Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: [1] 2
Autorius Tema: Įdomiausi ir ekstremaliausi įvykiai SS.
sm4sh3r
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
Pranešimas Įdomiausi ir ekstremaliausi įvykiai SS.
laikas: 2012-02-06 20:12

Taigi, pasidalinkit savo patirtimi, kokį įdomiausią ar ekstremaliausią dalyką esat nuveikę sapne? Koks buvo jausmas? 🙂

Orionas
Naujokas
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Įdomiausi ir ekstremaliausi įvykiai SS.
laikas: 2012-02-08 11:13

Pas mane dažnai būna, kad aš esu kažkoks agentas infiltruotas į užsienio šalį. Tai partizanas, tai KGB, tai STT, tai dar kur nors Japnijoje, Šiaurės Korėjoje. Tenka šaudyti, peilius mėtyti - baisiausia tai, kad jautiesi visiškai svetur ir reikia, kažką nušauti ir išsinešdinti gyvam.

Vienas ekstremaliausių dalykų buvo granatos mėtymas: sapnuose pas mane yra kažkokios keistos granatos, kurios prie rūbų prisiklijuoja. Ir mane apmėtė tokiomis, ir aš tada atgal jas mečiau, tada vėl ant manęs. Adrenalino buvo tikrai.

Dar yra buvę, kad man tapus sąmoningu ir skrendant, paskui mane pradėjo skristi giltinė, išsigandau tiesą sakant.

wasd
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-02-08 18:05

Na man yra teke sokt i kazkokios hidroelektrines ar kazko tai tokio vidu is zaidimo "MIrrors edge"
http://www.joystiq.com/2011/03/04/ea-figuring-out-how-to-continue-mirrors-edge/
Aiskiai jautesi baime- sokau kokiu 3 kartus. paskutini karta ten kazkas sprogo ir kritau tiesiai i ugni tada ir pabudau. Keista buvo tai kad nukrizdavau ir vel atsirazdavau tennuo kur sokau 😀

Bendzemina-
s
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-04-24 22:26

Man tai būna retsykiais, kad ne savo noru mane išmeta į aukštį 45 laipsnių kampų ir į žemę pareinu ne tik iš aukštai, bet dar ir greitai, taip baisu pasidaro atrodo užsimuši. Čia tai nutinka ne SS metu.

dovys
Naujokas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-04-26 11:05

mano ekstremaliausias įvykis tai turbūt kai per SS pasiryžau sau nusikirsti ranka su kirviu , ir po to ją atsiauginti. buvo nemažai baimės , bet po kelių RC išdrįsau. is dilbio pasipylė kraujas lyg iš gaisrininkų žarnos, visus žmones su krauju laisčiau. pamėginau sutelkt dėmesį į ranką ir per kokias 5 sekundes ranka ataugo. ir kas keisčiausia , jog po to darydamas RC su kaire ranka , man ji buvo pastoviai 5pirštų t.y nesideformavusi, o su dešne viskas buvo gerai ir RC pavyko įprastai:)

• 9Ɛ:sɯɐǝɹp pıɔnl
• 6Ɩ:plıʍ
• ƐƖ:qʇqʍ
• ㄣ:plıǝp
• ᄅ:ǝqo

Arnoldasas
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-04-26 12:25

Man tai keisčiausias sapnąs ir labiausiai bauginantis turbūt buvo kai buvau valgomas mafijos ar bandintų gaujos. Be tai ne SS. Paprastas Sapnas, bet pirmas iššoka kai pagalvoju apie ekstremaliausius. Sulužus mašinai pasilikau mafijozams priklausančiame kvartale, jie mane paima kaip įkaitą, aš jiems nenusileidžiu. Pradedu kalbėtis su jų vadu, su juo kalbu ramiai, bet tada man įkirto į ranką vienas iš gaujos ir pasipylė kraujai, aš sakau "debilę, ką padarei" , tada visi į mane piktai pasižiūrį ir puola valgyti, jų buvo gal daugiau nei 8. Prabudau šoke 😀

liolekas
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-11-11 18:48

man paprastame sapne buvo taip, kad kažkodėl šokinėjau laisvu kritimu su tikslu nudaužti nuo kažkokio stalo visus butelius. buvo linksma 😀

Ss'u (ir kitų dalykėlių) patirts ~ 2m.

supratau, kad SS nėra tik tavo vaizduotės dalis, nesu toks savanaudis, kad tuos pasaulius priskirčiau savam protu. Tai kažkas giliau, daugiau ir nuostabiau ko galimybių ribų dar neatradome.

Svarbiausia - tikėti! (Bet technikos irgi praverčia 🙂 )

Kiek SS: daug
Litchuanija, Wilnius. O, Wiešpatie.

666illusio-
n999
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-11-11 23:26

Man buvo per SS kad skrendu ir staiga toks boost'as. Lekiu kokių 120 km/h per nerealų miestą ir bandau išvengti visokių pastatų ir lėktuvų (kurie tuo metu skraidė neįprastai žemai). Baigėsi tuo, kad praskridus laisvės statulą įsirėžiau į Eifelio bokštą 😀 Ai, dar skrendant nuverčiau pizos bokštą 😀

Tautvydas
Naujokas
Siųsti žinutę
laikas: 2016-07-21 22:39

Man buvo kad ss'e norejau laimeti xfaktoriu. Atejau ir uzdainavau. Vis kad pradejo rekti tokia viena nata ir bam teiseju (kurie bovo mano seimos nariai 🙂 ) ir visu kitu zmoniu veidai issikreipe ir pradejo eiti pas mane. Man buvo baisu, nes visdar reke ta pacia nata. Praradau samoninguma is tos baimes. jie kaip psichai is hp pradejo siurbti energija ir pabudau

Mariukas_u-
kas
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2016-08-02 19:06

Mano ekstremaliausias sapnas buvo, kai sapnu personazam parodziau viduriniji prista ir pasiunciau juos toli toli... Kazko visi labai del sito gesto supyksta ir uzpuole kaip tame filme Hardcore Henry paskutinej scenoj ant namo stogo.

Sąmoningai sapnuoju nuo: 2012 m. vasaros (4 metų patirtis).
Viso SS: 150+ / MILD 65%, DEILD 25%, WILD 9%, FILD ir kt. technikos 1% /
"WILD — geriausias būdas įsitaisyti nemigą"
——————
Prašau Jūsų pagalbos padėti man:
Atlikti penkias ezoterines sapnavimo užduotis (3/5)
Susitikti su "entity" (0/1)
Susapnuoti SS Gancfeldo metodu (0/1)
Sapnuoti bendrą sapną (0/1)

Puslapiai: [1] 2
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.05 sekundes.
Eiti į viršų