Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: [1]
Autorius Tema: Sapnų atmintis
Strike
Naujokas
Siųsti žinutę
Pranešimas Sapnų atmintis
laikas: 2018-10-05 10:08

Sveiki sapnuotojai,

Turiu problemą su sapnų atmintimi, visiškai neatsimindavau ką sapnuoju, per mėnesį gal kartas būdavo, kad atsimimdavau kažkokį sapną, bet paskui atradau sąmoningą sapnavimą, kuris mane labai sudomino. Perskaičiau daug literatūros, išbandžiau įvairias technikas. Progresas šioks toks yra. Esu susapnaves vieną sąmoningą sapną, be jokios technikos, tiesiog supratau, kad sapnuoju, padariau realybės patikrinimą, tada gan ramiai sureagavau, pažiūrėjau į televizorių, rodė nesąmonę, bet pamačiau, kad sapnas blunka, temsta, tai pradėjau suktis ratu, bet besisukanti nukritau ant nugaros, atsimerkiau ir užšoko ant manęs žmogus tai atsikėliau. Bet grįžtu prie esmės, dėl sapnų atminties. Kai nusiteikiau pildyt sapnų dienoraštį, tai būtent tą naktį prisapnavau, tiksliau atsiminiau 3 sapnus, kuriuos užsirašiau, tačiau kitą naktį vėl nieko nesapnavau. Naudoju saviįtaigą, kad aš sapnuosiu, atsiminsiu, man tai svarbu, bet nieko. Atsikėlęs guliu, bandau prisimint sapną, tai galvoje tokie trumpi vaizdiniai praeina, suprantu, kad sapnavau, bet niekaip nesugebu pamatyt ką ten pamatau, jie tokie labai žaibiški, nesuvokiami, nežinau ką daryti dar. Užsisakiau dar remee ludic dream kaukę, gal padės nors kažkiek atsimint labiau sapną. Gal kokių patarimų turit? Ačiū ir gerų sapnų 🙂

Puslapiai: [1]
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.143 sekundes.
Eiti į viršų