Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: [1]
Autorius Tema: pirmieji ss, ir pora svarbiu klausimu !
lashas
Naujokas
Siųsti žinutę
Pranešimas pirmieji ss, ir pora svarbiu klausimu !
laikas: 2016-10-11 23:57

Sveiki, esu siame forume naujokas 🙂 nesu sapnuotojas, bet esu kazka panasaus turejes, galbut noreciau juo but, bet turiu siokia tokia baime. 😐 turiu keleta klausimu, pirmiausia papasakosiu ka esu patyres. 🙂

pirma kart pajutau tai netiketai darbe per pietus kai sugalvojau likusi laika pasnaust. tai gal buvo pries pora metu. tame sapne stovejo zmogus gan tolokai atsitraukes nuo manes tad negalejau gerai isimint jo veido.
jis man liepe paziuret i savo rankas ir as i jas paziurejas suvokiau jog sapnuoju.
buvau kazkokiuose laukuose ten buvo tikrai grazu 😀 , ir kai vel i jy atsisukau as pasimeciau ir pradejau jo klaust klausimu, tad jis mane pertrauke ir paklause manes ,jis- tu zinai kur esi , as- atsakiau ne , tuomet jis tare - tu esi transo busenoi , tada iskart atsikeliau ir mano kunas visas sudrebejo , darbe visi pradejo juoktis , sako kosmara sapnavai :D, juokdamosi pasakiau taip , nors man tai buvo nejuokinga , as prima katra sy zodi transas suzinojau sapnie , niekur kitur nebuvau girdejes. tad tik po keliu menesiu tepradejau dometis internete pasiskaiciau apie transa , ir tai nepatikejau kad si zodi sapne suznojau ,
klausimas: ar as ten tikrai buvau transe ? ir kas tai ? tai tas vadinama obe ?

pradejau gan daznai jaust vakarais be jokiu techniku po to sapno ar kas tai buvo , kuno paralyziu
ir stai vel atsibudau nakti gal kokia 3h nakties , ir ant mano lovos buvo moteris aukstyn rankom ir su kojom liecianti lubas , ziaurei isigandau 😮 ji man kazka sake bet as nesiklausiau tuo metu dar nei atsigaves nebuvau ir galvojau tai mama atejus bludija , bet po akimirkos suvokiau kad tikrai negalejo ten ji but 😀
galiausiai kai viska suvokiau ji buvo kito kambario gale as jai sakau- ka tu cia darai , ji sako - taupau jegas , reikia taupyt ir tau jas , ne teks greitai is cia iseiti , tada pradingo , o as issiganes nezinojau ka daryt , tai pasislepiau po kaldra 😀 , po poros akimirku uznugaros smugis i siena lyg is kuvaldos daustu,
ir mano suo pradejau girdet kaip atbega pas mane kuris buvo pries kelis meneius mires , atbeges pradejo lipti i lova, viskas jautes kaip lova smunka zemyn toi vietoi , ilipes priejo prie mano veido pradejo cypt gal kokias 5s ir tada viska baiges , zodziu buvo baisiau nei betkokiam siaubo filma 😀

ar tai buvo tik sapnas?

po to yvikio po kokios savaites ,jau buvau kazkiek apsiskaites , tai nakty nekreipiau demesio y ta paralyziu ir bum akyse zvaigzdes maciau 😀 , jutau kaip kuna lieja svelni energetika ir esu labai lengvas , pradejau kilt auksty iki pat lubu , tada pradejau galvot kaip reik nusileist , po kokios 30s iejo nusileist ant zemes , bet kadangi buvau labai issigandes nespejau atsisukt paziuret ar yra kunas ,
kas tai ? tai buvo obe ?

