Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: [1]
Autorius Tema: "Skype" Grupė!
AndrelisLT-
U
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
Pranešimas "Skype" Grupė!
laikas: 2016-02-02 21:50

Na sveiki. Susitarėme ir sukūrėme skype grupe. Dabar grupėje yra 10 žmonių tad jei norite prisijungt paspauskite ant šito linko: https://join.skype.com/dbsh7MWYgNyV

lukas11xxf
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: "Skype" Grupė!
laikas: 2016-02-14 16:40

Jau nebe 10-imt 😀

boomeris
Sapnų mėgėjas
Siųsti žinutę
laikas: 2016-02-21 16:39

Sveiki. Na šiand. pamačiau jog esu išmestas iš grupės, nes joje nesilankiau. Bet palengvinot darbą mane išmesdami :D. Ta grupė ir negalėjo gyvuoti dėl vienos pagrindinės priežasties:

Mes susibūrėme tam tikslui jog aptarti, aprašyti sąmoningo sapnavimo patirčių, diskutuoti įvairiais iškilusiais klausimais. O kas realiai nutiko? Kai po ilgos pertraukos prisijungiau prie skype, buvo 3000 praleistų pranešimų. Nežinau, bet nepamačiau nei vieno posto apie sąmoningo sapnavimo temą o labiau paprastą chatą apie viską išskyrus sąmoningą sapnavimą.. Taigi klausimas tas kas kūrė grupę, kokiam tikslui ji buvo sukurta ir ar iš vis nors vienas laikėsi sukurtos grupės temos idėjos...

Tikėjausi labai kad tai nebus kokia tai mažvaikių grupė o normalūs pasišnekėjimai apie įvairius "Lucid" dalykus bet klydau eilinį kartą..

Tad kitą kartą kurdami grupę pagalvokite kokiu tikslu ją kuriate ir kaip to tikslo bus siekiama...

Geros dienos visiems ir PEACE!

lukas11xxf
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2016-02-21 17:27

Citata: boomeris @ 2016-02-21 16:39
Sveiki. Na šiand. pamačiau jog esu išmestas iš grupės, nes joje nesilankiau. Bet palengvinot darbą mane išmesdami :D. Ta grupė ir negalėjo gyvuoti dėl vienos pagrindinės priežasties:

Mes susibūrėme tam tikslui jog aptarti, aprašyti sąmoningo sapnavimo patirčių, diskutuoti įvairiais iškilusiais klausimais. O kas realiai nutiko? Kai po ilgos pertraukos prisijungiau prie skype, buvo 3000 praleistų pranešimų. Nežinau, bet nepamačiau nei vieno posto apie sąmoningo sapnavimo temą o labiau paprastą chatą apie viską išskyrus sąmoningą sapnavimą.. Taigi klausimas tas kas kūrė grupę, kokiam tikslui ji buvo sukurta ir ar iš vis nors vienas laikėsi sukurtos grupės temos idėjos...

Tikėjausi labai kad tai nebus kokia tai mažvaikių grupė o normalūs pasišnekėjimai apie įvairius "Lucid" dalykus bet klydau eilinį kartą..

Tad kitą kartą kurdami grupę pagalvokite kokiu tikslu ją kuriate ir kaip to tikslo bus siekiama...

Geros dienos visiems ir PEACE!

Visu pirma, jei tave ir ismesciau, tikriausia buvo netycitis ismetimas. Mes daugmaz visad diskutiniam ss, regiam grupinus wbtb (t. y. atsikeliam ir prisijungdami prie skype chatinames pries atliekant kita technika), bet yra tas kad per daug kalbam non-topic diskusijas negu 10% dalies apie ss temu.

Vis delto, aciu kad si savo nusiskundima isreiskiai atvirai, nes man leidai susimastyt ir sukurti dvi atskiras grupes, kurioj vienoj ss snekam ir kitoj laisvej snekam apie ss. Aisku, tai galvoju ta grupe sukurt kitur, kur butu tvarkos, del prevencijos jos uzsifloodintumo ne i temu diskusiju. Kai sukursiu grupe, pranesim. 😉

sapnys
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2016-02-23 23:17

Image

Tai kurioj vietoj sapnai?

lukas11xxf
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
laikas: 2016-02-24 13:23

Skrolink i virsu, atrasyt. 🙂

Puslapiai: [1]
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.092 sekundes.
Eiti į viršų