Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: [1]
Autorius Tema: Pagaliau, Pagaliau, Pagaliau. ir pora klausimų.
Totemas
Naujokas
Siųsti žinutę
Pranešimas Pagaliau, Pagaliau, Pagaliau. ir pora klausimų.
laikas: 2016-12-03 10:01

Sveiki, vėl aš. Dar Tik savaitę pradėjau domėtis viskuo apie SS, perskaičiau visą naujokų zoną, kitas skiltis, virš 100 postu ir pnš, dariau daily RC, Vedžiau Sapnu Dien. Ir pastangos nenuėjo veltui. Katik atsikėliau iš savo pirmojo normalaus Samoningo sapno, Vos po 6 dienų domėjimosi. Žodžiu sapnavau gan ryškų sapna kurio ble logika, net nežinau kaip apsakyti, ir aš atsiminiau, jog reikia padaryti RC(Vis dėl to gerai yra daryti Dažnai RC), Taigi prakvėpavau pro užkimštą nosį, prakišau pirštą pro delną, nežinau kodėl, bet labai geras jausmas buvo. Apsidžiaugiau, sapnas iškart blanko, iškart nurimau, bet nepadėjo. Pradėjau trinti rankas, ir padėjo tas, tada atsiradau kalnuose, kažkokia troba buvo, ir galvojau pasinaudosiu jos durimis, ir atsirasiu savo kambaryje, bet va, ta vienintelė problema mano, niekaip nepavyko patekti i savo tikrą hatą, nors ir nėra kolkas svarbu, vistiek džiaugiuosi. Bet po mažiausiai 4 bandymų, atsiradau savo mokyklos kieme, pavaikščiojau po jį iėjau į šulę ir išėjau, tada praradau trumpam kontrole atsimenu, ir nubėgau i stadioną, ten buvo čigonų grupelė, kalbėjausi su jais kažkodėl apie gyvenimą, jie paėmė mano kuprinę bet atidavė. Toliau atsirado mano vienas geresniu draugu gyvenime, juokėmės žiurėjom video, bet tuomet visiškai praradau kontrolę, tačiau puikiai atsimenu, jog bėgiojom visur, šnekėjomės, ir pnš. Atgavau kontrolę tik tada, kai gryžau vėl į kalnus iki savo trobelės, kur buvo ir mano mama beto, tenais logikos vapšė nebuvo, iškažkur, ant mano koju atsirado slidės, ir kostiumas, visas kalnas užsalo, ir aš pradėjau slidinėt, ir kame idomiausia, jog kas dvi tris sekundes, tai atgavau, tai praradau kontrole, ir ant pačio sapno galo, aš save mačiau third person, ir trenkiausi į medį, mano smegenys(labai tikroviškos), tiesiog sprogo, ir aš visas pasismeigiau gabalais, į aplinkines šakas, Nebuvo baisu netrupučio.
Kas man dar labai patinka, kad tai yra pirmas normalus LD, o jis man truko Bent 10-15 minučių, palyginus kitiem žmonėm skaičiau trunka vos 1-2min.

Klausimai - Kas galėjo buti ta čigonu grupelė?
Kodėl nesuveikė durys? negrįžau namo?
Kodėl atsiradau prie šulės, ne namuose?

Gali būti klaidų, ar nesamoningai parašyta, bet viską rašau ryte, ką tik po SS, Visdar excited. 😀

lukas11xxf
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Pagaliau, Pagaliau, Pagaliau. ir pora klausimų.
laikas: 2016-12-03 23:33

Sveikinu 😀 🙂

Mariukas_u-
kas
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2017-01-06 13:46

Sveiku protu dalykų vykstančių sapnuose nepaaiškinsi. Todėl neišeis atsakyti į tavo klausimus. Tiesiog nėra ten logikos. Kartais durys, šviesos jungikliai ir kt. prietaisai neveikia arba veikia ne taip kaip kasdienybėje.

Sąmoningai sapnuoju nuo: 2012 m. vasaros (4 metų patirtis).
Viso SS: 150+ / MILD 65%, DEILD 25%, WILD 9%, FILD ir kt. technikos 1% /
"WILD — geriausias būdas įsitaisyti nemigą"
——————
Prašau Jūsų pagalbos padėti man:
Atlikti penkias ezoterines sapnavimo užduotis (3/5)
Susitikti su "entity" (0/1)
Susapnuoti SS Gancfeldo metodu (0/1)
Sapnuoti bendrą sapną (0/1)

Totemas
Naujokas
Siųsti žinutę
laikas: 2017-01-22 08:55

Aišku aišku, aš jau nebepraktikuoju ss, kažkaip dingo noras po šito ss, bet dabar gailiuosi nes praėjo beveik 2 mėnesiai ir jeigu būčiau tęses, tai dabar samoningai sapnuočiau jaučiu keletą kartų per sav.

DarkSide
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2017-01-22 15:43

Tikejausi kad klausimas bus kodel praradai kontrole 😀 O tavo klausimai tai buvo.... xD tokie kaip ir "Ar mes vieni siam pasauly" 😀
Siaip, tokie sapnai islenda is oro, kaip cigonai, kazkur kazkada matei grupele, smegenys tau juos atgamino, Kaip ir sake, sapne nebuna logikos, is oro kazkas neveikia, pvz kai man buvo xD pasiemiau pistoleta ir soviau, 😀 tikejausi bus paprasta kulka, o sove lazeris :DD

lukas11xxf
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2017-01-22 17:06

Gal ir gali kai ka reiskt. Tiesiog reik moket geriau sapnus suprasti, kad suprastum paslepta minti kokia tau norejo perduot 😉 🙂

Puslapiai: [1]
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.056 sekundes.
Eiti į viršų