na ir dar siek tiek turejau sapnu kur pjausdavau kad sapnuoju bet ten jau buvo tikrai sapnai 🙂

dar pora klausimu turiu 1. obe tai astraline kelione?
2. sapnas ir obe 2 skirtingi dalykai ?
3.ar patiriant miego paralyziu gali nukeliaut netik y sapna bet ir y obe ?
4.ar obes reik bijot , jaigu ten patekciau kaip iseit?
5. jaigu per miego paralyziu galima patekt y ss tiek y obe kaip reik patekt y ss
nepakliuvus y obe, nes labai bijau daug baisiu dalyku prisiskaiciau
6. jaigu mokintis pradeciau ss , tai ner kocia bijot? , pvz apie obe girdejai -
jog vienas savamokslis budamas obej iszude visa savo seima 😮

Na kolkas tiek, dekuju nepatigijusiems paskaityt 🙂 ir iskart aciu uz atsakimus 🙂

[b][/b]

boomeris
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: pirmieji ss, ir pora svarbiu klausimu !
laikas: 2016-10-12 23:23

Huh, kaip pirmam kartui nemažai klausimėliu suraitei :O .

Atsakysiu į klausimus kiek pats žinau:

1. Obe - out of body experience. Tad realiai taip, kai tu išeini iš kūno, esi astraliniame pasaulyje.
2. Vieni ginčijasi jog tai tie patys dalykai, kiti kad ne. Nesu patyręs OBE, na gal labai silpnai, bet linkstu prie to jog tai skirtingi dalykai.
3. Kaip tik miego paralyžiaus būsenoje yra didelė tikimybė patekti į astralinį pasaulį.
4. Aš kaip tik į astrala noriu patekti.. Ten gali save ugdyti, savo dvasinį pasaulį, susipažinti su savo baimėmis, jas nugalėti ir susitikti su savo aukštesniuoju aš.. Tai yra beribis pasaulis nuotykiams ir tiesos ieškojimams.

Dėl visu kitu klausimu jaučiu jog nesu kompetetingas į juos tinkamai atsakyti

Xlikegod
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2016-10-13 14:13

Sveikas,

1. Kaip minėjo boomeris, OBE - Out of Body Experience. Kas yra obe pasako patys žodžiai, tai patirtis už fizinio kūno ribų. Žmonės kurie patyrė/atliko astralinę projekciją, eterinę projekciją, mentalinę projekciją ar pastūmė savo ST(surinkimo tašką) velniai žino kur kitur, tai jie, grubiai tariant, patyrė obe. 🙂 Taip pat sapnuojant SS(sąmoningą sapną) gali patirti obe, aišku tam tikrame meistriškumo lygyje. 😀
2. Apie miego paralyžiū pasakysiu dviem būdais. Pirmas, miego paralyžius tai būsena arčiausia tarpinei būsenai tarp visų būsenų, šioje būsenoje Intencija/Ketinimas veikia panašiai, jeigu ne lygiai taip pat kaip sapne. Kitas būdas suvuokti miego paralyžių, tai suprasti jog miego paralyžiaus metu Surinkimo Taškas yra nefiksuotoje pozicijoje, ir ST pasislenka ten kur įprastai - sapnų link. Tad žinant, kad miego paralyžius yra nestabiliuoji surinkimo taško būsena, galima tuo pasinaudoti, kad atlikti pavyzdžiui astralinę projekciję.

Kaip tai atlikti? Taip: Kai esi miego paralyžiuje, tavo surinkimo taškas yre nefiksuotoje pozicijoje, jis blaškosi ir dažnai, ačiau "visada" jis įsitvirtina ties paprasto sapno arba pabudimo, o jei pasiseks tai gal ir liucidinio sapno pozicijos. Ką reikia daryti tai pasinaudoti Ketinimu. Ketinimas tai intiancija/noras/ ketinimas daryti. Reikia ketinti atlikti astraline projekcija - taip judinamas surinkimo taškas link pozicijos kur atliekama astraline projekcija, miego paralyžiaus potyriai pradeda keistis. Jeigu vienu metu galvosi apie astarline projekcija ir apie tai "kas vyksta dabar", tai rezultate gaunasi, kad Ketinate "neaiškumą", svarbu išlaikyti antrajį dėmesį. Surinkimo tašką judinimą įvaldymas yra gebėjimas susitelkti ir ketinti, taip pat turėjimas energijos tam irgi svarbu. Jei pavyks pajudinti surinkimo tašką ketinimu, tai ketinimas nuneš toliau link astralines projekcijos pradžios. Jausmas bus lyg kyla vibracijos ar pan. 😀

