Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: [1]
Autorius Tema: Dėl sapno pratęsimo
boomeris
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
Pranešimas Dėl sapno pratęsimo
laikas: 2017-02-08 15:46

Sveiki, sapnuotojai.

Gerai kai kam sekasi viską daryti be kliūčių, kaip kam biški sunkiau kaip ir man. Nieko nėr apmaudžiau kai suvoki kad sapnuoji sąmoningai ir pradeda tirpt sapnas...

Aš taikiau rankos žiūrėjimo ir trynimo metodą, bet jis man neveikia, šiek tiek menkai stabilizuojas sapnas po to dingsta vėl.

Gal kas pasidalinsite savo metodais? Beje kaip jus suprantate "suktis vilkeliu"? Nes nelabai pagaunu kaip čia ką reiktų daryt pagal lucid.lt "Technikos" skiltyje duotus patarimus...

Funky
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Dėl sapno pratęsimo
laikas: 2017-02-10 16:49

Sapną stabilizuoti turėtų padėti daiktų lietimas, liesk viską kas arti tavęs, jei nieko nėra aplink gali sugriebti savo marškinėlius. Pajausk liečiamą daiktą: jo tekstūrą, skleidžiamą šilumą ar šaltį ir pan. Liepk sapnui stabilizuotis, išryškėti, trink delnais, apsidairyk aplinkui, neskubėk. Taip pat iš kišenės gali išsitraukti ryškių sapnų tabletę ir ją išgerti. Svarbiausia tikėti, kad ją turi kišenėj ir ji veikia. Tai gali būti ir saldainis ar bet kas kitas.

Sukimasis vilkeliu tai yra tas pats kas sukimasis aplink savo ašį. Na tiesiog pradėk suktis aplink. Taip pat gali griūti ant žemės nugara. Po tokių veiksmų dažnai pasikeičia sapnas arba pabundi sapne (klaidingas pabudimas). Vienu ar kitu atveju padaryk dar kartą realybės patikrinimą, net jeigu manai, kad atsibudai iš tikrųjų.

boomeris
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2017-02-14 15:40

Ačiū už patarimus, pasistengsiu juos panaudoti sapne.

Šiandien suvokiau jog sapnuoju, taigi pradėjau žiūrėti į savo delnus. Jie buvo tokie migloti, bet susikaupiau ir tapo ryškesni, net priartinau tiek vaizdą į savo delnus, kad mikroskopines daleles mačiau ir pan..., pamaniau kad gal stabilizavau sapną ir pan. Pradėjau skrist, kažkaip norėjau atsidurti laisvės alėjoj, tai pradėjau nugara skristi, na lyg mane temptų, lyg tos vietos, greitis tai buvo labai didelis, tai mažas, visaip stengiausi kad greičiau nuskrisčiau bet nepavyko ir jaučiau kad baigėsi sapnas, taigi ramiai pragulėjau, kūną kratė drebuliai ir pan., vėl patekau į sapną. Tada kalbėjausi su keletais žmonėmis, jaučiau kad vis sunkiau suvaldyti sapną. Pradėjau rėkti "stabilizuokis" ir pan., bet jaučiau kad nepadeda (taigi kitą kartą gal reiks išbandyt tą tabletę, aišku tikrai yra svarbu tikėti kad turiu ją kitaip nieko nebus).. Nes momentais mane kažkas iš kažko atakavo, bandžiau tai sustabdyti bet kiaurai perėjo mano rankąs, taigi nesugebėjau to sustabdyti (per mažai tikėjau matyt)...

Vėl jaučiau kad lyg jau grįžau į savo kūną, ir ruošiaus atsibust, bet padariau RC gulėdamas ir suvokiau kad tai klaidingas atsibudimas, tai jau tą sapną pusiau valdžiau, jis vis blanko ir blanko (ganėtinai trumpas buvo) ir dingo jis, bet atsidūriau dar viename sapne, kaip pasirodo dar vienas klaidingas atsibudimas buvo ir visiškai trumpas buvo ir atsibudau...

Mane tie šokinėjimai jau pradeda įkyrėti, negaliu užsilikti viename sapne, ar ilgiau pavaikščioti, viskas keičiasi žaibišku greičiu. Ir kiek aš žiūrėjau laikrodį, visi tie saspnai bendrai įvyko per 30min...

