Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: 1 2 [3]
Autorius Tema: Dėl SS pradėjimo
Gazuotas-
pienas
Naujokas
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Dėl SS pradėjimo
laikas: 2016-09-03 10:04

Jo man irgi, po to kai susapnavau SS dabar kokią savaitę nieko. Net sapnus sunkiai prisimenu.

DarkSide
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2016-09-03 12:38

Yup, kiek stengiaus šiąnakt, tik pajutau kaip pradedu kilti lyg į viršų ir lova sukasi, ir vis sunervina kad turiu tas akis pakurtinti, neina susilaikyti, tik vos vos į šalį pasisuka, viskas nutrūksta, ir po kokiu 5min vėl prasideda tas sukimasis 😀

Garbana
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2016-09-08 12:00

Jo, tos technikos labai individualus dalykas, manau priklauso nuo charakterio kas labiausiai veikia. Aš pvz irgi daugybe mėnesių rašydavau dienoraštį, darydavau RC ir pan, bet jokio efekto, gal ten karts nuo karto kažką ir susapnuodavau sąmoningo, bet toli gražu neatitiko mano lūkesčių. Vienintelis dalykas kurį davė dienoraštis buvo tas, kad jis tikrai pagerina sapnų atsiminimą, daugiau nieko (čia grynai pagal mano patirtį, kitiems aišku dienoraštis žiauriai padeda ir SS sapnuoti) Bet čia turbūt mano charakteris toks, man nepatiko tas neutikrintumas ir subtilumas , kad nuo visokių psichologinių niuansų ir to ką veikei dieną priklausys mano rezultatas naktį, aš labiau norėjau užtikrintumo ir daryti tai tada kai pats noriu o ne kaip užplauks. Aišku mano poreikius labiausiai atitiko WILD technika, tačiau kaip visi žinom, ji labai sudėtinga, ypač naujokam. Bet galiausiai atradau savo Šventajį Gralį. Išmokau daryti WILD. Taigi šiuo metu aš nedarau jokių RC, nerašau dienoraščio (išskyrus moksliniais sumetimai užrašomus SS, bet paprastų sapnų nerašau) viskas ką darau tai tiesiog stengiuosi kiekvieną dieną medituoti (mano nuomone tai labiausiai lėmė WILD technikos sėkmę) nes medituojant išmoksti daug dalykų kurie labai svarbūs WILD'ui, nes WILD iš esmės yra savotiška meditacija. O darau aš WILD'ą klasikiniu būdu, atsikėlęs paryčiais arba viduryj nakties. Dažniausiai dienotvarkė mano tokia: apie 22:30-23val einu miegot, 4 ryto keliuosi, nueinu kokias 30min pamedituoti, tada grįžtu į lovą ir darau WILD'a arba kitaip tariant tęsiu savo meditaciją tiesiog gulėdamas lovoje ir po kurio laiko man pavyksta, aišku aš šitą techniką pradėjau naudoti visai neseniai ir ji nėra 100 proc veiksminga, kartais aš ir užmiegu nieko nesusapnavęs, bet pokolkas tai pats efektyviausias būdas kokį esu naudojęs. Mano efektyvumas turbūt koki 50proc. tai reiškia kad pavyksta maždaug kas antrą dieną, tai per savaitę kokias 3 SS sesijas patyriu (dažniausiai sapnuoju po kelis SS, nes buna kad greit pabundu, tada is karto vel griztu ir taip po kelis kartus is eiles) Taip kad manau visai neblogas rezultatas, aisku mano auksciausias tikslas yra 100 proc efektyvumas, bet turbut jis nera labai realus, bet svarbu tureti ko siekti ir nestoveti vietoje 😀

DarkSide
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2016-09-10 00:27

Na, man nei viena technika netinka, nes reik atsibusti, man reik kai einu miegoti 23-00val, ir po biši einasi, naudoju meditacija, išvalau protą, ir vis įsivaizduoju jog darau RC pučiu per nosį užsidengęs ranka 😀

Gazuotas-
pienas
Naujokas
Siųsti žinutę
laikas: 2016-10-25 16:21

Garbana, kokia meditacija naudoji?

Vee
Naujokas
Siųsti žinutę
laikas: 2016-10-31 14:17

Aš manau, jis daro kažką panašaus į proto nuraminimo meditaciją arba kitaip sakant - susitelkimą į dabartį. Nesvarbu kokia meditaciją darai - jos tikslas išvalyti ir nuraminti protą nuo iššokančių minčių, mąstymo apie problemas, darbus, tikslus, žmones, praeitį, ateitį ir t.t, žodžiu šiaip apie šį pasaulį ir ne tik.
WILD techniką esu bandęs galybę kartų, bet kadangi man trūksta praktikos su dėmesio koncentravimų, man tai gan sudėtinga technika. Vienintelė priežastis kodėl iki šiol vis dar kartais ją darau, tai dėl to, kad ji ir yra dėmesio koncentracijos meditacija, kaip galvoja ir Garbana.
Tik aš tą techniką naudodavau ne SS pasiekti, bet OBE (išėjimas iš kūno). Tarp kitko aš palygunus neseniai sužinojau, kad tas dalykas turi pavadinimą (WILD), gal prieš metus, o pirmą kartą pabandžiau gal prieš 3-4 metus.

Kas keisčiausia, kai tik pradėjau naudoti šią techniką, būdavo taip nesudėtinga pasiekti vibracijų lygį (kai galvoje labai smarkiai kažkas ūžia, tai etapas prieš pat išėjimą), kad pavykdavo gal kiekvieną kartą bandant, išvis nuo pačio pirmo bandymo. Vis dėl to, aš taip bijodavau to ūžimo, širdis plakdavo kaip plaktukas. Per visą kūną tą plakimą jusdavau. Ir dėl tos įtampos niekada ir nepavykdavo išeit iš kūno.

