Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: [1] 2
Autorius Tema: Sąmoningo sapnavimo metodika
julius013
Naujokas
Siųsti žinutę
Pranešimas Sąmoningo sapnavimo metodika
laikas: 2012-02-25 17:56

Sveiki, esu jau susapnavęs 2 SS ir vieną pusiau SS. Konkrečios technikos nenaudoju, o tiesiog darau RT, vedu sapnų dienoraštį ir pan. O kokia jūsų metodika sąmonigiems sapnams? Ką jūs darote, kad jums pasiseka susapnuoti SS (klausiu tų, kuriems iš tikrųjų pasiseka :D)? Iš anksto ačiū. 🙂

SS Pasiekimai:
1. Susapnuoti SS {/}
2. Pratęsti SS {/}
3. Skraidyti { }
4. Susprogdint ką nors { }
5. Gerai įvaldyti telekinezę { }
6. Svaidyti liepsnas iš rankų { }

dumax
Sapnų guru
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Sąmoningo sapnavimo metodika
laikas: 2012-02-25 18:50

Sveikas, as tai panasiai kaip ir tu. Darau RC ir uzrasyneju sapnus, o techinku kaip ir nedarau siuo metu. Esu momentu uzsiminejes DEILD(man paciam visai gera technika), esu bandes ne karta WILD. Bet manau, tai ka tu, (as) darome galima pavadinti kaip ir technika "DILD". Nes tai vistiek padeda pasiekti SS. Turiu omeny tie RC, sapnu rasymas padeda labiau isigilint i visa tai. Galbut labiau buni samoningas, dazniau susivoki, kad sapnuoji.

julius013
Naujokas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-02-25 19:57

Citata: dumax @ 2012-02-25 18:50
Sveikas, as tai panasiai kaip ir tu. Darau RC ir uzrasyneju sapnus, o techinku kaip ir nedarau siuo metu. Esu momentu uzsiminejes DEILD(man paciam visai gera technika), esu bandes ne karta WILD. Bet manau, tai ka tu, (as) darome galima pavadinti kaip ir technika "DILD". Nes tai vistiek padeda pasiekti SS. Turiu omeny tie RC, sapnu rasymas padeda labiau isigilint i visa tai. Galbut labiau buni samoningas, dazniau susivoki, kad sapnuoji.

O tau buvo pavykę be technikos susapnuoti SS (na kaip ir su DILD technika)?

SS Pasiekimai:
1. Susapnuoti SS {/}
2. Pratęsti SS {/}
3. Skraidyti { }
4. Susprogdint ką nors { }
5. Gerai įvaldyti telekinezę { }
6. Svaidyti liepsnas iš rankų { }

dumax
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2012-02-25 20:53

Citata: julius013 @ 2012-02-25 19:57

Citata: dumax @ 2012-02-25 18:50

O tau buvo pavykę be technikos susapnuoti SS (na kaip ir su DILD technika)?

Siaip zemiau teksto esu pasirases "parasa" kuriame parayta kiek esu SS susapnaves ir kokiu.
"Samoningi sapnai[10] - DILD's[7] DEILD's[3]"
7 sapnai kaip ir DILD (tiesiog sapne susivokiau, kad sapnuoju), o kiti 3 tai DEILD.

BRokas
Naujokas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-03-21 21:30

Dumax - ar gali man paaiskinti , kaip suprast kai sapne susivoki kad tu samoningas? Ta prasme sapnuoji normalu sapne (paprasta) ir jame susivoki kad sapnuoji ir jis issriskeja(patampa SS) ir tipo viskas? Nes as kiek paprastam sapne per koki kosmara pvz susivokiu kad sapnuojiu ir tiesiog pabundu.. As kazko nesuprantu ar kaip?

Piaw
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-03-21 21:44

Citata: BRokas @ 2012-03-21 21:30
Dumax - ar gali man paaiskinti , kaip suprast kai sapne susivoki kad tu samoningas? Ta prasme sapnuoji normalu sapne (paprasta) ir jame susivoki kad sapnuoji ir jis issriskeja(patampa SS) ir tipo viskas? Nes as kiek paprastam sapne per koki kosmara pvz susivokiu kad sapnuojiu ir tiesiog pabundu.. As kazko nesuprantu ar kaip?

Per daug nereikia dziaugtis bei perdaug panikuoti. ;] O budu susivokimui yra labai daug, kaip ir RC darymas, DJ rasymas technikos pritaikytos butent tam kaip DILD.

Dream Motor:
WILD: 14 times!
DILD: 4 times !
WBTB+WILD: 1 time!
[b]DEILD: 8 times!

All SS: 27!

LD per night [5]

dumax
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2012-03-21 22:05

Citata: Piaw @ 2012-03-21 21:44

Citata: BRokas @ 2012-03-21 21:30

Per daug nereikia dziaugtis bei perdaug panikuoti. ;] O budu susivokimui yra labai daug, kaip ir RC darymas, DJ rasymas technikos pritaikytos butent tam kaip DILD.

Jo. Tiesiog darai visokias "dienos" technikas metodus, kaip Reality check, Dream Signs, Dream Journal, turiu omeny, kad diena reikia buti ko samoningesniam. O poto ir sapne suprasi, kad kazkas negerai. DILD Is all about awareness, conciousness.
P.S. Paskutini sakini nelabai sugalvojau kaip pritaikyti LT k.

benukas
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-03-07 17:25

Sveiki. As pastebejau, kad kai darau technikas ss nepavyksta. Samoningai sapnuoju be jokiu techniku ir svarbiausia, kad sapne net nepatikrinu ar sapnuoju. Buna stoviu sneku su zmogum ir staiga suprantu kad sapnuoju, ir to uztenka 🙂

Funky
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-03-07 17:36

Citata: benukas @ 2013-03-07 17:25
Sveiki. As pastebejau, kad kai darau technikas ss nepavyksta. Samoningai sapnuoju be jokiu techniku ir svarbiausia, kad sapne net nepatikrinu ar sapnuoju. Buna stoviu sneku su zmogum ir staiga suprantu kad sapnuoju, ir to uztenka 🙂

Ir tai yra paprasčiausias MILD.

benukas
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-03-07 17:55

Nu kad nepanašu.
1. Aš neatsibundu prieš ss.
2. Aš saves nevizualizuoju sapne samoningu
3. Nedarau saviitaigos

Puslapiai: [1] 2
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.098 sekundes.
Eiti į viršų