* Pastaba. Patariu tobulėti nuosekliai. Astralinė projekcija eina po sąmoningų sapnų įvaldymo. Ties trečiai ar ketvirtais vartais. Visus jums reikalingus įgudžius susirinksite kol įvaldysite sąmoningus sapnus, kad atliktumėte kitas projekcijas, o projekcijoms reikia meistriškumo, jeigu nenori likti kempine Saharos dykumoje. 😀

4. Nereikia bijoti. 😀 Jei netyčia pateksi, tai tik panorėjas galėsi grįžti atgal, tiesiog miegink pabusti.
5. Patekti į OBE, tiksliau į kokią astralinę projekciją yra sudėtingiau nei patekti į sąmoningą sapną. Kadangi Po miego paralyžiaus žmogaus sąmonę/surinkimo taškas slenkasi link sapno, tai nieko nedarant, o tiesiog išlaikant sąmoningumą/antrajį dėmesį, tai surinkimo taškui reikia atsidurti sapno pozicijoje tik vos vos pasislinkus. Praktiškai nieko nedarai išlaikai dėmesį/sąmoningumą ir BOOM esi Liucidiniame sapne. 🙂
6. Nėra ko bijuoti iki tam tikro lygio. 🙂

lashas
Naujokas
Siųsti žinutę
laikas: 2016-10-13 15:58

sveiki dar karteli 🙂 , pirmiausia dekoju uz atsakimus , man si informacija labai svarbi 🙂

pries keleta dienu buvau tikriausei sapne o gal astrale , siu dalyku nemoku skirt.
as labai daznai jauciu tuos kuno virpesius ir paralyziu kai einu miegot arba prabudus netiketai is sapno.
tiksliau tai kiekviena kart einant miegot tai jauciu , na tai pries kelias dienas pasidaviau tam paralyziui
laukiau kol prasides sapnas , pradejo lyg viskas pradzioi suktis o poto jausmas kad krentu ir stai as sapne
as likau toi pacioi vietoi, tiksliau sakant gulejau kaip gulejes
tad as atsikeliau ir prie manes stovejo zmogus , tai tad nebreikejo jokiu patikrinimu ar miegu.
nes prie manes 100% negalejo nieko but.
pradzioi kazkiek issigandau suvokes tai jog as sapne 😀
tad as jam kazka pasakiau gerai nepamenu , ir poto mes zadejom kazka pasneket , ir as issigandau
ir labai issigandau , sugalvojau pabesgsiu nuo jo , prisiskaiciau jog galima vaiksciot kiaurai sienom
tad bandziau sokt per siena ir as y ja atsimusau 😀 ir taip kelis kartus kol dar labiau isigandau ir atsikeliau 😀
atsikeles vel buvau lovoi tad tikrai zinau jog sapnavau. 🙂

tai buvo sapnas? ir man sito nereik bijot? ar man bandyt tobulit siuos igudzius samoningo sapno ? 🙂
hm. dar klausimas ar negali but taip kad as nebatsikelsiu kad kas pagrops kuna ar kazka panasaus? , zinau skamba juokingai 😀

