Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: [1]
Autorius Tema: Beprotiškas spengimas ausyse
zenis
Naujokas
Siųsti žinutę
Pranešimas Beprotiškas spengimas ausyse
laikas: 2016-11-17 23:16

Sveiki, pastarąjį mėnesį mane labai kankina miego problemos. Beveik visą mėnesį neišeina miegoti, daugiau nei 5-6 val per dieną, nesvarbu kada eičiau miegoti, visad atsikelsiu po 5-6 val. Dėl to visą mėnesį kankina galvos skausmai. Tik paskutinės naktys buvo labai keistos. Užvakar nakty atsikėliau vidurį nakties su visiškai tuščia galva, neatsiminiau nieko, nei kur esu, nei ką veikiau, pirmas kelias sekundes net neatsiminiau kuo vardu esu, prireikė geros minutės kol viska atgaminau, kad esu namuose ir t.t. O šiąnakt išvis keisčiausias man dalykas buvo. Sapnavau tarsi kažką panašaus į samoninga sapną, Sapne žinojau, kad sapnuoju ir kai sapnai pasisukdavo į blogąją pusę, aš paprasčiausiai pakeisdavau sapną į kitą. Paskutiniame sapne šnekėjau su kažkokiu vaikinuku, kuriam aiškinau, kad aš sapnuoju ir, kad noriu atsikelti, o jis man bandė išaiškinti, kad geriau neatsikelčiau ( keistas sapnas), bet aš vistiek labai norėjau atsikelti ir jam pasakiau, kad dabar atsimerksiu. Ir tada keisčiausias dalykas įvyko. Kai atsimerkiau, man atrodė, kad kažkas mėto mane po visą mano lovą, iš pradžių išvis beveik nėjo nieko suprasti, tik lubas kambario temačiau, poto po biški tas mėtymas, sukimasis silpo, ir norėdamas labai sustabdyti visa tai pagalvojau, kad užsimerksiu ir atsimerksiu. Atsimerkiu ir suprantu, kad guliu paprastai lovoje. (Keistas čia sapnas buvo su tuo mėtymu). Guliu guliu bandau susivokti, kas per nesamonė čia katik buvo ir tik staiga man ausyse pradeda žiauriai spengti, ir visu kūnu jaučiu beprotišką spaudimą ir kuo toliau tuo labiau stiprėja tas spengimas ir spaudimas iki tokio lygio, kad galvojau, kad smegenys susprogs, ir bandžiau pajudėti, bet neišėjo nei piršto pajudinti. Tada ramiai pagalvojau ir bandžiau šaukti ir nieko, nei mažiausio garselio neišleidau, tada jau išvis nebe pakeldamas to spengimo išvisų jėgų sušaukiau ir vos vos mažas garselis išėjo iš burnos ir viskas liovėsi. Iškart po šito man dar kokias 20minučių svaigo galva. Keiščiausia, kad vakar dieną miegojau 5 val ir po šitos nesamonės išmiegojau visą naktį ir ryte atsikėles jaučiausi nepaprastai mieguistas nors gavos, kad išmiegojau 13valandų ir visą šiandienos diena man nepaprastai skauda galva. Tai noriu paklausti, tas cypimas tai nuovargio pasekmė ar čia buvo koks miego paralyžius?

Sanomis
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Beprotiškas spengimas ausyse
laikas: 2016-11-21 20:31

Tas spengimas būna prieš arba per miego paralyžių. Man irgi budavo, ir kartais iki tokio lygio, kad atrodo net skauda kažkur smegenų centre ir jausmas net kaip su adata durtų į vieną tašką. O tas mėtymas.. kaip čia paaiškinus. Ezoterinis mokslas aiškintų taip: prieš išeinant iš kūno, sielai reikia nuo jo visiškai atsikabinti, o kol siela neatsikabinus, gali vykti visokie keisti pojūčiai: kad sukiesi aplink savo ašį, kad labai dideliu greičiu krenti žemyn ar jauti stiprų tempimo jausmą. Man dažniausiai būdavo toks irgi kaip mėtymo supimo jausmas, tik kokius 10 kartų greičiau nei ištikrųjų sūpynės juda.

O dėl tos nemigos. Gal tu labai daug mąstai, kai nueini miegot arba šiaip visokios mintys lenda į galvą?

zenis
Naujokas
Siųsti žinutę
laikas: 2016-11-21 23:17

Butent tais vejais apie ezoterika netikiu, bet vistiek kazkaip nejauku.. o del nemigos tai kazkas keisto dabar, visa savaitgali grynai miegojau, tik atsikeldavau pavalgyt ir toliau miegot, pirmadieni atsikeliau visdar labai miego noredamas. Toks jausmas, kad kunas dabar uz visa menesi nori miego 😀

Sanomis
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2016-11-22 22:56

Nu tai gal išsimiegosi dar 😀

Puslapiai: [1]
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.066 sekundes.
Eiti į viršų