Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: [1] 2
Autorius Tema: Patarkite
murkt
Naujokas
Siųsti žinutę
Pranešimas Patarkite
laikas: 2016-04-18 21:29

Patyriau po keleto bandymų sąmoningą sapną. Tiesiog suvokiau kad uzmiegu bet išlaikiau budrumą. Tarsi atsiskyrė kitas mano kūnas, bet jis buvo labai sunkus. Žinau apie OBE, todėl norėjau dar nevisiškai pakilusi nuo lovos pažiūrėti į savo kūną, bet negalėjau pasisukti. Palieciau stalą esantį šalia. Veiksmas realiai kaip mano kambary tik kiek kitaip kai kurie daiktai išdėstyti. Kadangi kūnas sunkus pabandžiau nerti žemyn pro grindis pas kaimynus, nes žinojau kad tai įmanoma - nesigavo, pralisti pro sieną - nesigavo. Viskas ką padariau - nuėjau atsisėdau ant sofos, bandžiau kalbėt gavosi kažkoks murmejimas, tada pagalvojau kam visa to reikia jei nieko nesugebu, reikia pabusti. Po to pagalvojau apie vaikiną pas kurį norėčiau atsidurti, nesigavo, jaučiau miego paralyžių ir pabudau nes jau prieš tai gal buvau isreiskus tą norą. Bet kaip pasinerti sapne į tas situacijas? Nes aš vis prabundu sąmoningai savo kambaryje kur nieko ypatingo nevyksta.

murkt
Naujokas
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Patarkite
laikas: 2016-04-18 21:39

Tiksliau pasakius nepabundu, o neleidžiu sau prarasti budrumo, todėl sapnas vyksta nuo uzmigimo pradžios, ir jis vis prasideda kad esu lovoj, va užmigo kūnas, o man reikia keltis ir tyrinėti tik kad vis tas sunkumas išlipti iš lovos ir daugiau nieko ypatingo nebuvimas, nors nesamoningi sapnai būdavo ryškūs ir su kazkokiom giliom mintim 🙂

lukas11xxf
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2016-04-18 23:20

Citata: murkt @ 2016-04-18 21:29
Veiksmas realiai kaip mano kambary tik kiek kitaip kai kurie daiktai išdėstyti.

Greiciausiai tai buvo sapnas.

murkt
Naujokas
Siųsti žinutę
laikas: 2016-04-19 10:34

Na tai aišku kad sapnas, tik aš suvokiau kad sapnuoju 🙂 bet kaip man elgtis ten jei norisi tu patyrimų o su WILD technika gaunasi kad kaip užmigau kambary, taip ir suvokiu kad sapnuoju, jog esu savo kambary kur nieko nevyksta, o ne kur nors kitur

miktux
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2016-04-19 15:37

neturi tikejimo savo galiomis kai supranti kad sapnuoji tiesiog norek to ka nori padaryt man irgi kai sapnavau samoninga sapna bandziau pralist pro langa bet is antro kart tik pavyko nes pirma kart visiskai negalvojau imiau ir bandziau list bet tada labai panorejau ir pralindau 😀

murkt
Naujokas
Siųsti žinutę
laikas: 2016-04-19 17:06

Na taip, greičiausiai pagalvojau tada kad tai neįmanoma, o reikėjo tik labiau tikėti ir dar bandyti... Kaip ir gyvenime...

murkt
Naujokas
Siųsti žinutę
laikas: 2016-04-19 17:14

Na OK, dėl veiksmų pabandysiu. Bet ar įmanoma padaryti kad sapno veiksmas prasidėtų ne kambary, savo lovoj, t.y., tokiom aplinkybėm kaip užmigau, o kad prasidėtų kažkur kitur. Ar tai galima kontroliuoti?

lukas11xxf
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2016-04-19 17:17

Pradzioje - tai neturiu atsakymiu, bet gali pakeist ta aplinka i ka kitka jei joje atsiduri.

miktux
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2016-04-19 22:27

kai eini pro duris pamegink isivaizduot kazka kito kaip jau pries tai mineja tiesiog tikek tuo juk tu dievas to sapno 😀

Mariukas_u-
kas
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2016-04-23 01:00

Na tavo namai kaip saugiausia vieta ir tvirtovė. Žinai kaip kompiuteriniuose žaidimuose (pvz GTA 3) tu gali išsaugoti savo progresą namie, taip ir gyvenime panašiai lol. Man 90% SS prasidėjo lovoje. Tiesiog pasidarau RC ir šoku pro uždarytą langą į lauką ir skrendu kur nors. Kiekvienoj pusėj nuo tavo namų vis kitokios vietos ir ten gali tyrinėti. Kartais neriu žemyn ar aukštyn į kitus savo daugiabučio aukštus ir aplankau kaimynus. Šiaip ir kambaryje savo yra ką veikti. Jei pradėsi žiūrėti į stalą ten rasi neįprastų daiktų su kuriais galėsi sąveikauti. Gal turi veidrodį kambaryje? Jie veikia kaip portalai ir gali lysti į veidrodį ir atsidursi atsitiktinoje vietoje. Hmm dar gali šaldytuve maisto pavalgyti, paragauk sapno alaus ir sapno tortų - jie nerealūs, patykėk. O kai tapsi labiau patyręs tada spontaniškai pradėsi vidury sapno atsiminti, kad sapnuoji ir jau nebe būsi kambaryje savo.

Sąmoningai sapnuoju nuo: 2012 m. vasaros (4 metų patirtis).
Viso SS: 150+ / MILD 65%, DEILD 25%, WILD 9%, FILD ir kt. technikos 1% /
"WILD — geriausias būdas įsitaisyti nemigą"
——————
Prašau Jūsų pagalbos padėti man:
Atlikti penkias ezoterines sapnavimo užduotis (3/5)
Susitikti su "entity" (0/1)
Susapnuoti SS Gancfeldo metodu (0/1)
Sapnuoti bendrą sapną (0/1)

Puslapiai: [1] 2
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.042 sekundes.
Eiti į viršų