Forumas

Sveiki, Svečias 

Rodyti/paslėpti antraštę

Sveiki, kad galėtumėte rašyti šiame forume, turite prisiregistruoti.

Puslapiai: [1]
Autorius Tema: Pirmi 2 SS mini :DD
Nikas
Naujokas
Siųsti žinutę
Pranešimas Pirmi 2 SS mini :DD
laikas: 2016-01-31 23:10

Sveiki, jau turėjau du ss bet labai trumpi 1.susapnavau, kad einu namo ir staiga šovė mintis į galvą, kad reikia užsikimšti nosį.Užsikimšus nosį ir man pavyko prakviepuoti, kai prakviepavau stengiausi valdyti emocijas.Staiga iš dangau pradėjo rėkauti mano draugu balsai (aiškų todėl, nes visa dieną žaidžiau su kompiuteriu ir kalbėjausi per SKYPE su draugais :D).
Tada nežinau kas man nutiko, kad pradėjau kažko bijoti ir pradėjau kažkur į tamsą kristi 😀 ir pabudau lovoje.2 Vėlai vakare nuėjau gulti (buvo šeštadienis) bandžiau atlikti WILD technika, bet atrodo, kad nulūžau bedarydamas technika. 7h nakties pabudau savo lovoje nuėjau į tulika ir atgal i lova tada šove i galva mintis ,kad man i mokykla šiandien, bet geriau pagalvojęs supratau, kad šeštadienis 😀 atsiguliau į lova ir pradėjau mastyti apie SS pabandžiau užsikimšti nosį ir pakvėpuoti ir man išėjo tada nežinau kodėl, bet staigiai bandžiau išlipti iš lovos ir toks jausmas, kad mane surakino 😀 pradejo ūžti ausyse, bet po truputi išsijudinau ir pabudau.Tai va 🙂

lukas11xxf
Sapnų ekspertas
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Pirmi 2 SS mini :DD
laikas: 2016-02-01 15:35

Sveikinu!

Nikas
Naujokas
Siųsti žinutę
Pranešimas Re: Pirmi 2 SS mini :DD
laikas: 2016-02-01 16:27

Dėkui 🙂

Puslapiai: [1]
Mingle Forumas by cartpauj
Versija: 1.0.33.2 ; Puslapis užkrautas per 0.093 sekundes.
Eiti į viršų