Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: [1]
Autorius Tema: Trauma vaikysteje, reik pagalbos
zenis
Naujokas
Siųsti žinutę
Pranešimas Trauma vaikysteje, reik pagalbos
laikas: 2016-04-04 17:28

Sveiki, as labai noreciau pameginti ismokti patekti i SS, nes buna kad as sapnuoju ir kartais iseina sapnuose priimti sprendimus, bet dazniausiai tokie sapnai vyksta vienoj aplinkoj ir jausmas labai geras, kai atsikeli su gera nuotaika ir pasakai sau " smagu buvo" ir pns 😀 Pastebejau kad man daznai eina pratesti sapnus, pvz atsikeliu ryte ir jei buna geras sapnas, uzsimerkiu ir toliau pradedu sapnuoti ta sapna.
Noreciau pameginti ismokti i SS, bet labai bijau miego paralyziaus, manau tai yra trauma po vaikystes, nes kai buvau mazas, nu nuo 6m iki 15m man budavo tokios nesamones, kad ne is sio ne is to atsikeli nakti ir matai kambary koki zmogu, ar berniuka, ar moteri ar koki seni ir kas keisciausia visad budavo labai velu, taciau kambary matomumas geras, Ir labai bijodavau as tokiu naktu ir dabar labai bijau patirti miego paralyziu, ypac po labai kraupaus sapno, kai susapnavau kazkoki tamsu zmogu ir jauciau nezmoniska panika ir atsikeles jauciau ir girdejau kvepavima ir kad kazkas tempia nuo manes kaldra, cia jau buvo man beveik 16m ir ka zinau gal yra pasiulymu kaip atsikratyti sios baimes su miego paralyzium?

AndrelisLT-
U
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Trauma vaikysteje, reik pagalbos
laikas: 2016-04-04 17:57

Tai nebutinai taikyk WILD technika juk yra kitu techniku kurias gali taikyt ir nebus to miego paralyziaus

zenis
Naujokas
Siųsti žinutę
laikas: 2016-04-04 21:46

O tai po to kai baigias SS, nebuna miego paralyziaus?

zenis
Naujokas
Siųsti žinutę
laikas: 2016-04-05 17:30

Ir dar dazniausiai kai bandau susikoncentruoti i kvepavima ir atsipalaiduoti, po kurio laiko pasiekiu kazkokia keista faze, jauciuosi keistai, bet uzsimerkes visad matau akis kurios ziuri i mane, paskui pradedu matyti veidus ties akimis kurios visad mane stebi ir mane tai labai isblasko visad, kaip apeiti tai?

AndrelisLT-
U
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2016-04-05 20:48

kai SS baigiasi nebuna MP o to dalyko kur isvardinai tai neapeisi taip ir reik kad butu

boomeris
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2016-04-07 15:01

Na jei SS baigsis ankščiau nei REM miego fazė, tai gali įtakoti miego paralyyžių. Todėl nemanau jog galima visiškai išvengti miego paralyžiaus, nors dar pats jos kol kas nepatyriau. Miego paralyžiaus aplinką dažnai įtakoja įvairios baimės kažkam ir pan., todėl per MP pasireiškia stiprios haliucinacijos jų atžvilgiu. Daugeliui MP iš pradžių būna tikra kančia, bet kai žmonės išmoksta jų nebebijoti, tai dažnai girdžiu gerų atsiliepimų apie MP, kaip apie naują patirtį ir savotišką relaksą ir pan. Tad siūlyčiau kažkokiais tai būdais nugalėti savo baimes ar jas nuslopinti kitomis mintimis, nes žinodamas jog jos tau nieko negali padaryti, nuslopini ir tą baimę, jog tai tėra tik haliucinacijos ir tavo vaizduotės dalis.

sapnys
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2016-04-08 01:03

Anokia cia trauma. Dauguma vaikystej kazka panasaus patirdavo - paralyziu su vaiduokliais. Todel nesureiksimnk visko, nes Tu toks ne vienas 🙂 Ir bijoti tai tiesiog neapsimoka, nes viskas vienaip ar kitaip praeis, o Tavo fiziniam kunui tai itakos netures. Ta baime su laiku pati praeis, tiesiog zinok, kad Tu realiai esi saugus, o bijot tiesiog neapsimoka ir (man asmeniskai) visai neidomu. Ir dziaukis jofana, kad taip sekasi su paralyzium - daug kas apie ji ir SS tik pasvajot gali :p

Beje, atsakant i klausima - miego paralyziu gali apturet betkada, vos tik darysi kazka panasaus i miega (t.y. gali but ir pries uzmiegant, ir pabudus, ir pries sapnuojant, ir po sapno ir net nesapnuojant).

Mariukas_u-
kas
Sapnų guru
Siųsti žinutę
laikas: 2016-04-10 23:11

Ir man vaikystėj taip buvo, mačiau kaip demonas mane atnešė į žemę ir čia paliko, iki šiol nesuprantu kodėl. Reikės gal kada pas juos į astralą nulėkt pasiklaust ko aš čia haha 😀 Tai manau visi "sapnave" esam kažką panašaus.

Sąmoningai sapnuoju nuo: 2012 m. vasaros (4 metų patirtis).
Viso SS: 150+ / MILD 65%, DEILD 25%, WILD 9%, FILD ir kt. technikos 1% /
"WILD — geriausias būdas įsitaisyti nemigą"
——————
Prašau Jūsų pagalbos padėti man:
Atlikti penkias ezoterines sapnavimo užduotis (3/5)
Susitikti su "entity" (0/1)
Susapnuoti SS Gancfeldo metodu (0/1)
Sapnuoti bendrą sapną (0/1)

Puslapiai: [1]
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.104 sekundes.
Eiti į viršų