Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: [1] 2 3
Autorius Tema: Dėl SS pradėjimo
DarkSide
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
Pranešimas Dėl SS pradėjimo
laikas: 2016-08-16 11:38

Sveiki, tie kurie jau moka normaliai kontroliuoti savo sapną gal man atsakys.
Taigi, labai pats noriu sąmoningai sapnuoti, bet niekaip neišeina, bandžiau WILD metodą, bet tiesiog kai darau aš atsijungiu ir išvis neatsimenu sapno, o kai paprastai einu miegoti tai pamenu bent kažką, o per WILD nieko išvis.
Taigi, gal kas patars kaip ką daro, nelabai man tinka ten prabusti 3-4 valandą nakties 😀
Na manau supratot, kaip pradėti "Step by step"
Dėkui!!

Mariukas_u-
kas
Sapnų guru
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Dėl SS pradėjimo
laikas: 2016-08-16 17:42

Labas DarkSide,
Sveikinu prisijungus prie musu bendruomenes 🙂
Kad pradeti sapnuoti SS pirma reikia vesti sapnu dienorasti ir pradeti daryti realybes tinkrinimus, bet teisingai.
Kaip juos atlikti rasi forume tik nepatingek paskaityti. Dar cia rasi ir apie 103 temas "kaip pradeti sapnuoti samoningai step-by-step", tik reik pasieskoti. Forumo skaitymas irgi veikia kaip SS skatinimas, nes kuo daugiau zinai apie tai tuo lengviau susapnuoti - cia rimtai, o ne juokai! 🙂
Jeigu turesi kokiu klausimu butinai atsakysim. Sekmes!

Sąmoningai sapnuoju nuo: 2012 m. vasaros (4 metų patirtis).
Viso SS: 150+ / MILD 65%, DEILD 25%, WILD 9%, FILD ir kt. technikos 1% /
"WILD — geriausias būdas įsitaisyti nemigą"
——————
Prašau Jūsų pagalbos padėti man:
Atlikti penkias ezoterines sapnavimo užduotis (3/5)
Susitikti su "entity" (0/1)
Susapnuoti SS Gancfeldo metodu (0/1)
Sapnuoti bendrą sapną (0/1)

DarkSide
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2016-08-16 21:23

Ačiū būtent to ir reikėjo: "Kad pradeti sapnuoti SS pirma reikia vesti sapnu dienorasti ir pradeti daryti realybes tinkrinimus, bet teisingai."
Dienoraštį rašau, jau gan ilgą laiką 🙂

DarkSide
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2016-08-16 21:46

Dar vienas klausimas, perskaičiau straipsnį šiame puslapyje apie savęs pažinojimą ar kaip ten, nu žodžiu rašo, kad ką sapną gali išmokti, tas išliks realybėje, tai čia tipo aš sapne išmokstu atbulini "salto" tai ir realybėje mokėsiu?:D

boomeris
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2016-08-18 00:00

Citata: DarkSide @ 2016-08-16 21:46
Dar vienas klausimas, perskaičiau straipsnį šiame puslapyje apie savęs pažinojimą ar kaip ten, nu žodžiu rašo, kad ką sapną gali išmokti, tas išliks realybėje, tai čia tipo aš sapne išmokstu atbulini "salto" tai ir realybėje mokėsiu?:D

Oj tikrai ne 😀 . Tiesiog imkime pavyzdį kad kažko bijai, tarkime aukščio.. Sapnuose pavaikščiojęs aukštose vietose (kai įveiksi baimę, nes žinai kad sapnuoji) tai suprasi kad taip jau nėra ir blogai, todėl realybėje nebebijosi.
Kitas pavyzdys su sportininkais. Sakoma jog dauguma geru sportininku lavina savo gėbėjimus per sapnus. Tarkime yra tam tikros bėgimo technikos ir pan., gali sapne eksperimentuoti ir bandyti, treniruotis viena technika, o realybėje tu būsi atkalęs technika kuria jau išmokai sapne, tad sutrumpėja tas mokymosi laikas ir pan.

Mariukas_u-
kas
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2016-08-19 11:28

Teisingai, sapne gali tobulinti technika. Jei mokaisi rytu kovos menu tai isvis smagu sapne treniruotis, bendradarbis kung fu treniruojasi tai sake energija mato kaip vaiksto ir mokosi sukoncentruoti kumstyje, kad smugiai stipresni butu ir tipo tai jam padeda realybej lol.

DarkSide, pasiskaityk kaip teisingai atlikineti realybes patikrinimus. Also, neuztenka vien vesti sapnu dienorascio, kas nakt pries miega persiskaityk buvusius sapnus ir praktikuokis atsiminti jausma koki tau sukelia kiekvienas sapnas. Tada kai atskirsi jausmus kai istikruju sapnuosi tada suprasi kad esi sapne pagal jauciamas emocijas ir galesi tapti samoningas.

——————

DarkSide
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2016-08-20 22:31

Matai, aš kiekvieną dieną skaitau sapnus, keturi sąsvininiai išvis yra, tik žinoma skaitau kaip papuola. Prieš einant miegoti, vis pagalvoju apie buvusius sapnus, kokie jausmais, kokius žmonės spanavau, ir mintyse darau 1 (įkvėpiu) aš sąmoningai sapnuoju (įškvėpiu), jau mėnuo kai darau tokius dalykus ir nieko. Tik kartą per pietų miegą dariau tai, tai buvo keista, po koki 10-15min kai prisnūdau, jutau kaip kūno pradedu nebejusti, kaip maniau paralyžius, buvo girdėti įdomūs garsai, bet nieko, atsibudau po kelių h...

DarkSide
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2016-08-20 22:36

Dar toks dalykas, kai pradedi miegoti, nejudėk, ane, ir turėtų kūnas siūsti kažkoki tai signalą, ar apsiversti ar pasikasyti, bet nieko nebūna :/

boomeris
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2016-08-21 21:10

Mano manymu kiekvienam individualiai veikia tos technikos, tad belieka palinkėt kantrybės bandant įvairias technikas.
Man asmeniškai labiau sekasi suvokti sapne kad sapnuoju nei per įvairias technikas pradėt SS. Guliu ir pan., jaučiu kaip nyksta kūnas, bet toliau nieks nevyksta.. Ir valanda taip praguliu kol neužknisa.. Galbūt negaliu susikaupt, galbūt tiesiog ne man ta technika..

Mariukas_u-
kas
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2016-08-22 17:14

Citata: DarkSide @ 2016-08-20 22:36
Dar toks dalykas, kai pradedi miegoti, nejudėk, ane, ir turėtų kūnas siūsti kažkoki tai signalą, ar apsiversti ar pasikasyti, bet nieko nebūna :/

Man visada niezti sona ar koja - tai signalas. Tada pasikasau ar apsiverciu ant sono ir zinau kad kai letai suskaiciuosiu iki 50 jau busiu sapne 😉

Galbut tavo akys juda? Nesvarbu kad uzsimerkes, bet jei akis judini ten i kokius plaukiojancius siulus ziuri tai ir nesigauna

——————

Puslapiai: [1] 2 3
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.084 sekundes.
Eiti į viršų