Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: [1]
Autorius Tema: Klausimas apie DEILD
Fedex
Naujokas
Siųsti žinutę
Pranešimas Klausimas apie DEILD
laikas: 2016-07-28 11:42

Sveiki, tarkim aš susapnuoju nesąmoningą sapną ir po to sapno atsikėles nejudu iki kol prasideda, MP ir man toliau reikia likti užsimerkus ir per užmerktas akis laukti sapno, ir tam tikru laiku pramerkti jas ir padaryti RT?

lukas11xxf
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Klausimas apie DEILD
laikas: 2016-07-29 12:08

Taikyk DEILD techniką:

1. Pabudę iš sapno neatmerkite akių ir pasistenkite visai nejudėti (kuo daugiau pajudėsite, tuo mažiau šansų, kad technika suveiks, nes kūnas iškart išeis iš REM miego stadijos).
2. Atsipalaiduokite ir išlaikykite savo sąmoningumą. Prisiminkite prieš tai buvusį sapną ir bandykite jį vizualizuoti ir pratęsti. Įsivaizduokite save vėl tame pačiame sapne.
3. Kaip ir WILD atveju, galite pajausti tam tikrus miego paralyžiaus simptomus – vibracijas, kūno sustabarėjimą.
4. Reguliariai kartokite sau, jog jau sapnuojate ir stebėkite aplinką – bet kurią akimirką galite būti jau sapne!
5. Atlikite keletą realybės testų (net ir tada, jei jums atrodo, jog technika nepavyko – gali būti klaidingas atsibudimas!)

Fedex
Naujokas
Siųsti žinutę
laikas: 2016-08-03 10:46

Ta prasme norėjau paklausti ar reikia būti užsimerkus ir laukt vaizdų ar atsimerkus tam tikru laiku, bet jau supratau Dėkui.

Mariukas_u-
kas
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2016-08-03 12:38

Idealu butu jei zinotum savo kuno siunciamus zenklus kad jau miegi. Pvz as, kai tik baigiasi tas miego paralyziaus sunkus slegimas, jauciu lyg mano kunas uzdengiamas tokiu svelniu silku ir tada zinau, kad jei atmerksiu akis tai atsimerks ne fizines, bet sapno akys.

Sąmoningai sapnuoju nuo: 2012 m. vasaros (4 metų patirtis).
Viso SS: 150+ / MILD 65%, DEILD 25%, WILD 9%, FILD ir kt. technikos 1% /
"WILD — geriausias būdas įsitaisyti nemigą"
——————
Prašau Jūsų pagalbos padėti man:
Atlikti penkias ezoterines sapnavimo užduotis (3/5)
Susitikti su "entity" (0/1)
Susapnuoti SS Gancfeldo metodu (0/1)
Sapnuoti bendrą sapną (0/1)

boomeris
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2016-08-19 06:06

Bent jau kaip man pora kartu pavyko šitaip patekt į sapna, tai po stipriu vibraciju kai viskas aprimdavo ir pasidarydavo lengva, tuomet atsibusdavau ir visais atvejais patekdavau į sapna.. Tiesiog turi jausti savo kūna.

Puslapiai: [1]
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.066 sekundes.
Eiti į viršų