Bet kažkas nutiko. Kuo toliau gilinausi į tai kaip man praeiti tą fazę, tuo rečiau pasiekdavau tą vibracijų lygį. Manau, dėl to, kad apkraudavau galvą užduotimis (kaip man tai padaryti) ir dėl to nenusiramindavo protas iki galo. Pavykę yra gal tik kelis kartus naudojantis šia technika, nors gan retai ir darau, gal kelis kartus per mėnesį. Bet ir per tuos pavykusius kartus nesusiprotėdavau, kad aš jau išėjęs iš kūno, net jei ir matau keistas butybes ar žmones kambarį 😀 Todėl patirtys trumpos ir neypatingos.

Dabar jei aš darau WILD, tai taip labiau ant "durniaus", negu rimtai stengiuosi. Nebemoku stengtis tai daryti. Šitam dalykui reikia nemažo noro ir susidomėjimo tuo, kad pavyktų, tai turi būti vienas svarbiausių tavo tikslų. Aišku būna ir daug išimčių. Žmonėms, kurie rimtai stengiasi medituoti, ilgai jau medituoja ir jiems tai yra gyvenimo prasmė, manau daug problemų nekiltų. Ramiems žmonėms, neturintiems arba nesukantiems galvos dėl problemų ir panašių dalykų, kurie prieš miegą perdaug negalvoja taip pat neturėtų būt labai sudėtinga. Visi žmonės pernelyg individualūs ir visiškai skirtingi vieni nuo kitų, todėl čia sunku pasakyti, kam tai pasiekti bus lengviau kam sunkiau. Visame kame yra išimtys. Tu gali praktikuot kelis metus tą meditaciją, bet tau gali nepavykt, o kažkoks žmogelis, kuris net nesidomi tokiais dalykais, pirmą kartą pabandys ir jam pavyks.

Aš galvoju, kad čia labai įdomus dalykas ir praplėčiantis žmogaus galimybes. Todėl tikrai, jei to išmoksti gauni be galo vertingas patirtis. Tikrai verta stengtis, bet tam reikia ir noro.

Mariukas_u-
kas
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2016-11-04 14:26

O aš kai raminu protą su meditacija prieš miegą, tada arba nebe užmingu arba užmingu tai giliai, kad nesapnuoju REM pirmo. Kaip tik geriausia stimuliuoti protą manau.

Sąmoningai sapnuoju nuo: 2012 m. vasaros (4 metų patirtis).
Viso SS: 150+ / MILD 65%, DEILD 25%, WILD 9%, FILD ir kt. technikos 1% /
"WILD — geriausias būdas įsitaisyti nemigą"
——————
Prašau Jūsų pagalbos padėti man:
Atlikti penkias ezoterines sapnavimo užduotis (3/5)
Susitikti su "entity" (0/1)
Susapnuoti SS Gancfeldo metodu (0/1)
Sapnuoti bendrą sapną (0/1)

Mariukas_u-
kas
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2016-11-04 14:27

Citata: Mariukas_ukas @ 2016-11-04 14:26
O aš kai raminu protą su meditacija prieš miegą, tada arba nebe užmingu arba užmingu taip gyliai, kad nesapnuoju REM pirmo. Kaip tik geriausia stimuliuoti protą manau.

Sąmoningai sapnuoju nuo: 2012 m. vasaros (4 metų patirtis).
Viso SS: 150+ / MILD 65%, DEILD 25%, WILD 9%, FILD ir kt. technikos 1% /
"WILD — geriausias būdas įsitaisyti nemigą"
——————
Prašau Jūsų pagalbos padėti man:
Atlikti penkias ezoterines sapnavimo užduotis (3/5)
Susitikti su "entity" (0/1)
Susapnuoti SS Gancfeldo metodu (0/1)
Sapnuoti bendrą sapną (0/1)

Garbana
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2016-11-11 10:34

Citata: Gazuotas pienas @ 2016-10-25 16:21
Garbana, kokia meditacija naudoji?

As naudoju visikai elementaria vadinamaja ,,mindfulness'' meditacija, kai tiesiog stebi kvepavima arba koki kita objekta ir stengiesi kad leisti viskas vykti naturaliai nieko nevertinant. o siaip papildant savo technika, kaip ir minejau as neseniai tik pradejau ja sekmingai naudoti, ir dabar neseniai supratau kad pas mane nera viskas taip paprasta kaip atrode is anksto, is tikro kai darau WILD man niekad nepavyksta normaliai uzmigdyti kuno kol protas samoningas as vistiek kazkuriuo momentu uzmiegu, bet man pavyksta tuomet kai as uzmiges po keliu minuciu vel pabundu (cia kai buna daznai kai stengiesi neuzmigt, pradedi luzinet ir vis atsiungti keliom minutem) ir tada kai as pabundu bet nesujudu, tada jau pabundo toje tobuloje busenoje kai mano kunas jau uzmiges ir as praktiskai be jokiu papildomu pastangu is karto patiriu vibracijas ir pan ir iseinu i sapna arba OBE. Tai tikroji mano paslpatis pasirodo ne tiek WILD kiek tokie mikro uzmigimai su viltimi, kad kai eilini karta pabusiu, tai pabusiu jau reikiamoje busenoje 😀

Puslapiai: 1 2 [3]
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.081 sekundes.
Eiti į viršų