Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: [1]
Autorius Tema: Kai suvoki, kad sapnuoji
Mondobongo
Naujokas
Siųsti žinutę
Pranešimas Kai suvoki, kad sapnuoji
laikas: 2016-10-26 01:28

Sveiki, gal kas patartų ne teoriškai, o praktiškai  ką daryti, kai  suvoki, jog sapnuoji? Kažkokio konkretaus klausimo neturiu. Tiesiog , visada kai sapnuoju suvokiu, kad miegu savo lovoje. Tam specialiai niekad nesiruošiu tiesiog sapne kažkuriuo momentu suvokiu, kad ištikro esu savo lovoje. Seniau klaidžiodavau tolyn, bet būdavo sunku grįšti, o atsikėlus visas kūnas būdavo ledinis.. beto toks jausmas, kad kažkokios būtybės nori mane kažkur nusitempti... pvz vietoj kur yra bildukai, jei ten miegu sapne pradedu su jais bendrauti, tačiau supykstu,  nes suvokiu , kad jie šaiposi iš manęs ( pvz imituoja mano pabudimą ir tęsiasi sapnas toje vietoje kurioje esu, tačiau kažkuriuo momentu vėl suvokiu, kad dar esu sapne, o situacijos būna labai kvailos. Dažniausiai pradedu šaukti ant jų ir tada atsibundu ( žmona bando nuraminti, o aš dar neatsimerkęs jai sakau, kad viskas gerai). Esmė, kad kimba ne tik bildukai, bet ir kitokios būtybės. Bando tarsi į savo buveinę nusivesti, tačiau susivokiu, kad kažkas negerai ir atsimušu nuo jų. Bet vistiek nesuprantu, kokia prasmė to, kad suvokiu jog esu sapne. Valdyti savęs daug nemoku, dažniausiai bandau išsisukti iš situacijų kuriuose atsirandu, man patinka taip sapnuoti, bet po tokiu naktų man reikia pusdienio atgauti jėgas. Taigi matau, kad daugiausia straipsnių rašoma, kaip pradėti suvokti, jog sapnuoji, tačiau, ką su tuo daryti ir kaip tuose kelionėse elgtis mažai kas parašyta...

dreamcaref-
ull
Naujokas
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Kai suvoki, kad sapnuoji
laikas: 2016-10-27 18:28

Daug kas pasakytu, kad sapnai yra haliucinacijos, o tas nuovargis po sapnu yra paaiskinamas moksliskai. Taip kaip miego pralyzius. Paskaitykit Carlos Castaneda knyga ,,The Art of Dreaming" daug puikiu dalyku samoningam sapnavimui, bet taip pat pats svarbiausias, kad sapnuot reikia atsakingai, nes tai tikra. Indenu tautos pries tukstancius metu susidurdavo su kazkokiais padarais is nezemisku pasauliu. Manau mes su jais irgi susiduriam ir juos vadinam demonais. Nesakau, kad sapnuot draudziama, bet malda Dievui gali padet (bet Dievui tam vieninteliam, ne sunui Jo ar kam kitam) ir nereiktu bandyt su tais padarais susidraugaut jie nieko gero mums nelinki. Pabandyk paprasyt Dievo pagalbos.

lukas11xxf
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2016-10-29 21:20

Kaip suprast " ne teoriškai, o praktiškai"? (Ar taip isvis imanoma net?). O ka noretum daryt kai suvoki kad sapnuoji? Taigi yra begalio variantu "ka daryt" kai suvoki (ce kas klausti "ka veikti kai atsikeli is lovos?"), nes konkreciai nepasakai ko is tu istiesu nori siekti toliau kai tampi samoningu. Jei nori atsibusti, tiesiog uzsimerk sapne ir turetum jau atsirasti realybej po atsimerkimo.