Xlikegod
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2016-10-13 16:23

Sveikas,

Ateityje galėsi pasinauduoti vibracijomis kurias jauti miego paralyžiaus metu. Dabar rekomenduoju apsiprasti su sąmoningais sapnais. Liucidiniuose sapnuose sapnuotojas yra saugus. 🙂 Išgastis kurį pajautei per savo liucidinį sapną buov nepagrįstas, tai tiesiog tau neįprasta, tai kūnas išdarinėja tai kas tau nepalanku, staiga išsigasta, sustingsta ir pan. 😀 Tai va pamiegink susapnuoti dar kelis liucidinius sapnus ir būtinai pranešk. 🙂

Jei nebepabusi, ateityje būtinai tave rasim, tai pasistenk gerai praleisti laiką iki tol. 😀 Aišku nepabusti neįmanoma, bet dėl visa ko, kad žinotum. 😀

P.s. Tau puikiai sekasi. 🙂

Mariukas_u-
kas
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2016-11-04 14:20

Jeigu Lashas nustos rašyti forume, žinosim, kad nebe pabudai. Eisim visi tada tavęs ieškoti, traukti iš sapno 😉
O dabar kad žinotume, kad esi čia, skaityk forumo temas ir pasimokyk triukų kaip valdyti sapną, kaip neišsigąsti, jų čia daug prirašyta forume 🙂

Sąmoningai sapnuoju nuo: 2012 m. vasaros (4 metų patirtis).
Viso SS: 150+ / MILD 65%, DEILD 25%, WILD 9%, FILD ir kt. technikos 1% /
"WILD — geriausias būdas įsitaisyti nemigą"
——————
Prašau Jūsų pagalbos padėti man:
Atlikti penkias ezoterines sapnavimo užduotis (3/5)
Susitikti su "entity" (0/1)
Susapnuoti SS Gancfeldo metodu (0/1)
Sapnuoti bendrą sapną (0/1)

lashas
Naujokas
Siųsti žinutę
laikas: 2016-11-10 02:37

tikrai sorry ir tuo paciu dekoju kas susirupinot 🙂 neturejau iki siol galimybes atrasyt :), buvau isvykes darbo reikalais, komadiruotes.

Kolkas vengiau ss del nepatogiu saligu ir siokios tokios baimes.

Kai vakarais jausdavau aretejant miego paralyziu pasisukdavau ant sono , it taip kelius kartus kol paprasciausiai uzmigdavau .
bet ir tai pabudus ryte prisimindavau , neaiskiai bet , tiksiai zinojau jog save valdydavau,
tai kur keliaudavau ar bandydavau skrist , dazniausiai kazka veikdavau savo kambary.

man didziausia baime jog esu daug mastantis, pvz vakarais kai prisiskaitau apie ss man kyla mintis ir apie astrala, kurio as bijau , nes daug girdejau apie jy kad ten tikrai nepatartina pakliut, ir as tas mintis negaliu paleist einant miegot, del sito tikriausiai uzmiges atsirasdavau savo kambary savoi lovoi , nes kiek girdejau astrale taip ir atsirandama.

