Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: [1]
Autorius Tema: Lygmenys sapne
boomeris
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
Pranešimas Lygmenys sapne
laikas: 2016-03-10 18:55

Sveiki,

vis protarpiais patiriu SS, bet jie trunka kaip visuomet trumpai arba su tam tikrais trukdžiais su kuriais susidūriau šiąnakt. Sapno eigoje suvokiau jog sapnuoju, nes buvau įspeistas į kampą, ir neturėjau kur dėtis, tuomet pasinaudojau savo galiomis ir skridau į dangų. Bet tai kažkodėl nebuvo įprastas skrydis. Aš suvokiau jog sapnuoju, ir beskrendant man į viršų atsimušiau į kažkokią tai ribą, kurią aš vadinu tam tikru kažkokiu tai lygmeniu.. Antrą kartą pasistengus pro ją prasiskverbiau, jausmas toks panašus kaip eit kiaurai sieną. Ir kuomet aš kilau man visiškai juoda aplinkui pasidarė, bet nepasidaviau, žiūrėjau sau į ranką ir lyg tryniau ją, tokiu būdu pro kažkelis lygmenis praėjau, o kiekvienas lygmuo turėjo kažkokį pavadinimą, kurio neįskaičiau, bet labai jau kažko panašu buvo į lotynų kalbos žodžius... Po paskutinio lygmens prasimušimo, atsidūriau kambaryje, kurioje nemažai gyvačių buvo. Taip aš jų bijau, bet suvokdamas jog sapnuoju, vieną po kitos tėškiau juos į sieną.. Ir kažkaip man tas kambarys atrodė savaime suprantamas dalykas, jog aš jį turiu praeiti, kad patekčiau į sapną. Kažkąip pirmą punktą pasiekiau (buvo besisukanti moneta ir ją reikėjo griebti kad pereitum lygį), su antru lygiu jau buvau nebe aš o valdžiau mažą pelytę. Labai priminė vieną epizodą iš kažkokio filmo kai ten intelektualiai valdė pelytę jog sumaniai praeitų pro milžiną.. po kelių kartų tai pavyko, lyg gal šnipų filmas čia buvo na žodžiu.. Tai buvau jau bebaigęs lygį, mane suėdė gyvatė bet spaudinėjau spacebar klavišą ir išlindau iš jo.. Tada siekiau antros monetos bet buvau ant atbrailos krašto ir jau dinginėjo sapnas ir nepasiekiau...

Klausimas tas, kas tie yra lygiai, ar čia kažkaip mano protas saugo mane nuo tų SS ar tiesiog tai patirties trūkumas.. Nes jau gal dešimtą kartą vis tik trumpi SS vos iki kelių min. ar mažiau...

Mariukas_u-
kas
Sapnų guru
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Lygmenys sapne
laikas: 2016-03-29 23:46

Reiškia kad mėgsti kompiuterinius žaidimus. Tai buvo tik sapnas. Tyrinėti savo sapnų pasaulį labai įdomu ir naudinga, dažnai sapnuotų sapnų reikšmes supranti tik atėjus tam tikram laikui.

Sąmoningai sapnuoju nuo: 2012 m. vasaros (4 metų patirtis).
Viso SS: 150+ / MILD 65%, DEILD 25%, WILD 9%, FILD ir kt. technikos 1% /
"WILD — geriausias būdas įsitaisyti nemigą"
——————
Prašau Jūsų pagalbos padėti man:
Atlikti penkias ezoterines sapnavimo užduotis (3/5)
Susitikti su "entity" (0/1)
Susapnuoti SS Gancfeldo metodu (0/1)
Sapnuoti bendrą sapną (0/1)

sapnys
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2016-03-31 23:16

Tavo kambarys - labai konkreti ir aiski uzuomina, kad tai tavo pasamone, tavo vidine tikrove. Gyvates joje tikriausiai nieko gero nezada. Taciau tai, kad su jom kovojai - gal but reiskia, kad pasamoningai iveikei kazkokias baimes ar nerimus.

DarkSide
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2016-08-16 22:29

Besktaitant tavo tekstą juokas paėmė 😀

Puslapiai: [1]
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.03 sekundes.
Eiti į viršų