Garbana
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2016-11-11 09:59

Tu klausi ka daryti kai tampti samoningu, bet realiai tu toks nesi, tave ir toliau valdo sapno tekme, visoki bildukai vedzioja uz noses ir pan. ir tu jiem pasiduodi, jeigu taptum is tikro samoningas, tuomet pats valdytum savo sapna ir niekas tau nieko negaletu padaryti. Jeigu tu susivoki kad tai sapnas, tai jau nemaza pazanga, bet tau reikia sustiprinti ta samoninguma kad igautum pilna sapno kontrole. Nes kaip ir sake lukas11xxf tavo klausimas tikrai kvailokas. Tau jis kyla tik todel kad tu nesi is tikro samoningas o toliau sapnuoji visokias nesamones. Stai kokia butu situacija jeigu tu tikrai butum samoningsas sapne: pvz. vyksta sapno veiksmas ir staiga supratai kad cia sapnas, tada viskas. Visas veiksmas pasibaigia tu supranti kad jog ir kas dabar vyskta aplinkui yra netikra ir neturi jokios prasmes taip kad tiesiog tai yra laisva erdve kur gali veikti ka nori, tu nieko nebijai, nes kad ir kas ten butu tai netikra, jeigu islenda koks baisus personazas gali tiesiog ji nuvyt salin. O siaip tai niekas nesako ka tau daryti kai tampsi samoningu nes cia nera jokiu taisykliu, ka nori ta darai, kiekvienas zmogus daro kas jam patinka, gali tiesiog tyrineti aplinka, gali eit paskraidyt virs miesto, gali uzsiiminet seksu su merginom, gali uzsiiminet kokiom nors dvasinem praktikom, tiesiog pries eidamas miegot susigalvok ka noresi sapne nuveikti ir kai tapsi samoningas ta ir daryk.

Mondobongo
Naujokas
Siųsti žinutę
laikas: 2016-11-12 09:52

Dėkui už patarimus. Reikia išmokti kontroliuoti sapną dabar supratau tai. Šianakt pirmą kartą pats pradėjau skristi, labai patiko 🙂 aišku sapnas mane vis dar įtraukia, bet db mažiau baimės. Bet atsibusti vis dar sudėtinga. Dažniausiai atsibundu sapne, bet galvoju, kad ištikro atsibudau, kol vėl tenka susivokti, kad esu sapne. Ir taip atsikelinėju bent 10 kartu kol ištikro atsikėliu. Tai va baimė vis dar ir atsiranda nes nesugebu atsikelt.

Vee
Naujokas
Siųsti žinutę
laikas: 2016-11-13 11:32

Nežinau kaip kitiems, bet man visada būdavo geriausias būdas atsibusti, tai krentant žemyn galva iš aukštai ir užsimerkus. Nesvarbu, pro langą ar nuo kur aukščiau biški. Tada būna toks labai stiprus viso kūno tempimo ir suparaližiavimo fizinis jausmas, kad atsibundi.

Garbana
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2016-11-17 07:44

Kokia prasme apskritai noret atsikelti? 😀 SS ir taip dazniausiai nebuna labai ilgi ir tokie dazni kaip dauguma noretu, jeigu atsibundi sapne, tai viskas ok, dziaukis tuo ir toliau tyrinek savo sapna ar veik kitokius dalykus. Koks tau tolkas atsikelt, juk vistiek kai pabusi vel grisi miegot, o jeigu nori atsikelti del to kad reikia i darba, mokykla ar pan, tai vis tiek kai suskambes TIKRASIS zadintuvas, tai bet kuriuo atveju is TIKRO ir pabusi, o iki tol megaukis sapnais ir nesistenk pabust, kam to reika? tegu kunas miega ir ilsisi 😀

Sanomis
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2016-11-21 20:17

Man buvo didelė prasmė, kai aš nesuvokdavau, kad turiu daugiau kontrolės negu, kad žinojau, kad turiu. Suvokdavau, kad sapnuoju, bet dar nežinodavau, kad galiu valdyt tą sapną. O pagrindinė priežastis, tai buvo ta, kad mane puldavo, kažkokie keisti padarai 😀 . Dabar tikrai nebandyčiau atsibusti, bet taip jau yra, kad šiuo metu daug rečiau sapnuoju sąmoningai, ir tai, tie SS trunka gal tik kelias sekundes.

boomeris
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2017-02-07 20:50

Jei dažnai sapnuoji jog atsibundi sapne ir pan., ir viskas yra susiję su lova, tuomet tau reikėtų atlikinėti RC (realybės patikrinimus) būtent tokiais momentais kaip eini ar grįžti iš lovos, atsibundi ir pan. Tuomet kai pagausi save besitikrinant sapne, suvoksi jog sapnuoji.

Sekančio žingsnio sėkmė jau priklausytų nuo tavęs, t.y. kiek tu sugebėsi save įtikinti jog sapne tau nieko nenutiks. Nieko negali ir nutikti, nes sapnas juk tavo (kartais galvojame kad jie valdo mus, bet aplinką susikuriame mes patys,), ji vyksta tavo pasąmonėje.

Kuomet suvoksi ir susipažinsi su savo sapnų pasauliu, tau daugiau klausimų nebekils, galėsi jame tobulėti ir įgyti naujos patirties.

Sėkmės 😉

Puslapiai: [1]
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.108 sekundes.
Eiti į viršų