane, bet nerodė kažkokių tai gestų ar pan. Nejaučiau nei baimės nei ką, tiesiog stovėjau toliau ir žiūrėjau. Toks labai keistas sapnas, gal pats seniausias iš tų, kuriuos atsimenu 🙂

Phoenix
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-12-26 15:57

Sapnavau kokių 7-8 metų. Buvo labai ryškus sapnas, atsibundu žiuriu ant kaldros kažkos įvairiaspalvis sūkurys, galvojau, kad iš tikro. Na išlipau iš lovos ir nuėjau į tėvų kambarį, o ten nieko nėra. Nueinu praustis ir iš krano bėga kraujo spalvos vanduo, einu į lauką ir pastebėjau jog su paklode išėjau apsisukes. 😀 Paskui pajutau kažkas tampo mane, pažiūriu žemyn, žiūriu žasų būrys su snapais tampo. 😀

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Misijos:
1. Sapnuoti samoningai { √}
2. Padaryti realybes testus {√}
3. Ismokti skristi { √}
4. Pasigaminti daikta {√}
5. Ismokti telekineze {√}
6. Pakeisti aplinka { }
7. Pasikeisti isvaizda. { }
8. Apgauti savo samone { }
9. Paklausti savo sapno veikeju ka as tikro labiausiai megstu { }
10. Patekti i roju. { }

Sapnavau SS: [13]
----------------------------------------------------------------------------------------------------

Keleivis
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2012-12-27 15:36

O aš tai daug įsimintinų sapnų turiu, bet papasakosiu vieną keisčiausių ir baisiausių. Jį susapnavęs esu maždaug prieš 2-3 mėnesius. Sapnavau, jog moku teleportuotis, tai aš ir telinuosi visur. Aplink daug žmonių. Aš juos vis kapoju iš smailo ginklo į galvas, o kraujas tik taškosi į šonus, net nežinau kodėl taip dariau, man tai daryti pasirodė smagu, linksma 😀 Tik staiga visi atsisuka į mane. Visi juodai apsirengę, stambūs lyg iš zonos pabėgę o vienas su pusiau juodu ir baltu megstiniu normalaus sudėjimo, man labai priminė mafijozą. Mane apsupo maždaug šešiese ir dviese laikė, kiti - žiūrėjo. Negalėjau teleportuotis. Išsigandau. Supratau, jog sapnuoju, bet niekaip negalėjau pabusti. Tada tai išvis persigandau. Tada tas "mafijozas" piktai į mane žiūrėdamas vis artėjo, artėjo ir vis greičiau, kol galiausiai užsimojo ranka ir dūrė man maždaug į širdį iš ilgo ir smailo ginklo. Jausmas labai nemalonus. Aš muisčiausi, muisčiausi, bet nepavyko išsilaisvinti. Sakau aš jam "Paleisk!" ar tai "Ištrauk!" dabar tiksliai neprisimenu, pamenu tik kad jis visiškai į tai nereagavo, o tik stipriai laikė suspaudęs ginklą ir prie pat manęs žiūrėjo man į akis taip piktai, kaip aš nebuvau matęs. Tada tas skausmas nuo širdies išplito po visą kūną ir aš pabudau. Buvau miego paralyžiuje ir pagalvojau "Uch... Pagaliau..." 🙂

Gytis
Naujokas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-12-27 16:15

Turiu du gana senus ir įsimintinus sapnus, kurie pirmi atėjo į galvą galvojant ką čia parašius 🙂
Pirmasis. Esu kaime, pas savo močiutę prie tvarto ir buvo tokia kaladė (ne viena netoliese) ir kažkoks pagyvenęs vyras mane sučiupo ir norėjo mane su kirviu nužudyti (nukirsti galvą ar ką - nepamenu), bet pamenu, kad užsimojo, trenkė ir atsibudau.( 9-10 metų sapnavau šį sapną)
Antrasis. Esu mamos ir tėčio lovoje (buvau toks mažas, kad dar miegojau su jais), atsidūriau lauke ir pamačiau kad prie kaimyno namo atskrido NSO laivas (šis vaizdas labai įstrigęs, o konkrečiau ne kažką prisimenu), nebent, kad vėliau guliu lovoje ir atsiduriu kosminėje erdvėje ant kažkokio ateivių erdvėlaivio (be galo abstraktūs vaizdai..) ir viskas. 🙂
O žinoma, paskui dar yra įsiminusios kelios SS patirtys (nes kitos buvo labai jau momentinės ir trumpos 🙁 )

Pavyko:
6 sąmoningi sapnai (1 ilgesnis, 5 momentiniai susivokimai, kad sapnuoju)
1 astralinė projekcija (OBE)

Phoenix
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-12-27 22:00

Velnias labai jau futuristiniai sapnai kaip vaikui. ;D Turbūt buvo didžiausias košmaras iki šiol na 9-10 metų sapnuoti tokį dalyką nekas. 😀

Misijos:
1. Sapnuoti samoningai { √}
2. Padaryti realybes testus {√}
3. Ismokti skristi { √}
4. Pasigaminti daikta {√}
5. Ismokti telekineze {√}
6. Pakeisti aplinka { }
7. Pasikeisti isvaizda. { }
8. Apgauti savo samone { }
9. Paklausti savo sapno veikeju ka as tikro labiausiai megstu { }
10. Patekti i roju. { }

Sapnavau SS: [13]

Gytis
Naujokas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-12-27 22:04

Žinoma, pabudimas su aukštu pulsu, išpiltu prakaitu.. 😀 Bet tai jau senokai buvo, tad manęs jau nė kiek neveikia ir žinant, kad jeigu dabar tą patį sutikčiau.. 😀

Pavyko:
6 sąmoningi sapnai (1 ilgesnis, 5 momentiniai susivokimai, kad sapnuoju)
1 astralinė projekcija (OBE)

Puslapiai: [1] 2
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.273 sekundes.
Eiti į viršų