Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: [1]
Autorius Tema: Pagalbos
Lolipop
Naujokas
Siųsti žinutę
Pranešimas Pagalbos
laikas: 2016-08-18 11:06

Siandien nutiko labai keistas dalykas. Po keliu savaiciu pagaliau pradejau sapnuoti SS bet nevisai. As buvau samoningas bet turejau labai mazai kontroles. Negalejau judet galejiau tik teleportuotis ir pakeist labai mazai aplinkos. Kaip gauti daugiau kontroles?

Lolipop
Naujokas
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Pagalbos
laikas: 2016-08-18 11:08

P.S kas yra rc?

AndrelisLT-
U
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2016-08-18 21:40

Na daugiau kontrolės gauk taip: Rėk sapne kai esi sąmoningas "DUOK MAN KONTROLĘ TELEPORTUOTIS IR PAKEIST APLINKA!!!!!!!!" Ir čia rimtai suveikia. Man buvo suveike ir ne vieną kartą 🙂 O rc tai - Reality check. Liet. Realybės patikrinimas. Jei ko dar reik klausk, atsakysim visi.
Sekmės

Lolipop
Naujokas
Siųsti žinutę
laikas: 2016-08-18 21:43

Dar vienas klausimas. As atlikau WBTB o tada WILD turejau atsibust savo kambaryje o atsibudau akropoly tai... Keista. Kodel?

AndrelisLT-
U
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2016-08-18 21:47

Tai žinok čia normalu. Juk nebūtinai turi atsibust savo lovoje, kai atlieki WBTB + WILD techniką. Nebent jau čia astralines projekcijas bandai tada jau turėtum savoj lovoj atsibust. Na bet jei su sapnais tai bet kur gali atsibust.

Lolipop
Naujokas
Siųsti žinutę
laikas: 2016-08-18 22:47

Supratau. Aciu 🙂

Mariukas_u-
kas
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2016-08-19 11:33

Geras noreciau ir as atsibusti Akropolyje :DD Zmones vaiksto, kasos pypsi, visi galvotu koks cia durniu su pizama vaiksto 😀

Sąmoningai sapnuoju nuo: 2012 m. vasaros (4 metų patirtis).
Viso SS: 150+ / MILD 65%, DEILD 25%, WILD 9%, FILD ir kt. technikos 1% /
"WILD — geriausias būdas įsitaisyti nemigą"
——————
Prašau Jūsų pagalbos padėti man:
Atlikti penkias ezoterines sapnavimo užduotis (3/5)
Susitikti su "entity" (0/1)
Susapnuoti SS Gancfeldo metodu (0/1)
Sapnuoti bendrą sapną (0/1)

boomeris
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2016-08-24 08:11

Citata: AndrelisLTU @ 2016-08-18 21:40
Na daugiau kontrolės gauk taip: Rėk sapne kai esi sąmoningas "DUOK MAN KONTROLĘ TELEPORTUOTIS IR PAKEIST APLINKA!!!!!!!!" Ir čia rimtai suveikia. Man buvo suveike ir ne vieną kartą 🙂 O rc tai - Reality check. Liet. Realybės patikrinimas. Jei ko dar reik klausk, atsakysim visi.
Sekmės

Šiandien kaip tik susipratau jog sapnuoju, pasitikrinau RC ir wuolia! Bet biški neryškus buvo sapnas, tai rėkiau išryškėk! Nepavykus dar kažkokia frazę pasakiau, irgi nieko. Po to jau jaučiau kaip prakalbau realybėje ir grįžau į realybę.. Ar gali būti kad tarkime atsibundu ant REM miego režimo pabaigos ir bet kuriuo atveju turėsiu trumpa SS, ar čia jau priklauso nuo kiekvieno sapnuotojo? Tiesiog įdomu nes visi mano SS būtent dažniausiai prasideda jog susivokiu kad sapnuoju bet taip greit ir baigiasi SS..

Mariukas_u-
kas
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2016-08-24 13:58

Gali būti, kad labai apsidžiaugi. Reikia išlikti ramiam. Yra forume labai gera tema "Sapno pratęsimo būdai", ten daug patarimų kaip sapnuoti SS ilgiau. O realybėje tu negalėjau surėkti, nes tu esi miego paralyžiuje. Kitąkart kai atrodys, kad atsibudai būtinai padaryk RC! Tu net neįsivaizduoji kaip pasaulis atrodo tikras rimtame sąmoningame sapne.

Sąmoningai sapnuoju nuo: 2012 m. vasaros (4 metų patirtis).
Viso SS: 150+ / MILD 65%, DEILD 25%, WILD 9%, FILD ir kt. technikos 1% /
"WILD — geriausias būdas įsitaisyti nemigą"
——————
Prašau Jūsų pagalbos padėti man:
Atlikti penkias ezoterines sapnavimo užduotis (3/5)
Susitikti su "entity" (0/1)
Susapnuoti SS Gancfeldo metodu (0/1)
Sapnuoti bendrą sapną (0/1)

besmis
Naujokas
Siųsti žinutę
laikas: 2017-02-03 18:49

Sveiki . Esu pradedantysis ir savo sapnais labiau pradėjau domėtis prieš 4 mėnesius ,kai jie tapo ryškesni ir keistesni .Tačiau apie ss sužinojau prieš pora savaičių .Iškart pradėjau bandymus bet kaip ir visados pasiduodu sapnų aplinkai ir emocijom kures ji sukelia. Dažnai pirmieji nakties sapnai būna bauginantys ir įspėjantys tad tariau sau kad nieko nebijosiu ir pulsiu pavojui į akis .Vakar naktį atsigules į lova kaip ir kaskart sau kartojau kad šianakt aš tapsiu samoningu ir pabudes viska atsiminsiu ir po kiek laiko pradėjau sapnuoti kad esu požemiuose ir man didžiuliu votagu bando suduoti juodas padaras su ragais aš greitais žingsniais bėgau į jį ir šaukiau kas tu ? Ir kai pribėgau prie jo mano rankoi atsirado šviesa ir ja bandžiau suduoti jam .Kai tai padariau sapnas pradėjo ryškėti bet tuo pačiu ir nykti, kai vaizdas pradėjo nykti demėm aš suvokiau kad čia yra sapnas bet tada aš pradėjau atmerkti akis . Ar tai gali būti mano nesėkminga ss pradžia ? Dar gal turit patarimų kokį maista geriau valgyt prieš miega ?Ačiū 😯

Puslapiai: [1]
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.119 sekundes.
Eiti į viršų