Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: 1 2 [3] 4
Autorius Tema: NSO
Rimvis
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: NSO
laikas: 2012-08-27 13:01

Aš esu kažką matęs tokio, kad pagalvojau jog tai NSO, bet poto pradėjo kištis mintys, kad tai tik koks palydovas ar dar kas...
Tai buvo šitaip:
Prieš kokius 4 metus, su tėvais ėjom pas tetos į balių. Ėjom naktį, tai aš beveik visą laiką buvau užvertęs galvą į dangų (nuo mažens mane žavi žvaigždės ir astronomija) ir pamačiau gan ryškią žvaigždę. Įsistebeilijau į ją ir po kokių 6 sekundžių pyst ir pasidalino į dvi dalis, kurios skrido į priešingas puses gan lygiu greičiu, bet greitai. Tai pirma mintis : NSO :OOO, bet poto pradėjau galvot, kad čia ne NSO.

Tai vat tokia ir istorija 😀

nezinau
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-08-27 14:16

Kažkada palaikiau visą forumą skirtą šiai tematikai. Tikrindavau parodymus su žvaigždėlapiu, su oficialių palydovų duomenų bazėmis, klausdavau kelintą valandą matėte, į kurią kompaso pusę žiūrėjote. 99 procentai susiveda į vieną iš internetinių meme: http://i.qkme.me/35wlah.jpg

Jei kas nori - aš vis dar turiu prisijungimus prie duomenų bazių, galiu patikrinti tai, ką matėte, bet būkite geri, nurodykite laiką, vietą ir kryptį. Antraip tai tiesiog pasakos.

Ir iš vis keista kur pasidėjo moderatorius. Tas, kuris taip puoselėjo patikrinamumą, kuris atmesdavo ezoteriką... Dabar forume jau rasi ir apie OBE temas ir kt. pasakas... Lūdna, kad forumas jau neįdomus jo įkūrėjui...

Rimvis
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-08-27 19:34

Nezinau, jeigu norėčiau pasitikrint, tai minutės tikslumu ar valandos?

nezinau
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-08-27 21:58

kuo tiksliau - tuo geriau, bet gali būti ir valandos, net ir maždaug. Internete paieškojusi "satelite database" rasi pakankamai puslapių, kad pradėti savo asmeninį tyrimą.

Rimvis
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-08-27 22:25

Mažas dar buvau, blemba, negalvojau, kad galėsiu išsiaiškint kas ten buvo... Neįsidėmėjau nei kelintais metais mačiau, nei kokiu laiku... Tik manau, kad buvo kažkur nuo 20:00 iki 24:00, tikrai žinau, kad buvo šiaurės pietuose, buvau tuomet Kelmėje... Bet nei tikslaus laiko, nei metų nežinau...

nezinau
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-08-28 15:37

Visiems, kas mėgsta stebėti dangų ir nori žinoti ką mato rekomenduoju naudotis šiuo puspaliu: http://heavens-above.com juo nudodamiesi išfiltruosite 99 proc. "NSO"...

Rimvis
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2012-08-30 22:17

Ačiū labai

Jhonas
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-06-29 14:08

Nesinorejo naujos temos kurti. Noreciau savo ispudziais pasidalinti.
Praita pavasario pradzia (atsimenu kad tamsu buvo dar ir siektiek sniego buvo) vedu suny apie 8valanda. Einu pro mokyklos stadiona ziuriu i dangu, ner zvaigzdziu, danguj matau stipru taska, kuris poto supratau juda, einu galvoju nu zvaigzde kazkokia turbut sviecia, einu toliau jis eina vis siauryn i apacia, kol visai dingo is mano akiracio, namuose googlinau nso radau lygiai toki pat melyna taska danguje, patikekit, zinau kad tai buvo ne lektuvas...

wasd
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-06-29 16:03

hmmm man neteko pamatyt tokiu dalyku 😀

liolekas
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2013-06-30 18:07

Citata: nezinau @ 2012-08-27 14:16

Jei kas nori - aš vis dar turiu prisijungimus prie duomenų bazių, galiu patikrinti tai, ką matėte, bet būkite geri, nurodykite laiką, vietą ir kryptį. Antraip tai tiesiog pasakos.

Ir iš vis keista kur pasidėjo moderatorius. Tas, kuris taip puoselėjo patikrinamumą, kuris atmesdavo ezoteriką... Dabar forume jau rasi ir apie OBE temas ir kt. pasakas... Lūdna, kad forumas jau neįdomus jo įkūrėjui...

...vietą ir kryptį. Antraip tai tiesiog pasakos. ? OBE ir kt. pasakas? labai jau skeptiškas tu. 🙂 Nežinia kartais nėra blogas dalykas. jums, žmonėms, visur reik logiškumo ir paaiškinimų. Aš žiūrėdamas į žvaigždes, tą visatą ir neaprėpiamumus tikrai nerandu nė kruopelės logiškumo. Mes iki marso nuskrist negalim o ką jau kalbet apie kitas visatas... tai tokia mano nuomonė 😀

Ss'u (ir kitų dalykėlių) patirts ~ 2m.

supratau, kad SS nėra tik tavo vaizduotės dalis, nesu toks savanaudis, kad tuos pasaulius priskirčiau savam protu. Tai kažkas giliau, daugiau ir nuostabiau ko galimybių ribų dar neatradome.

Svarbiausia - tikėti! (Bet technikos irgi praverčia 🙂 )

Kiek SS: daug
Litchuanija, Wilnius. O, Wiešpatie.

Puslapiai: 1 2 [3] 4
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.049 sekundes.
Eiti į viršų