Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: [1]
Autorius Tema: "Energetinis laukas"
Dainiuss
Naujokas
Siųsti žinutę
Pranešimas "Energetinis laukas"
laikas: 2018-01-18 00:57

Sveiki,

Per daug nesiplečiant, papasakosiu vieną sapną, kurį susapnavau prieš kelias dienas, nuo tos vietos, kai lyg ir jau išėjau iš sapno, bet pasirodė, kad vis dar jame esu ...
Taigi, po sapno atsidūriau tiesiog kažkokioje erdvėje, kurioje visiškai tamsu. Nei grindų, nei lubų - tiesiog erdvė, kurioje kabu ore. Pradžioje tikrai pagalvojau, kad pabudau ir paprasčiausiai aplinkui visur tamsu, nes esu užsimerkęs. Bandau atsimerkti, užsimerkti - vaizdas nepasikeičia. Į šonus pajudinu rankas - jaučiu, kad tikrai jos juda ir nėra jokio pasipriešinimo. Judindamas rankas ištiesiu jas į priekį ir matau, kad jos kažkokios keistos. Atrodo panašiai, kaip per kokį rentgeną. Kaulų nesimato, kontūrai pakankamai ryškūs, dar ir kažkokias ar tai sausgysles, ar tai kraujagysles įmanoma įžiūrėti. "Reiškiasi, tikrai dar miegu" - pagalvojau, "o jeigu miegu, tai kaip ir turėčiau miegoti lovoje, kurioje užmigau". Tad kažkaip įdomu pasidarė kur mano fizinės rankos yra. Su ta mintimi, išėjau iš fizinio kūno ir žiūriu į save iš šono. Matau, kad guliu ant dešinio šono, bet kadangi rankos po kaldra, tai jų nesimato. Vėl grįžtu į kūną (įdomus pastebėjimas, kad kai būni kūne - būna visiškai tamsu, kai iš jo išeini - matai taip, kaip kad matytum fiziniame pasaulyje) ir bandau susikoncentruoti ties savo fiziniu kūnų. Bandau pajust nors kažką iš savo kūno dalių. Po kurio laiko, tiesiog ateina suvokimas, kaip aš guliu ir kur yra mano galūnės. Suprantu, kad viena mano ranka yra po pagalve ir galva, o kita, tiesiog prie krūtinės. Bandau vieną pajudinti, kitą - nejuda. Kojas judinu - nejuda taip pat. "Ok" - pagavojau, "jeigu dar aš kažką bandysiu judint, tikrai save pažadinsiu". Nustojau, bet toptelėjo mintis ir labai įdomu pasidarė, kas būtų, jeigu bandyčiau su savo "virtualiomis" rankomis (tos kur buvo sapne) paliesti savo kūną. Praeitų kiaurai ar kaip ? Ilgai nemastęs, neskubėdamas vedžiau plaštaką prie krutinės ir staiga: BAM ! Akyse nušvito, per visą kūną perėjo šiurpas, atrodo, kad net visas kūnas sudrebėjo (sunku pasakyti net koks - "virtualus" ar fizinis, ar abudu vienu metu), kaip kad gavęs kokį stiprų elektrošoką ir viskas nurimo. Pirma mintis: "WTF, kas per ... " ir nieko daugiau negalvojęs, trenkiau dar kartą, bet jau dabar stipriau. BAM! ... tas pats. Toks jausmas, kad ranka atsitrenkė į kažkokį tai "energetinį lauką", "apsauginį skydą", net nežinau, kaip tai teisingai pavadinti. Tai buvo kažkas tokio ... Šiurpas kuris nuėjo per visą kūną, tiesiogine to žodžio prasme - per visą kūną, nuo pat viršugalvio iki pirštų galiukų (galbūt būtų teisingiau sakyti - buvo visur, visame kūne, vienu metu). Labai sunku aprašyti tą jausmą, nes fiziniame pasaulyje, ne manau, kad įmanoma tai patirti. Kas liečia šviesą, tai ji nebuvo kažkokia labai ryški, akinanti. Geriau pagalvojus, kaip nupasakoti tą "energetinį lauką", tai jis atrodė labai panašiai, kaip kad tas vanduo Bio Bay lagūnoje (/watch?v=VwfG9s1A8pI), tik žinoma tai nebuvo vanduo, o "kažkas", ko negaliu paaiškinti. Sunku tiksliai pasakyti kokiu atstumu nuo kūno ir kokio storumo buvo tas "skydas", bet pagal pojūčius ir tai ką užfiksavo akys, per tą sekundės dalį, sakyčiau, kad kažkur per plaštaką nuo kūno ir storis, kaip mažojo piršto (bet čia, tik taip galvoju, nes per tokį trumpą laiką neįmanoma tiksliai įvertinti) ...
Po antro karto, atėjo suvokimas, kad jei dar kartą bandysiu priliesti - tikrai pabūsiu. Taip ir buvo, nuo susijaudinimo ir nesupratimo kas vyksta, bei šiokios tokios baimės, pastebėjau, kad rankos pradėjo "nykti", pajutau, kaip į kūną "kažkas" sugrįžta (iš tikrųjų, tai labai keista, nes jau lyg ir buvau savo kūne, tai logiškai mąstant, kaip ir nebebuvo kam grįžti. Taip nutinka, tik kai būni kažkur realiai išvaręs - skraidai kažkur ar šiaip kur nors, ką nors veiki, o prieš pat pabudimą - sugrįžti į kūną) ir supratau, kad pabudau. Pajudinau po pagalve nutirpusią ranką, kojų pirštus taip pat galiu pajudinti. Viskas tvarkoje. Atsimerkiau, savame kambaryje, lygiai tokioje pat pozoje kokią ir mačiau, o rankos, bei kojos buvo būtent tose pačiose vietose kaip ir jutau kad jos ten turi būti.
Tai va toks nutikimas. Labai būtų įdomu sužinoti jūsų nuomonę apie tai. Kas tai galėjo būti per "energetinis laukas", kuris iš dalies sudrebino ir nušiurpino visą kūną ? Gal kas nors esate kažką panašaus patyrę ?

Puslapiai: [1]
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.029 sekundes.
Eiti į viršų