Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: [1]
Autorius Tema: Pirmas SS
DarkSide
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
Pranešimas Pirmas SS
laikas: 2016-08-26 21:33

Na sveiki.
Vis bandžiau pagal technikas susapnuoti SS bet niekaip nepavyko. Bet šiąnakt pabandžiau vieno žmogaus būdą, kad kai paniežti šoną, apsiversti, ir suskaičiuoti iki 50 ir būni sapne, tas padėjo, sapne iš niekur nieko bandžiau per nosį pūsti užspaudęs su ranka (RC), žiūriu eina ir iš tos laimės atsibudau 😀
Taigi klausimas, kaip neatsibusti? 🙂 Ir kaip sugrįžti atgal?:)

boomeris
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Pirmas SS
laikas: 2016-08-27 01:21

Įdomu kad Mariuko būdas suveikė. Tik noriu paklaust čia atsibudus iš sapno ar jau einant miegoti bandei patekt į SS?
O šiaip tai turi nuslopint emocijas.. Ir dar patarimas jei grįžai iš SS, tai neatsimerk ir būk ramus visiškai, pajausi vibracijas ir turėtum grįžti į SS.. Man bent jau penkis kartus kaip minimum tai pavykdavo tik bėda kad dar nesugebu ilgai išsilaikyti SS..

DarkSide
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2016-08-27 01:59

kai ėjau miegoti. Dėkui už patarimus!Tiesiog tikėjau, kad tuo galiu labai 😀 išvien galvojau ir paėjo korta, porai sek...:D O kada tas miego paralyžius, REM užeina? Nes kai pabudau nieko nebuvo :/

boomeris
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2016-08-27 09:49

Kai grįžti iš sapno, nejudėjęs visai ir neatsimerkęs ir pan., tai per kelias sekundes.. Šianakt taip buvo, kai suvokiau kad sapnuoju, nes B. Vanagas savo WRX Subaru buvo atidavęs man.. Tada jaučiau kad dingo sapnas išbuvau nejudėjęs ir jaučiau kūno traukulius, palengvėjima.. Tada dar stengiaus išbūt nejudėdamas nors jau buvau sapne ir kažkokia knyga apie sapnus skaičiau to nesuvokdamas, po keliu min. Susivokiau ir šokau per langa :D. man ir vėl per 5min. Baigėsi SS.. Tik kalbėjausi su panele ir dingo sapnas..

DarkSide
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2016-08-27 11:06

😀 Emocijos labai stiprios, ten reik jas išvis išjungti 😀 bet neįdomu tada 😀

Mariukas_u-
kas
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2016-08-30 13:17

Citata: boomeris @ 2016-08-27 01:21
Įdomu kad Mariuko būdas suveikė.

O kodėl turėtu neveikti? 🙂 Aš juk ne meluoju, viskas išbandyta praktiškai, turiu kelis metus sąmoningo sapnavimo patirties.

Citata: DarkSide @ 2016-08-27 01:59
O kada tas miego paralyžius, REM užeina? Nes kai pabudau nieko nebuvo :/

Miego paralyžius prasideda prieš miegą. Kai kurie žmonės jaučia nutirpstančias galūnes, kai kuriems slegia krutinę. Man tai tik toks vos vos švelnus jausmas lyg kas užklotu mano visą kūną linine skraiste. Gali būti kad kai kurie sapnuotojai jo iš vis nejaučia. Bet jei sapnuotojas pajaučia paralyžių, tai žino, kad sapnas jau labai arti.
Dar būna kad paralyžius patiriamas kai netikėtai ir labai staigiai pabundama iš bet kokio sapno. Tada kelias sekundes neišeina pajudinti nei rankyčių, nei kojyčių, bet tai akimirksniu praeina 🙂

Sąmoningai sapnuoju nuo: 2012 m. vasaros (4 metų patirtis).
Viso SS: 150+ / MILD 65%, DEILD 25%, WILD 9%, FILD ir kt. technikos 1% /
"WILD — geriausias būdas įsitaisyti nemigą"
——————
Prašau Jūsų pagalbos padėti man:
Atlikti penkias ezoterines sapnavimo užduotis (3/5)
Susitikti su "entity" (0/1)
Susapnuoti SS Gancfeldo metodu (0/1)
Sapnuoti bendrą sapną (0/1)

Garbana
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2016-09-08 11:34

Jo, tas paralyžius, bent jau man, tai nelabai pasiekiamas dalykas, aš jo beveik niekad nejaučiu, nors buna galbut trumpu akimirku kai staigiai pabundi arba prieš pat patenkant į sapną, bet kaip kad ten žmonės pasakoja, kad guli surakinti, šika iš baimės, visoki monstrai laipioja, tai toli gražu, nieko panašaus nėra buvę (aišku gal ir gerai 😀 ) ir šiaip, aš jokioje iš tų stadijų (paralyžius, vibracijos ar pan) niekad neužtrunku, sunkiausia būna (naudojant WILD) paprasčiausiai užmigti ir išlaikyti sąmoningumą iki tų visų idomiųjų reikalų 🙂 o paskui išlaukus momento dažniausiai pajuntu galvoje arba ausyse keistą jausma (lyg užgulimą ausų) (tai jau būna ženklas, kad tikslas pasiektas, belieka tik megautis kelione 😀 ) tada po kelių sekundžių per kūną nusirinta vibracijos, dar po kelių sekundžių mane išsiurbia iš lovos, tada kuri laika jaučiu kad kažkur skrendu dideliu greičiu ir staiga viskas baigiasi ir aš sapne 🙂

Puslapiai: [1]
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.091 sekundes.
Eiti į viršų