Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: [1] 2 3
Autorius Tema: Bildukai, sielos, dvasios, naminukai..
Piaw
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
Pranešimas Bildukai, sielos, dvasios, naminukai..
laikas: 2011-10-28 20:34

Taigi, nusprendziau sukurti tema apie antgamtiskus dalykas, tai mane pastumejo asmenine patirtis, bet apie tai veliau. Taigi ka manote apie sielas, naminukus ir panasei.. ? Ar tikite tai? Ar esate susidure su tuo? O galbut turite pavyzdziu is draugu/(-iu) pavyzdziu? ;] Na, pasistengsiu nupasakoti savo atveji, net neisivaizduoju kas tai buvo, bet manau tai tikrai unreal. ;]
Taigi, atostogavau kaime, atvaziaves pirma diena susitikau su draugus paplepejome ir panasei, labai greitai atejo nakti mazdaug (12h vakaro), tad nutariau eiti namo isijungti telika ir "Pachilinti". ;] Parejes pavalgiau, atsigeriau kavos, atsiguliau ir laukiau laidos "Bamba" nebepamenu kada ja pradeda rodyt bet manau apie 1-2h nakties, taigi pradejus rodyti ta laida, isgirdau keistus garsus uz lango, atrode lyg kazkas be perstojo, beja ne vienas, begioja nuo vienos puses namo y kita, spiria y duris perbega y kita puse trenkia y langa, poto pradeda atrodo lyg su kokiu "Zeberklu" plesti mano langa, ir vel pradeda begioti, visiskai be perstojo, kadangi as to nelb bijau, bet istikruju mane tai paveike ir siek tiek issigandau, todel nulipau y 1 auksta, o ten nieko, tad nuejau miegot, sekancia diena pas mane buvo keleta draugu, mes "Isgereme" plepejome visa nakti, bet nieko jokiu keistu reiskiniu negirdejome. Beja, po keliu dienu man vel tai pasikartojo ir mazdaug tokiu paciu laiku nakti, tad manau taip negali buti is oro. ;]

Dream Motor:
WILD: 14 times!
DILD: 4 times !
WBTB+WILD: 1 time!
[b]DEILD: 8 times!

All SS: 27!

LD per night [5]

dumax
Sapnų guru
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Bildukai, sielos, dvasios, naminukai..
laikas: 2011-10-30 15:08

Nu man irgi kazkas panasaus esa buve. Atsimenu kai persikrastem i kita buta, tai ten kartais naktimis budavo, kad durys atsidarydavo. Viena karta uzsirakinau durys ir ejau miegoti. Pabudau o durys atidarytos. Ir pns..

Piaw
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2011-10-30 21:25

😀

Dream Motor:
WILD: 14 times!
DILD: 4 times !
WBTB+WILD: 1 time!
[b]DEILD: 8 times!

All SS: 27!

LD per night [5]

wricardasw
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-03-20 21:52

Matau turite daug priesu , tokie garsai buna neseip jusu priesai sukiojasi aplinkui ir rezga planus kaip jums pakenkti :/ Zinoma nera ko cia labai bijoti nes jus esate saugomi , tad nieko jums nepadaris , nebet prades nesisekti arba dar kas.
Pats papasakosiu pora nuotykiu taigi pirmasis , na ne nuotikis cia bet vistiek link dvasiu puses , grizes namo nuejau i savo kambari prisedau prie stalo ir kazkaip nejuciomis paziurejau i ji tiesiog kaip kasnors mano galva butu palenkes i stala ir pamaciau skaiciu 4 , jis buvo israizitas ant stalo , tai mane sokiravo 😀 nes net nesupratau is kur tai atsirado po kiek laiko bandziau suzinoti kas tai , na ir kagi 😀 tai buvo zenklas nuo mano sargo man , zinoma as ispradziu nesupratau ka jis reiske , bet paskui issiaiskinau kad kazkas ten turejo ivikti , na ir akurat iviko buvau nustebes jog tai yra tiesa kas susija su dvasiomis. Antras nuotykis buvo pas drauga namuose, atejo vakaras nuejom miegoti , i antra auksta , na sugulem i lovas , ir zinoma kalbejom pievas nes nesimiegojo po kiek laiko gal jau buvo po 12h drauags atsijunge , ir pradejau galvoti kad laikas ir man butu eit miegot , uzsimerkiau ir neblaiviai pradejau mastyti , beto tame antrame aukste gyveno viena dvasia, taigi masciau kad esu galingas ir galeciau iveikti ta dvasia , na juokais taip sumasciau , ir staiga pasigirdo zingsniai kazkas pribego prie manes sugriebe ir tiesiog mane istrauke is lovos tarytum siela paeme ir treuke is kuno , o tas padaras kuris griebe manes klyke nezmonisku garsu , ar tiesiog pasokau is lovos , issigandes pazadinau drauga , bet jis nieko sake kad negirejo , tad po to laiko nebejuokauju su dvasiomis tai yra rimta, zinoma skambes juokingai , bet as susidraugavau su ta dvasia , tad dabar esame kaip ir draugai :DDD Kitas nuotikis buvo namuose, gulejau lovoje krovesi telefonas ir maigiau ji, pamaciau kad pasikrove jis , isjungiau pakroveja padejau ant stalo , ir atsiguliau i lova kai staiga is kito kambario kazkas suklyke ir tuo paciu metu mano pakrovejas nukrito ant zemes, net kruptelejau , atsistojau ir ziurejau i kita kambari , tiesiog sueme tokai baime kad bijojau pajudeti , pagalvojau butu saunu nueiti i kita kambari ir paziureti kas ten bus , koks padaras ar smekla, bet neisdrisau isokau atgal i lova ir ziurejau i kita kambari kol uzmigau , kita diena pasidomejes suziojau kad jei buciau nuejas i kita kambari buciau isvydes ji , tad siektiek gailiuosi kad nejau , na kolkas tiek jei sudomino istorijos galesiu papasakoti daugiau 🙂