EilinisNie-
kas
Naujokas
Siųsti žinutę
laikas: 2017-02-16 01:03

Man lygiai tokios pačios problemos kaip ir tau kyla. Kol kas vienintelis paaiškinimas, kurį turiu - pasitikėjimo savimi klausimas. Žinau visą teoriją apie sąmoningus sapnus, bet kitas dalykas - nuoširdžiai tuo patikėti. Tai man nepavyksta. Labai lengva patarti: "tikėk savimi", bet tai sudėtingas procesas.
Tavo atveju, svarbu, kad tobulėji ir nepasiduodi. Puiku, jog nepaisant nesėkmių save motyvuoji. Aš irgi tai darau. Nepamiršk, jog nepasisekimai - proceso dalis. Mėgaukis net ir neigiamu procesu, nes jo vedamas sieki tikslo. Man asmeniškai smagiausia ir yra siekti užsibrėžto dalyko. Nuolat bandydamas įgausi asmeniškos patirties, pažinsi save ir suprasi, kaip viskas veikia. Tuomet galėsi savo potyriais pasidalinti su kitais, galbūt tavo istorija įkvėps kitus.
Viskas vyksta mūsų galvose. Visas pasaulis - mūsų sąmonės projekcijos, mes esame pasaulio kūrėjai. Šitai reikia pritaikyti ir sapnams, nes sapnai - irgi mūsų karalystė, kurios valdovai esame. Tik estime kiek apkriošę ir nuvertinę savo galias bei praradę pasitikėjimą savimi. Atmink, kad tu esi pasaulio ir tuo pačiu sapno kūrėjas, viskas priklauso nuo tavęs. Tai, ką aš dabar rašau reikia ne sausai perskaityti, o pajausti visu savimi. Pripažintikime, jog tai velniškai sunki užduotis, bet tai nereiškia, kad turime jos atsisakyti dėl išsikelto tikslo sunkumo. Žmogus tokia nuostabi būtybė, kuri nuoširdžiai panorėjusi, gali padaryti viską. Ribos egzistuoja tik mūsų galvose.
Sėkmės tau. Linkiu kantrybės šiame procese. Aš pats karts nuo karto nusivylęs savimi metu sąmoningo sapnavimo užsiėmimus. Po to vėl grįžtu, nes nežadu pasiduoti ir tikiu, kad kažkada sąmoningas sapnavimas taps natūraliu dalyku.

boomeris
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2017-02-17 14:26

Citata: EilinisNiekas @ 2017-02-16 01:03
Man lygiai tokios pačios problemos kaip ir tau kyla. Kol kas vienintelis paaiškinimas, kurį turiu - pasitikėjimo savimi klausimas. Žinau visą teoriją apie sąmoningus sapnus, bet kitas dalykas - nuoširdžiai tuo patikėti. Tai man nepavyksta. Labai lengva patarti: "tikėk savimi", bet tai sudėtingas procesas.
Tavo atveju, svarbu, kad tobulėji ir nepasiduodi. Puiku, jog nepaisant nesėkmių save motyvuoji. Aš irgi tai darau. Nepamiršk, jog nepasisekimai - proceso dalis. Mėgaukis net ir neigiamu procesu, nes jo vedamas sieki tikslo. Man asmeniškai smagiausia ir yra siekti užsibrėžto dalyko. Nuolat bandydamas įgausi asmeniškos patirties, pažinsi save ir suprasi, kaip viskas veikia. Tuomet galėsi savo potyriais pasidalinti su kitais, galbūt tavo istorija įkvėps kitus.
Viskas vyksta mūsų galvose. Visas pasaulis - mūsų sąmonės projekcijos, mes esame pasaulio kūrėjai. Šitai reikia pritaikyti ir sapnams, nes sapnai - irgi mūsų karalystė, kurios valdovai esame. Tik estime kiek apkriošę ir nuvertinę savo galias bei praradę pasitikėjimą savimi. Atmink, kad tu esi pasaulio ir tuo pačiu sapno kūrėjas, viskas priklauso nuo tavęs. Tai, ką aš dabar rašau reikia ne sausai perskaityti, o pajausti visu savimi. Pripažintikime, jog tai velniškai sunki užduotis, bet tai nereiškia, kad turime jos atsisakyti dėl išsikelto tikslo sunkumo. Žmogus tokia nuostabi būtybė, kuri nuoširdžiai panorėjusi, gali padaryti viską. Ribos egzistuoja tik mūsų galvose.
Sėkmės tau. Linkiu kantrybės šiame procese. Aš pats karts nuo karto nusivylęs savimi metu sąmoningo sapnavimo užsiėmimus. Po to vėl grįžtu, nes nežadu pasiduoti ir tikiu, kad kažkada sąmoningas sapnavimas taps natūraliu dalyku.

Mūsų požiūris sutampa, nuostabūs žodžiai, neturiu ko daugiau pridurti. Ačiū už praskaidrintą dieną. Sėkmės ir tau, viskas įmanoma 😉

boomeris
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2017-03-21 00:36

Šiąnakt suvokiau jog sapnuoju sąmoningai ir mačiau gan ryškiai viską, bet norėjau jog stabilizuotųsi sapnas, tai pradėjau liest daiktus ir pan. Tada jau tyrinėjau pastatą ir kai kažką savaip norėjau padaryt vėl dingo sapnas.. Turbūt arba reikia ilgiau liest daiktus arba keisti kažką tai, gal mano mąstymas blokuoja visą tai. Deja išgert sapnų piliulės pamiršau :/

Puslapiai: [1]
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.071 sekundes.
Eiti į viršų