Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: [1]
Autorius Tema: Turbūt jau šalia pirmo ss
Fedex
Naujokas
Siųsti žinutę
Pranešimas Turbūt jau šalia pirmo ss
laikas: 2016-07-12 22:01

Sveiki, jau maždaug apie 3sav. domiuosi ss, bandžiau atlikti Wild technika ryte ir per pietus, bet nesigaudavo. Bandžiau apie 6kartus ta wild technika. Ir maždaug vakar aš miegojau pas svečius namuose, ir tame esmė, kad buvau išgirdęs apie tokią techniką, kad iš po sapno atsibudus nejudėti ir bandyti toliau sapnuoti tik sąmoningai, šią techniką labai norėjau išbandyti, bet iš po sapno pajudėdavau savaime, todėl ir nepavykdavo. Bet kaip ir sakiau vakar buvau svečiuose, ryte pabudau iš po košmaro :D, ir prisiminiau tą techniką ir nejudėjau, šiek tiek pradėjau jaudintis, nes ausis užgulė garsas, labai aiškiai ir garsiai girdėjau širdies plakima, ir staiga pajutau, kad kažkas iš nugaros pakėlė mano kaldrą, pradėjo širdis plakti greičiau, stengiausi išlikti ramus, ir bamm širdies plakimas dingo, ta prasme didelis garsas, pagulėjau dar kelias sekundes, bet nieko nemačiau ir atsimerkiau, padariau kelis realybės testus, bet paaiškėjo, kad aš visdar tikrovėje, štai toks pirmas mano beveik sėkmingas ss.------------------ man 16m. Atsiprašau už gramatines klaidas ir nerišlų tekstą, rašiau pavargęs telefonu. 🙂

Tautvydas
Naujokas
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Turbūt jau šalia pirmo ss
laikas: 2016-07-12 23:15

Įdomi patirtis :)Nevisiems pavyksta patirti miego paralyžiaus.Stenkis ir toliau 🙂

Andzej8
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2016-07-17 21:38

Jo galejai ta DEILD padaryt , jis pats lengviausias yra ir idomiausias , tarsi iseini is savo kuno , kiek kartu dariau tai visalaik tamsu , bet jauti kaip esi atsistojas , leti savo kuna , bet ne matai kelis sekundziu , poto atsiranda regeimas, ( ir dar turiu pabriest , kad iskars sunku valdyt savo ta tvasia kaip cia pavadint net nezinau(sunku judiet , turi su ranko paciupenet save
🙂 )

Max turejau per nakti 12 SS ^_^, Bandysiu pamust rekorda ^_^ Nauduoju tik DEILD TEchNIKA.

el pastas alhackier1@gmail.com

Mariukas_u-
kas
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2016-08-02 18:57

buvai viena koja jau sapne, reikejo vos vos ilgiau isguleti arba bandyti dar karta.
Gerai Andzej8 sako, as irgi darydavau ta technika.

Sąmoningai sapnuoju nuo: 2012 m. vasaros (4 metų patirtis).
Viso SS: 150+ / MILD 65%, DEILD 25%, WILD 9%, FILD ir kt. technikos 1% /
"WILD — geriausias būdas įsitaisyti nemigą"
——————
Prašau Jūsų pagalbos padėti man:
Atlikti penkias ezoterines sapnavimo užduotis (3/5)
Susitikti su "entity" (0/1)
Susapnuoti SS Gancfeldo metodu (0/1)
Sapnuoti bendrą sapną (0/1)

Puslapiai: [1]
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.162 sekundes.
Eiti į viršų