Misijos:
1. Sapnuoti samoningai {x}
2. Padaryti realybes testus {x}
3. Ismokti skristi {x}
4. Susitikti savo sargą { }
5. Paprašyti betko ,kad išmokytų ko nors {x}
6. Treniruoti savo siela {x}
7. Apsilankyti kito sapne {x}
8. Pernešti daiktus { }
9. Susižinoti daugiau apie save {x}
10. Apsilankyti kitose dimensijose { }

Sapnavau SS: [2] Pavyko OBE: [8]

Eastside_b-
oyzzz
Naujokas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-04-30 11:13

nu nekazka nekazka "wricardasw" jauciu tau kokia 13 ar 14 metu ane ? 🙂

P.Turismo
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-04-30 22:11

Man taip tris kartus nutike. 2 kartus toje pacioje verandoje ir kita karta kai Anglijoje isvazeves buvau.
Pirma karta as buvau su sese virtuve ji sukavosi plaukus pries veidrodi tai as tycia isjungiau sviesa. Visur buvo tamsa, verandoje taip pat. Veliau ji uzsidege sviesa ir as vel ja uzgesinau bet kai uzgesinau gal po kokiu 3 sec verandoje uzsidege sviesa. Atidariau duris ziurau veranda tuscia tada per kuna siurpas perejo - tai vienas antgamtinis reiskinys. Kitas kartas buvo diena. Toje pacioje verandoje as atrakinau duris i lauka ir truputi jas pradariau ir rankena su ranka laukiau ir po kokiu keliu sekundziu kazkas islauko puses tiesiog uzdare duris ir as jauciau jega kuri jas stume. Galvoju gal pusbrolis koks cia. Bet atidarau duris ten tuscia. Kieme irgi nieko nebuvo.
Na o Anglijoje tai ivyko nakti apie 3h kai tik nuejau miegoti, dar ten kazka galvojau nes nejo uzmigt ir girdziu kad mano kambary kazkas pro mane eina. Bijojau atsisukt ir paziuret nes jis tuscias buvo o ji i patekt tai duris reikia atidaryt(kuriu nieks neatidare) O jausmas ir garsas grynai lyg zmogus tuo kambariu eitu. Nors ten buvau tik as.

P.S. Visus tuos kartus buvau blaivus.

Samoningi sapnai [15]
DILD (5)
DEILD (10)

Užduotys (pradedanciojo):
1.Tureti SS su Wild [-]
2.Pakeisti sapno vietove [+]
3.Sapne sukurti koki nors personaza [+]
4.Ismokti save paversti i koki nors mutanta [-]
5.Tureti ilgesni negu 10min SS [+]
6.Tureti ilgesni negu 20min SS [-]
7.Pabandyti sapne nusizudyti [-]
8.Nusiraminti sapne. Pajausti aplinka [-]
9.Ismokti pratesti sapna [-]
10.Uzsiimti kokia nors veikla su sapno personazu [-]
Priversti savo kuna taip sapnuoti, kad tik pats galeciau ta sapna susdabdyti [-]

wricardasw
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-04-30 23:21

Deja , bet man ne 13 metu, man 17 ir su "kosmosu" as taip vadinu visus bildukus, dvasias ir tt, jau gyvenu beveik 4 metus ir galima sakyt kiekviena diena tenka susidurti su dvasiomis, tad zinau ka kalbu, o jei netiki , netikek neversiu 🙂 Patikesi jei nusipelnysi, ar susidursi pats 🙂

Misijos:
1. Sapnuoti samoningai {x}
2. Padaryti realybes testus {x}
3. Ismokti skristi {x}
4. Susitikti savo sargą { }
5. Paprašyti betko ,kad išmokytų ko nors {x}
6. Treniruoti savo siela {x}
7. Apsilankyti kito sapne {x}
8. Pernešti daiktus { }
9. Susižinoti daugiau apie save {x}
10. Apsilankyti kitose dimensijose { }

Sapnavau SS: [2] Pavyko OBE: [8]

TautviZz_
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-05-01 21:35

wricardasw, žiaurokai 😀

SAPNAVAU 23 SĄMONINGUS SAPNUS:
DILD: 21 | DEILD: 2
(PASKUTINIS SS: 2014-01-11)

UŽDUOTYS (2 LYGIS):
IŠMOKTI SKRAIDYTI [+]
IŠMOKTI LAIPIOTI SIENOMIS [-]
PAKALBĖTI SU SAPNO PERSONAŽAIS [+]
IŠMOKTI KEISTI DAIKTO FORMĄ [+]
IŠMOKTI EITI KIAURAI SIENAS [-]

Naujas
Naujokas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-08-06 21:23

idomus man tokie dalykai. Wricardasw, jei gali, daugiau prasyciau.

Rimvis
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-08-27 12:43

O man kiekvieną naktį būna, kad kampe šalia išėjimo iš buto tupi susigūžęs siluetas ;______; Bet, kai šalia išėjimo yra tūlikas, tai tik priėjus prie tūliko tas siluetas grynai pradingsta ir toj vietoj šviesiau pasidaro ;______; O išėjus iš tūliko, kai praeinu veidrodį, tai pasirodo tas pats siluetas ir seka mane ;________________; Nejuokas čia, žiauriai baisu ;_____;

Puslapiai: [1] 2 3
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.219 sekundes.
Eiti į viršų