Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: [1]
Autorius Tema: As Pamaciau - Tu Padaryk
lukas11xxf
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
Pranešimas As Pamaciau - Tu Padaryk
laikas: 2016-02-20 13:31

Čia toks kaip ir primena man į forumo žaidimą, bet šitas yra taikomas su sąmoningu sapnavimu (ir paprastu) 😉

Basically, šioje temoje pirmasis dalyvis (kuris esu Aš) aprašo savo pastarąjį sapną (ištrauktas iš sapnų dienoraščio/įrašo arba iš galvos,), ir kiti esantys skaitytojai to komentaro turi atkartoti to žmogaus sapno patirti savajam, tapdami kitoje ar šiąnakčiai sąmoningi sapne ar tik savitaigos pagalba (jei tai yra įmanoma aišku), tarsi kaip režisierius bandytu atkurt filmo, paremta iš vieno žmogaus papasakoto nerealiaus patyrusi įvykį 😀 Vienas iš dalyvių po šio post'o kurie atkartojo mano tą sapną, turi aprašyti savo nuotykį apie tai, ir baigus aprašyt turi tada kitoj pastraipoje savo sapną aprašyt prieš ana. Kiti likusiai sekantys dalyviai ta pati padaro paskutiniam komentare. Jei vienas jau parašė to atkartoto sapno nuotykį ir parašė savąjį, kiti turi praleist tai ir aprašyt pastarajam parašisui žaidėjui.

Dėmesio! Padaryt žaidimą sąžininga, taisyklė bus kad vienas žaidėjas gali parašyt 5 atsakymus per savaite.

Pavyzdis (Sutrumpintas)

Žaidėjas_A: "Sapnavau kiaulem atrodancius zmogaus pavidalu esybes turintys liuto kojas vetui ranku ir koju, skridantys reaktyviniem kuprinem"
Žaidėjas_B: "Nusprendžiau tu būtybių grupuote surast, bandant atrast jų slepiama bazę, tiesiai per po zeminį tuneli. Rasdamas, atradau pačią tu pasivadinusia "fraqs" civilizaciją, ir keli iš jų, kaip ir tikėjaus, sklęnde ore su reaktyniais kupriniem. Pamate jie mane visi, du stambus aukšti šios būtybės užgriebė mane už ranku ir
vedę mane "pas bosą"."

"Sapnavau kad per savo spintą nukeliavau į narniją."

Žaidėjas_C: Bandžiau atkartoti tai savajam viešbuti, bet vetuj ten patekdamas, aš patekiau į ką man atrodydavo pragaru. Apsižvalgydamas tenais, vos tik ketindamas paeit į priekį, žemės paviršius po mano kojumis subyrėjo ir pradėjau krist į tamsos apstu apsukta juoda reginį. Pabudau."

....

lukas11xxf
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: As Pamaciau - Tu Padaryj
laikas: 2016-02-20 13:33

=========================
Tad pradedu 🙂

Sapnavau bunant ant vandens motociklo, su puske. Rykliai uz paskos plaukyjo, tad mes begom nu ju kiek galejau. Jie gan toli nuo musu buvo, mes dideli atsutuma nuplaukem nuo ju. Is toli pamatem Garazo durys tarp dvieju milzinisku Olu, zadancius uzdaryt. Zinojau intuitiskai kad mes spresim per plauk jos, o tie rykliai ir pyranijos (pamirsau jas paminet) nesuspes pagait musu, nes vartai uzsidarys pries jos. Netoli buvom, bet netiketai milziniskas Poseidonas islindo is gilios juro dugno. Nespedamas sustapdyt, atsirenkem i jo milziniska uodega. Vaizdas ir veiksmas pasikeite: vandens motociklas tapo motoroleriu, ir pati aplinka virto kazkokia gatve. Vyjantys gyvunai tapo policijom masinom. Begom nuo ju, kol nenuluptas bananas pakirto kelia musu motociklo rate, kuri priverte motoroleriui apsiversti ir i atsitrenkusia siena susikaldyti plytom :D.

Puslapiai: [1]
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.104 sekundes.
Eiti į viršų