Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: [1]
Autorius Tema: Sapnavimas Paraleliniai Pasauliai
Bolekas
Sapnų ekspertas
Pranešimai: 106
Siųsti žinutę
Pranešimas Sapnavimas Paraleliniai Pasauliai
laikas: 2017-04-22 21:44

Sapnavimas, tai smegenų darbo dažnis. Žinom, kad miegas susideda is ivairių fazių, kurios veikia skirtingu ritmu. Sapnuotojas bando prisitaikyt prie naturalaus miego ritmo ir pagauti samoningumą tam tikrose miego fazėse. Metodas ar metodai visiems žinomi, bet mažai efektyvūs. Rezultatai, imant statistinį pilietį, yra labai prasti. Nepadeda nei technikos, nei bandymai laikytis disciplinos, nei dar kas nors. Užmiegi su ketinimu susivokti, bet reikalingą fazę praknarki... ir taip kas nakt)))) Iškyla klausimas ką daryt? Ogi reikalingą smegenų darbo dažnį iššaukti dar būnant būdravimo būsenoje. Pradėjus gilintis, paaiškėjo, kad labiausiai čia pažengė Kosmoenergetai. Nesigilinat į subtilybes, pasirodo, kad pas juos yra atrasti specialūs astraliniai kanalai. Bet ir čia, pasirodo, ne viskas taip paprasta. Vien tik susiderinimas su dažniais mažai ką duodą. Reikalingas Magistro lygmuo (Magistras - tai ne šiaip titulas pasirodyti kietam, ar kitaip pavaidint, bet salyginis energostruktūros pavadinimas) o tai užtruks laiko. Kadangi norisi greitai yra vadinamas „ketvirtas energo blokas“ Ten didžioji dalis kanalų yra paralelinių pasaulių dažniai. Ir juos galima gauti iš karto. Sapnuot pradėtumėt iš karto, nes jums padėtų. O savarankiskai galėtumėt džiaugtis rezultatais maždaug po pusmečio treniruocių.

Bolekas
Sapnų ekspertas
Pranešimai: 106
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Sapnavimas Paraleliniai Pasauliai
laikas: 2017-04-23 09:30

Kosmoenergetikos pradininkas ir atradėjas V.A.Petrovas sakė, kad pasaulis yra tam tikras dažnis. Kitas pasaulis turi kitą vibraciją, kuri gali būti prąžūtinga. Principas toks, kad norint būti kitame pasaulyje reikia būti apsuptam savo pasaulio vibracijos.
Pasaulis, anot Kastanedos, tai yra „jausmas“ kurį mes jaučiam. Ir, anot Karloso, pasaulių yra begalės. Reiškia, mes galim „jausti“ ir kitus pasaulius.
Viskas daug-maž aišku ir paprasta. Norint pakliūti į kitą pasaulį reikia turėti to pasaulio vibraciją arba dažnį.

AndrelisLT-
U
Sapnų mėgėjas
Pranešimai: 84
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Sapnavimas Paraleliniai Pasauliai
laikas: 2017-04-23 10:23

Tai kaip čia treniruotis?

Bolekas
Sapnų ekspertas
Pranešimai: 106
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Sapnavimas Paraleliniai Pasauliai
laikas: 2017-04-24 19:16

Sąlyginai kalbant, paraleliniai pasauliai, tai tarsi begalybė išsiskleidusi į šalis.
Kosmoenergetikoje yra savoka „Lygmenys“ Čia kryptis keičiasi į „akštyn“ arba „žemyn“. Su „žemyn“ viskas aišku ir nėra ko aptarinėt. Turėtų dominti „aukštyn“ ir iš ten ateinančios energijos, žinios, bei samonės būsena ir pasaulio suvokimas. Ten jūsų patys ryškiausi samoningi sapnai, ten jūsų grąžiausios svajos, ten tai, apie ką jūs dar nedrįstate svajoti, ten vertas kario iššūkis.
Taigi, berniukai ir mergaitės, mokinamės protingų žodžių))))) ((4-тый энергетический блок Космоэнергетика) ir (Синергия Космоэнергетика))

Puslapiai: [1]
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.273 sekundes.
Eiti į viršų