zadu kazka daryt su ss jy tobulint , ir tikrai is sio forumo nepasitrauksiu 🙂

Garbana
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2016-11-11 11:01

https://www.youtube.com/channel/UClctDkqcjIHSR30Br32DB6A/videos sitas ciuvelis savo kanale turi labai daug naudingu video siomis temomis, kalba labai detaliai apie ivairias technikas. O siaip esminis dalykas niekad nieko nebijok, kad ir kiek prisiskaitei nesamoniu apie OBE pavojus, neimk i galva, dauguma ju yra sarlatanu pezalai, tavo kuno tikrai niekas neuzims, del to tai maziausiai jaudinkis, o esminis dalykas tai tiesiog kad ir ka patirsi turek omeyj kad esant ten tau niekas pakenkti negali tavo fizinis kunas ramiai miega, ir fiziskai tau negali absoliuciai nieko nutikti. Yra daugybe zmoniu kurie patiria OBE kai kurie istisus desimtmecius vos ne kiekviena nakti ir niekas ju neuzvalde, viskas su jais OK, visi kas kalba apie blogus dalykus tik pasakoja kazkokias legendas, bet realiu faktu neturi. Svarbiausia suvoki, kad SS erdve o ypac OBE erdve yra ypac jautrios tavo mintims ir emocinei busenai, kitaip tariant jeigu tu ten patenki su kazkokiom baimem, tai beveik 100 proc patirsi baisiu dalyku, jeigu tu eini ten be baimes su teigiamom emocijom, patirsi tokiu nuostabiu dalyku, kokiu neisivaizdavai. Manau kad OBE ar SS tau gali pakenkti tik tuomet jeigu esi nestabilios psichikos ar siaip trenktas, ir visos tos istorijos kad kazkas kazka iszude tai ten tikrai buvo nestabilios psichikos zmones, naturalu kad kai esi nestabilus ir pamatai tokiu crazy dalyku astrala, tai tau gali visai pavaziuot stogas, bet negalima sakyti kad tuos zmones prazude OBE lygiai taip pat jiem butu anksciau ar veliau nuciuozes stogas siaip prisiziurejus kokiu siaubo filmu ar kokiu kitu nesamoniu. Manau kad tie visi grasinimai yra tiesiog apsaugoti zmones, kurie turi psichologiniu problemu, nes tokiem zmonem buna net ir neleidzia medituoti kartais, del tos pacios priezasties, kai jie pasamonej susiduria su savo problemom ir baimem, jiem pavaziuoja stogas, jie nera subrende tam.

KRC isijauciau. Nieko nebijok ir viskas bus ok, tau TIKRAI nieko absoliuciai nieko negali nutikti, viskas tik tavo galvoje. Gali net padaryti eksperimenta, jeigu sutiksi kokia baisia butybe kaip kad ten zmones pasakoja apie visokius shadow beings, svarbiausia nebijok, tavo mintys viska lemia, jeigu tiki kad jie tau pakenks taip ir nutiks, kai pamatysi toki, tiesiog duok jam meiles 😀 tave youtube kanale tas ciuvelis panasu eksperimenta dare, tiesiog neleisk tai butybei taves stumdyti, pulk pirmas prie jos, apkabink ja is visu jegu ir nepaleisk, greit pamatysi kad ji ne tik kad taves nepuola, bet dabar jau pati sika i kelnes ir bando nuo taves pabegti, jeigu laikysi ja iki galo galiausiai ji susprogs ar kitaip nusibaigs 😀 Krc NEBIJOK NIEKO

lashas
Naujokas
Siųsti žinutę
laikas: 2016-11-22 10:08

siandien apturejau tikrai gera ss gal kokias 6h ir be jokiu techniku , sapne tik kvepiau ora per nosi uzsikimsus jog itikint save kad sapnuoju 🙂 , spejau daug ka istirinet ir ismegint , bandziau ir sienom lyst bandziau ir skraidyt ir tt..
bet vistiek neisdrisau isokt pro langa 😀

Mariukas_u-
kas
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2017-01-06 11:06

Lashas, yra toks triukas jei nesinori šokti pro atvirą langą, šok pro uždarytą 😀 Jei iš tikrųjų būtum kasdienybėje - stiklas sustabdytu tave, o jei sapne tai iššoksi paskraidyti.

Sąmoningai sapnuoju nuo: 2012 m. vasaros (4 metų patirtis).
Viso SS: 150+ / MILD 65%, DEILD 25%, WILD 9%, FILD ir kt. technikos 1% /
"WILD — geriausias būdas įsitaisyti nemigą"
——————
Prašau Jūsų pagalbos padėti man:
Atlikti penkias ezoterines sapnavimo užduotis (3/5)
Susitikti su "entity" (0/1)
Susapnuoti SS Gancfeldo metodu (0/1)
Sapnuoti bendrą sapną (0/1)

Puslapiai: [1]
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.104 sekundes.
Eiti į viršų