Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: 1 2 [3]
Autorius Tema: "Lucid" Filmo projektas!
T9mas
Naujokas
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: "Lucid" Filmo projektas!
laikas: 2012-04-08 23:42

Sveiki, aš čia visiškai naujas, bet jei dar ne per vėlu spėti į šį kinematografų traukinį mielai prisijungčiau 🙂

Mariukas_u-
kas
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2012-08-29 18:31

Patiko: http://www.youtube.com/watch?v=Om9L3RrAWAw. Pavyzdys jums;-)

Sąmoningai sapnuoju nuo: 2012 m. vasaros (4 metų patirtis).
Viso SS: 150+ / MILD 65%, DEILD 25%, WILD 9%, FILD ir kt. technikos 1% /
"WILD — geriausias būdas įsitaisyti nemigą"
——————
Prašau Jūsų pagalbos padėti man:
Atlikti penkias ezoterines sapnavimo užduotis (3/5)
Susitikti su "entity" (0/1)
Susapnuoti SS Gancfeldo metodu (0/1)
Sapnuoti bendrą sapną (0/1)

nezinau
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-08-29 18:52

Iššūkis gan drasus. Teks sumontuoti daug atskirų ir skirtingų vaizdų į kažką, kas, suvokus požiūrio tašką, taptų nuoseklia idėja. Aš palaikyčiau šį entuziazmą.

666illusio-
n999
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-10-29 17:27

na, tai gal jau sukurei, ar bent pradejai?

nezinau
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-10-29 20:45

Na, rašiau siūlydamas savo pagalbą. Nemaniau, jog man vienam viską teks daryti 🙂 Net nenorėčiau to daryti vienas. Būtų įdomu surinkti tiek skirtingų sapnų, kiek įmanoma ir pavaizduoti įvairių žmonių sapnavimo patirtis.

Ar kada matėte mėginimus parodyti kitiems ką reiškia būti šizofreniku? Aš nenoriu primesti minties, jog sapnavimas tai koks nenormalumas. Tiesiog pateikiu analogiją, jog tai patirtis, kurią sunku persakyti žodžiais. Pažiūrėkite pvz. šį video ir palyginkite su tuo, ką jau girdėjote, ir ar būtent taip ir įsivaizdavote:

Ir po to pamėginkite įsivaizduoti kiek reikia surinkti ištraukų, kad bent iš toli parodyti visiškai nesidomintiems "kaip tai atrodo. Ir po to įsivaizduokite kiek, besidomintiems sąmoningais sapnais, reikia surinkti medžiagos ar idėjų, kad perteikti tą sapnavimo potyrį, bent kiek arti to, kaip pavyko pacituoto video autoriui savoj temoje. Taip, jam padėjo studentai, o mums gali padėti entuziastai. Taip, tai skirtingos temos, bet jos panašios savo perteikimo sudėtingumu.

Jei kas bent su mobilka pafilmuotų kokių jį (ją) "vęžančių" vaizdų, primenančių sapną, jei kas dar sukalbėtų bent ištraukas iš savojo sapnų dienoraščio - jau būtų pradžia su kuo galima dirbti.

O kol kas - svajonės ir projekto būklėje ši mintis.

Puslapiai: 1 2 [3]
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.115 sekundes.
Eiti į viršų