Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: [1] 2
Autorius Tema: Sutapimai
wasd
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
Pranešimas Sutapimai
laikas: 2012-02-17 18:06

Butu idomu pakalbet ar jum yra nutike toks dalykas kai sapnas sutampa su realybe. Nes siandiena man nutiko ziauriai keistas dalykas. 😯
Sapnavau kad buvau parduotuvej (tai nebuvo ss) ten praeidama pamaciau gumines- silikonines apyrankes. Na veliau pabudau mama sake kad sussitvarkyciau. Tvarkiausi prireike kibirelio, todel nuejau i tamsu kambariuka ir pasiemiau is kibiriukio iskito apyranke ( tai vyko is tikruju) geltona gumine o ant jos parasyta DREAM!!! Dabar pries kelias minutes nuejau i Facebook'a ir atsidariau "The mood weather report" kad gauciau naja icon. Ir spekit kokia ta icon buvo?! Ji irgi buvo su uzrasu dream! 😮

process
Naujokas
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Sutapimai
laikas: 2012-02-17 19:56

Oho :D, na man nėra nieko panašaus buvę neskaitant "De Javu" :D, idomiai čia tau :D.

wasd
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-02-18 17:39

jo vis dar stebiuos, o seip de javu jausmas man irgi daznai pasitaiko 🙂

karolis484
Naujokas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-02-20 21:27

Aš vakar po ilgo laiko apsilankiau šioje svėtainėje. Kažkiek domėjausi visu tuo seniau, bet rimtai nebuvau užsiėmes, pora atsitiktinių naktų.
Po vakarykščio apsilankymo vėliau ėjau miegoti. Ir mano dienotvarkė buvo tokia kad 5ta reikėjo keltis, o 4ta buvau nusistatęs priminimą kad telefoną padėčiau krautis.
Ketvirtą ryto neišlipęs iš lovos padariau kad krautus, ir pasiemiau sučiulpti pastilę nuo gerklės skausmo. Po to užmigau ir patyriau netikrų atsibudimų seriją (pirmą kartą). Turbūt taip buvo nes nenorėjau pramikti.
3 kart sapnauvau kad prabundu, pažiūriu į laikrodi, kuris rodo kažkokį skaičiu, ir negaliu suprasti ar nepavėlavau, kiek laiko dabar. Ir prabundu vis. Po trečio prabudimo jaučiau kad guliu lovoj, ir išgirdau iš už kambario durų televizoriu įjungtą, lyg tėvai "kakadų" žiurėtu ar kažką pan. Tada suvokiau kad turbūt sapnuoju, nes dabar ankstus rytas ir taip būti negali. Sapna gulėjau nejudėdamas, ir pajutau lengvuma, lyg į ora kiltum, energijos bsangą, bet nesugalvojau ką sapnuojant noriu daryti, ir dar kartą prabudau.
Paskutinis prabudimas buvo tikroviškiausiais. Išėjau į kita kambarį, pradėjau ruoštis, kalbėti su šeiminiškiais, pasakoti ką sapnavau. Tada bandžiau į vonę nueiti, tik ten šviesa nedegė. Lempa buvo sulužus. Kažkodėl įskilus tą dalis kur reikia isukti lempute. Dar po poros akimirku suskambėjo tikras žadintuvas ir aš ištikro nubudau.
Apsirngęs ejau į vone, ir kai įjungiau joje šviesa, lemputė akimirka mirktelėjusi perdėgė, ir vonioj tapo tamsu.
Po šio sutapimo buvo keista ;D 🙂

dumax
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2012-02-20 21:53

Citata: karolis484 @ 2012-02-20 21:27
Aš vakar po ilgo laiko apsilankiau šioje svėtainėje. Kažkiek domėjausi visu tuo seniau, bet rimtai nebuvau užsiėmes, pora atsitiktinių naktų.
Po vakarykščio apsilankymo vėliau ėjau miegoti. Ir mano dienotvarkė buvo tokia kad 5ta reikėjo keltis, o 4ta buvau nusistatęs priminimą kad telefoną padėčiau krautis.
Ketvirtą ryto neišlipęs iš lovos padariau kad krautus, ir pasiemiau sučiulpti pastilę nuo gerklės skausmo. Po to užmigau ir patyriau netikrų atsibudimų seriją (pirmą kartą). Turbūt taip buvo nes nenorėjau pramikti.
3 kart sapnauvau kad prabundu, pažiūriu į laikrodi, kuris rodo kažkokį skaičiu, ir negaliu suprasti ar nepavėlavau, kiek laiko dabar. Ir prabundu vis. Po trečio prabudimo jaučiau kad guliu lovoj, ir išgirdau iš už kambario durų televizoriu įjungtą, lyg tėvai "kakadų" žiurėtu ar kažką pan. Tada suvokiau kad turbūt sapnuoju, nes dabar ankstus rytas ir taip būti negali. Sapna gulėjau nejudėdamas, ir pajutau lengvuma, lyg į ora kiltum, energijos bsangą, bet nesugalvojau ką sapnuojant noriu daryti, ir dar kartą prabudau.
Paskutinis prabudimas buvo tikroviškiausiais. Išėjau į kita kambarį, pradėjau ruoštis, kalbėti su šeiminiškiais, pasakoti ką sapnavau. Tada bandžiau į vonę nueiti, tik ten šviesa nedegė. Lempa buvo sulužus. Kažkodėl įskilus tą dalis kur reikia isukti lempute. Dar po poros akimirku suskambėjo tikras žadintuvas ir aš ištikro nubudau.
Apsirngęs ejau į vone, ir kai įjungiau joje šviesa, lemputė akimirka mirktelėjusi perdėgė, ir vonioj tapo tamsu.
Po šio sutapimo buvo keista ;D 🙂

Daug kartu prabudai.

Phoenix
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-02-20 23:20

karolis484, na man yra nutike nesenai ziauriai panasiai, tik sapnavau kai ka kita, tipo kad giltine juodom akim prie vonios.

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Misijos:
1. Sapnuoti samoningai { √}
2. Padaryti realybes testus {√}
3. Ismokti skristi { √}
4. Pasigaminti daikta {√}
5. Ismokti telekineze {√}
6. Pakeisti aplinka { }
7. Pasikeisti isvaizda. { }
8. Apgauti savo samone { }
9. Paklausti savo sapno veikeju ka as tikro labiausiai megstu { }
10. Patekti i roju. { }

Sapnavau SS: [13]
----------------------------------------------------------------------------------------------------

wasd
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-02-21 17:19

karolis484 idomiai cia 😀

Keleivis
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2012-06-18 00:25

Phoenix nesamones rasai ir gasdini vaikus

666illusio-
n999
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-06-18 16:26

😀 man buna, kad susapnuoju koki nors zmogu ir kita diena ji sutinku. keista, bet keisciau buna, kai susapnuoju nepazisptam zmogu ir ji sutinku arba tiesiog pamatau minioje

Keleivis
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2012-06-18 22:13

nebutinai ji susapnuoji. Tai gali buti ir de javu jausmas 🙂

Puslapiai: [1] 2
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.176 sekundes.
Eiti į viršų