Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: [1]
Autorius Tema: Kas tai?
ErikaT
Naujokas
Siųsti žinutę
Pranešimas Kas tai?
laikas: 2018-02-15 18:04

Sveiki. Gal dar yra gyvu ir kas nors paiskins. Vaikystiai dar i mokykla nevaiksciojau daznai sapnuodavau,kad skraidau,krentu,begu nuo ko nors,jei tai galima pavadint begimu nes begt negaledavau lyg butu viskas suletintame filme,bet po tokiu sapnu visada atsikeldavau.Mano lova stovejo tarp spyntos ir tevu lovos is po spyntos islysdavo 2 3 dideles juodos kates,as su jomis kalbedavau visa laika,apie ka buten nelabai pasakysiu,bet yra keli prisiminimai ryskus.Vienas is ju buvau ju isigandus ir pradejau zadint mama,su ranka galejau pasiekt jos galva ir pradejau ja judint,sakau mama kelkis,o tos kates man sako ji niekada neatsikels.Kitas prisiminimas,buvo vidurnaktis,tada gyvenom 3 kambariu bute mano krikstamote gyveno su mumis,tada dar ji buvo jauna ir kaip visda kazkur ruosiesi,kolidorui dege sviesa,kambari kur as su tevais miegojau nebuvo visiskai tamsu ir as vel atsikeliau,ziuriu lenda is po spintos kates,sakau o jus nebijot jei jus isgirs ar pamatys,jos sako ne,ir toliau viko kazkoks dialogas,bet jo neatsimenu.Nezinau kas cia buvo,ar laki vaiko vaizduote,ar kazkas kito,bet viskas sitas labai istriges iki siol,ir nerandu tam paiskinimo...

Puslapiai: [1]
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.106 sekundes.
Eiti į viršų