Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: [1]
Autorius Tema: Miego Paralyžius
Totemas
Naujokas
Siųsti žinutę
Pranešimas Miego Paralyžius
laikas: 2016-11-27 21:03

Sveiki, taigi manau, jog prieš dvi sav. apturėjau Lucid Dream( esu domėjasis apie tai ankščiau, bet bijojau išbandyt, tad niekada nebandžiau), tai va sapne pavaikščiojau po savo kambarį, supratau kad sapnuoju, valdžiau save, viskas buvo neįtikėtinai ryšku, ir ištikrūjų džiaugiausi, kad taip nutiko, Tad vėl susidomėjau šiuo reikalu, ir iškilo, kaip man gana didelė problema, aš bijau miego paralyžiaus, ir kiek žinau norint SS tai yra neišvengiama.
Tad duokit patarimų kaip elgtis, kadangi labai užsikabinau, ir rimtai į tai žiuriu. Dėkui.

lukas11xxf
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Miego Paralyžius
laikas: 2016-11-28 22:18

Jie nesilpnu nervu zmogus - viskas tau ok bus. Nereik cia ko sikt :D. Pateksi i siaubo filmo vaidmeni miego paralyzaus metu, paziuresi vaizdeliu kokiu, bet viskas praeis. Tiesiog nesiparink :D.

O jei ieskai kaip kuo greiciau istrukti is miego paralyzaus - googlinkis. Ieskok kol domedamas, narsyk po foruma. Jau tikrai kazka turetum rasti (pamenu ir as ce kaz kadaise buvau aprases ka reik daryt kad greiciau istrukt is to savo 'kapo', tad jau turetum bent mano rasti).

Nepaisant to - sekmes tau samoningo sapnuo hobo zygiui ir tobuleti is tai ar kazka pasekti sau naudingo. Peace out! 🙂

lukas11xxf
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2016-11-28 22:19

Citata: lukas11xxf @ 2016-11-28 22:18
Jei nesilpnu nervu zmogus esi - viskas tau ok bus. Nereik cia ko sikt :D. Pateksi i siaubo filmo vaidmeni miego paralyzaus metu, paziuresi vaizdeliu kokiu, bet viskas praeis. Tiesiog nesiparink :D.

O jei ieskai kaip kuo greiciau istrukti is miego paralyzaus - googlinkis. Ieskok kol domedamas, narsyk po foruma. Jau tikrai kazka turetum rasti (pamenu ir as ce kaz kadaise buvau aprases ka reik daryt kad greiciau istrukt is to savo 'kapo', tad jau turetum bent mano rasti).

Nepaisant to - sekmes tau samoningo sapnuo hobo zygiui ir tobuleti is tai ar kazka pasekti sau naudingo. Peace out! 🙂

Totemas
Naujokas
Siųsti žinutę
laikas: 2016-11-29 14:33

Wow, dėkui 😀 nemanau, kad esu silpnų nervų, tiesiog Labiau bijau to, jog esu labai didelis siaubo filmų fanas, esu matęs tikrai daug visokių žiaurumų, ir pnš 😀
Ir tikrai nenorėčiau to pamatyti Miego paralyžiaus metu.

Kiek žinau ar uzsimerkęs ar ne, vistiek matai haliunkes?

Mariukas_u-
kas
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2017-01-06 13:44

Tai jeigu galvoji apie baisius dalykus, tai juos ir matai. Jei galvosi apie gėlytes ir drugelius, tai ir matysi vasarinį ežerą ir užuosi šašlykus. Man užsimerkus labiau patinka paralyžių prabūti, nes jei atsimerkęs būni tai ir matosi keisti šešeliai, nes kai įmigęs nelabai susigaudai kur esi ir tada sunkiau negalvoti apie blogus dalykus.

Sąmoningai sapnuoju nuo: 2012 m. vasaros (4 metų patirtis).
Viso SS: 150+ / MILD 65%, DEILD 25%, WILD 9%, FILD ir kt. technikos 1% /
"WILD — geriausias būdas įsitaisyti nemigą"
——————
Prašau Jūsų pagalbos padėti man:
Atlikti penkias ezoterines sapnavimo užduotis (3/5)
Susitikti su "entity" (0/1)
Susapnuoti SS Gancfeldo metodu (0/1)
Sapnuoti bendrą sapną (0/1)

Puslapiai: [1]
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.076 sekundes.
Eiti į viršų