Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: [1]
Autorius Tema: Miego paralyžius
Justasas
Naujokas
Pranešimai: 1
Siųsti žinutę
Pranešimas Miego paralyžius
laikas: 2018-03-23 00:04

Sveiki gyvi sąmoningi sapnuotojai. Taip atsitiko kad pradėjau domėtis Ss ir žinau apie technikas ganėtinai daug. Ne per seniausiai pradėjau rašyt sapnu dienoraštį, RT daryt.
Lyg ir pasiekta ta radikali linija iki sąmoningo sapno, tačiau jos negaliu praeiti.
Naudoju WILD/DEILD metodą.
Yra taip kad aš atsibundu 4,30 ryte, kad galėčiau ir vėl grįžt į tą nerealų pasaulį :D.
Stengiuosi nejudėti, praeina man visi traukuliai, niežulys tarp kojos pirštų (TAS TAI MIRTINAS!), jau jaučiu kaip lova tarsi slyst kosmosu pradeda, jaučiu kaip tuoj pat paims mane MIEGO PARALYŽIUS. O jo, nors ir nereikia bijot, nereikia išsigąsti :D.. Tačiau man pradeda greičiau plakt širdis, automatiškai susijaudinu, tarsi išsigastu. Ir taip atsibundu/nebeužmingu. Grįžtu vis prie to kad vėl stengtis reikia atsipalaiduot ir panašiai.
Taigi, mieli tautiečiai. Norėčiau kad pasidalintumėt savo patirtim kaip ištvėrėt tą miego paralyžių. Ką daryt kad man tai būtų įprastas dalykas?

singmetosl-
eep
Naujokas
Pranešimai: 1
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Miego paralyžius
laikas: 2018-04-09 15:04

Aš susidūriau su miego paralyžiumi prieš kokius 10 metų pirmą kartą. Dažniausiai jis įvykdavo po dienos miego. Iš pradžių buvo šokas, ėjau pas gydytoją klausti kas daros, o kai sužinojau apie ld visai apsidžiaugiau ;D

Aišku, nors ir tikrai manau, kad pripratau prie tų visų pojūčių per eilę metų, pirmą kartą, kai grimzdau į sapną ir net
sapne jaučiau tas adatėles (paralyžius pasireiškia skruzdėlyčių/adatėlių jausmu), buvo nemalonu. Čia nelabai ką pakeisi.

Su laiku manau priprasi, pavyks, bet bent jau man tai vis dar nėra maloniausias patekimo į ld būdas.. Geriau jau praktikuotis reality checkus ir atsibusti sapne. Arba šiaip - po ankstyvo pabudimo, daug dažniau supranti, kad sapnuoji tiesiog taip.

Jurgita
Naujokas
Pranešimai: 1
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Miego paralyžius
laikas: 2018-05-18 13:47

Esu visiška naujokė kas link sąmoningo sapnavimo, visai nesenai tuo pradėjau rimčiau domėtis. Nors sapnai tikrai turi reikšmingą rolę mano gyvenime kaip gebėjimas matyti ateitį. Šiąnakt turėjau įdomų, sakyčiau netgi labiau nemalonų patyrimą. Paryčiais iš miego prižadino katytė, kuri gana garsiai lipo laiptais žemyn. Tačiau vėl iš karto kritau miegan. Pasigirdo keista muzika, kuri sklido iš pirmo aukšto, tokia gana aukštų dažnių, tarsi elektroninė ir ji vis artėjo, garsėjo. Tai priėmiau kaip realybę. Puoliau žadinti vyro, klausti, kas čia per muzika. Bet pamačiau, kad aš visiškai negaliu pajudėti. O muzika vis garsėjo, artėjo. Tada lyg ir akimirkai atėjo mintis, kad aš vyro ir nepažadinsiu jį savo sapne žadindama. Tačiau labai išsigandau savo tokios būsenos ir tarsi nukrėsta elektros pribudau. Dar kurį laiką po kūną nemalonūs pojūčiai klaidžiojo ir negalėjau niekaip užmigti. Su tokiais pat pojūčiais esu ir anksčiau turėjusi sapnų, bet iki šiol aš juos traktuodavau kaip košmarus. O dabar susimąsčiau - gal tai miego paralyžius?

Puslapiai: [1]
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.222 sekundes.
Eiti į viršų