Ar žinote, kuo ypatinga yra vasario 13-oji diena? Nes būtent šią dieną yra tinklalapio lucid.lt gimtadienis! Šiandien visai mūsų sąmoningai sapnuotojų bendruomenei sukanka jau dveji metai – su kuo mes jus visus nuoširdžiai ir sveikiname!

Ilgiausių metų, ilgiausių!!!

O pratęsdami praėjusio gimtadienio tradiciją, vėl pasidalinsime įdomiąja metų statistika.

Per antruosius lucid.lt gyvavimo metus, tinklalapyje apsilankė virš 11 000 unikalių vartotojų (10% daugiau nei pernai!) daugiau nei 30 000 kartų (20% daugiau nei pernai!). Lankytojai atkeliavo net iš 53 skirtingų šalių, net ir iš tokių egzotiškų kraštų kaip Ekvadoras ar Šri Lanka! Be abejonės, liūto dalis (88%) tenka Lietuvai, bet nemažai aktyvių lankytojų turime ir iš Jungtinės Karalystės, Vokietijos bei Norvegijos. Naršyklių „kovoje“ pirmauja Google Chrome (38%) ir Mozilla Firefox (26%), tarp operacinių sistemų – vienareikšmiškai – Windows (82%).

Panašiai kaip ir pernai, tinklalapyje užsiregistravo virš 300 naujų narių ir bendras narių skaičius jau gerokai perlipo per 600. Per metus forume buvo parašyta 2500 naujų pranešimų ir aktyviausi šiemet buvo naujokai – nezinau, Mariukas_ukas, TautviZz_ bei Keleivis, kiekvienas parašę po gerokai virš šimto pranešimų ir užsitarnavę garbingus sapnų ekspertų vardus. Nuo jų nedaug atsiliko Train. Ačiū jums už aktyvų prisijungimą! Tarp „seniokų“ vėl nepralenkiamas buvo dumax, pirmasis pasiekęs 500 žinučių ribą ir aukščiausią sapnų guru titulą – sveikiname! Gerbėjų skaičius mūsų Facebook profilyje šiemet perlipo garbingą 1000 žymę!

Tikimės, kad ir per trečiuosius tinklalapio gyvavimo metus, mūsų sąmoningų sapnuotojų gretos tik tai augs ir vis daugiau žmonių atras šį nuostabų ir kupiną neribotų galimybių pasaulį, į kurį mes iškeliaujame kasnakt 🙂

Ačiū, kad esate kartu!!!